گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

واگذاری چند ماهی سیچلاید (واگذار شد)

+5
sara_b211
khashayar shah
شیوا
spider
sepah salar
9 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

واگذاری چند ماهی سیچلاید (واگذار شد) - صفحة 2 Empty رد: واگذاری چند ماهی سیچلاید (واگذار شد)

پست من طرف spider 2/25/2010, 01:56

طول تانکم 80 و عرضش 3 هست
و یک رد دویل و یک پرت دارم
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

واگذاری چند ماهی سیچلاید (واگذار شد) - صفحة 2 Empty رد: واگذاری چند ماهی سیچلاید (واگذار شد)

پست من طرف farzadprogram 2/25/2010, 07:57

آقای سپه سالار از بابت ماهی ها خیلی ممنون .
farzadprogram
farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sepah salar 2/25/2010, 08:38

با سلام به همه
اول می خواستم از تمام بچه هایی که اعلام هم کاری کردن تشکر کنم . عشق در نگاه اول
دوم با ید بگم که ماهی ها به افرادی که زود تر در خواست دادن واگذار شد . خیلی خوشحال
در اخر باید بگم واگذاری تمام شد . ناراحت
با تشکر فراوان از همه sepah salar :m/: اشاره
sepah salar
sepah salar
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف spider 2/25/2010, 08:54

حالا بگو هر کدومو به کی واگذار کردی!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف شیوا 2/25/2010, 09:51

spider عزیز
2فرونتزا،
1 دبسی
1 پریکسیموس
1 کالیکو
رو لطف کردن و به من دادن. لبخند رز که اگه بتونم تا شب ازشون عکس بیرم توی فروم میزارم!
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzadprogram 2/25/2010, 10:12

1 پرت و 1 fulleborni به من رسید .
farzadprogram
farzadprogram
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف khashayar shah 2/25/2010, 10:58

فلاور و کسی نگرفته؟ اگه هنوز هست من میخوام
khashayar shah
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف شیوا 2/25/2010, 11:33

واگذاری چند ماهی سیچلاید (واگذار شد) - صفحة 2 1267142623
اینم عکس ماهی هایی که آقای sepah salar به من دادن لبخند رز رز
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 2/25/2010, 11:36

خیلی قشنگن شیوا جون . امیدوارم همیشه سالم باشن و از دیدنشون لذت ببرین.
منم دارم زندانیامو واگذار میکنم ناراحت
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف شیوا 2/25/2010, 11:58

ا چرا نیلوفر جان؟من چند روز پیش پرسیدم از 1فروشنده ای ،گفت اگه زدانی بگیری نباید ماهیه دیگه ای بگیره البته فکر میکردم شاید یکم اغراق کرده ولی اینجور که میگی مثه که واقعا ... :>#(:
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 2/25/2010, 12:06

آره شیوا جون. البته خیلی خوشگله و حرکاتش خیلییی بامزه است ولی در عرض 1ماه به طور وحشتناکی رشد کرده که من اصلا باورم نمیشد این همونه. واسه همین زور میگه به بقیه. به خاطر همین میخوام یا واگذارش کنم یا با یه ماهی دیگه عوضش کنم. ولی مامانم اینو خیلی دوستش داره و نمیذاره خیلی خوشحال
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف sepah salar 2/25/2010, 12:44

با سلام و درود بر همه :m/:
من تمام ماهی هام بجز فلاور را واگذار کردم . فلاور را یکی از دوستان خودم از من خواست و به علت اینکه کسی جدی اون را نخواسته بود ، من فلاور را به دوستم واگذار کردم . خیلی خوشحال

شیوا جان همون طور که حدس می زدم جاشون کوچیکه :>#(: ، این تانک برای ماهی های گیاه خوار است . می تونی با قیمت نچندان زیاد یک اکواریم بزرگتر تهیه کنی . فقط یک نکته باید طولش زیاد باشه ، ارتفاش زیاد مهم نیست .
sepah salar
sepah salar
sepah salar
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 2/25/2010, 14:39

بسیار مبارک باشه! sepah salar عزیز واقعا لطف دارند!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف nilufar 2/28/2010, 08:45

وای نههههههههههههه ، چرا تموم شده ؟!

من تازه یه اکواریوم بزرگ با تمام امکانات تهیه کردم : 2 تا پمپ تصفیه اب بزرگ + انواع فیلتر + کیسه زغال + پمپ هوای قوی + انواع گیاهان و تزئینات داخلی و ...

اماده بودم یه ماهی درست و حسابی بذارم توش ؛ اگه بازم هست ممنون میشم به منم واگذار کنید

پ . ن : تایپ فنگلیش اصلاح شد ، ببخشید جایی رفته بودم مجبور شدم با لب تاپ بنویسم ، فونت فراسیم فعال نبود ماهی

اين مطلب آخرين بار توسط nilufar در 2/28/2010, 20:23 ، و در مجموع 2 بار ويرايش شده است.
nilufar
nilufar
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 2/28/2010, 08:47

nilufar عزیز ، لطفا فارسی بنویسید! دیگه خود sepah salar عزیز ، باید بگن که مونده با نه! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف khashayar shah 2/28/2010, 13:15

گفت که همش واگذار شده. 2 تا از بچه ها گرفتنشون که مبارکشون باشه ولی منم با سپه سالار موافقم جاشون کوچیکه.
khashayar shah
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف شیوا 2/28/2010, 14:11

بله جاشون کوچیکه که آقای سپه سالار لطف کردن از اول گفتن و ماهیایه عزیزم قراره چند روز دیگه به یه تانک بزرگ منتقل شن! لبخند رز لبخند
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sepah salar 2/28/2010, 19:13

با سلام به همه اشاره
به خدا اگر می دونستم انقدر ماهی های من مشتاق داره زود تر واگذارشون می کردم عشق در نگاه اول عشق در نگاه اول ، نه به خاطر اینکه دوستشان نداشتم بلکه به خاطر راحت بودن ماهی و راحت شدن از تانک کوچیک من .

ماهی
نیلوفر خانوم من به عنوان یک فردی که چند وقتی اکواریم دارم و همه نوع از ماهی ها رو نگه داشتم یک پیشنهاد برای تانک شما دارم . متفکر: اگر هنوز هیچ ماهی نگرفتی به نظر من یک ماهی فلاور بگیر با 2 تا کت فیش و دیگه هیچی ، می دونم الان می گی خیلی کمه سوال اما می دونی وقتی ، در واقع یک ماهی داشته باشی مثل یک عضو خانواده می شه و با یک اکواریم پر ماهی خیلی فرق داره . من خودم این حرف رو بعد چند وقت با داشتن 4 اکواریم می گم . الان 1 اکواریم 250 لیتری دارم توش یک فلاور دارم ومثل دوستمه اسمشم ساسان است. خیلی خوشحال خیلی خوشحال
به امید فردایی بهتر sepah salar
sepah salar
sepah salar
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف nilufar 2/28/2010, 20:28

ممنون از توضیحاتت ، راستش نمیدونم چی بگیرم ، بعضی ها میگن فایتر مقاومه اما در عین حال میگم چندتا فایتر رو نمیشه باهم نگه داشت و ...

تانک من نمیدونم چند لیتره اما میدونم ارتفاعش نیم متر ، طولش 1متر و عرضش 40سانتیمتره !
nilufar
nilufar
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 3/1/2010, 07:26

nilufar عزیز ، پس : 100 * 40 * 50 = 200000 سانیت متر مکعب

200000 تقسیم بر 1000 = 200 لیتر

فایتر ها با هم مشکل دارند و با بقیه ماهی های گیاه خوار نه! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف sepah salar 3/1/2010, 10:57

با سلام اشاره
نیلوفر خانوم تانک شما عشق در نگاه اول جزو تانک های بزرگ محصوب می شه شما هر ماهی ای می تونی توش نگه داری . به نظر من به چند تا اکواریم فروشی برو وماهی ها رو ببین ، اگر می خوای معنی فلاور واقعی و دیسکس واقعی هم بدونی یک سر به مغازه اقای بابک ازیده بزن در ضمن راهنمای بسیار خوبی است، یقینا یکی و شاید بهترین اکواریم فروشی باشه در ایران . :\s/:
ادرس : تهران- نواب شمال به جنوب - قبل از پل امام - اکواریم دیسکس
با درود sepah salar :\m/:
sepah salar
sepah salar
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف nilufar 3/1/2010, 17:14

دوست خوبم ممنون از راهنمائیت ، امیدوارم موفق و سلامت باشی :cheers:
nilufar
nilufar
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف nilufar 3/1/2010, 17:17

پرهام عزیز از شما هم بابت توضیحاتتون ممنونم :;;>:
nilufar
nilufar
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة