گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک

+30
Dr. Iman Memarian
hana.mn
محیا
محمد
sin1985
Samantha
masi
پریا
arefkarimzadeh
Assiyeh
notehaftom
فریده
Salma
Ronia
Naruto Uzumaki
setareh
maria alexio
sara_b211
nilufar
Foad
Sahra
medusa
سارا س
samir
niloofar20
spider
Farshad.roger
apb
فرهاد
maryam.m
34 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 Empty رد: فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک

پست من طرف Salma 2/21/2010, 17:03

رونیا جون چقدر انیمیشناتون قشنگ بود :;;>:
منم تولد فرومو تبریک میگم فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 Confettiفروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 Congratualtionsفروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 2uge4p4

فکر نمیکنم سوالی اینجا مطرح بشه و بی جواب بمونه. :\s/:
از همه مهمتر جو صمیمیه این فرومه :;;>:
امیدوارم 120 ساله بشهفروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 Loveshower
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 Empty رد: فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک

پست من طرف فریده 2/21/2010, 20:02

فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 11_14

فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 18_14
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف apb 2/22/2010, 05:24

salma_007 و فریده عزیز ، ممنون ، ان شاء الله که همون طور که گفتید با کمک شما و دوستان دیگر فرم 120 ساله و خدماتش 120 برایر بشه! با تشکر ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف notehaftom 2/22/2010, 08:53

تولد یکسالگی فروم لاک پشتی رو به همه بخصوص گردانندگان و فعالان فروم تبریک میگم ...
آهنگ ساده ای که با پیانو اجرا و ضبط کردم به مناسبت تولد فروم لاک پشتی ،تقدیم میکنم به همه دوستداران و حامیان حیوانات بخصوص آقایان پرهام بیهقی و محمد فر و جناب معماریان که زحمات زیادی رو برای فعال بودن فروم و راهنمایی و کمکهای خارج از فروم به دوستان متقبل شده اند.

لینک دانلود فایل صوتی رز

(توضیح :البته این موسیقی خیلی کوتاه و بیشتر جنبه تنوع دادن به بحث تولد یکسالگی فروم با ابزار موسیقی و اجرای زنده قطعه ای مرتبط با بحث رو داره.)

به امید موفقیت همه دوستداران حیوانات و طبیعت.
notehaftom
notehaftom
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Assiyeh 2/22/2010, 09:47

یک سالگی فروم رو به همه اعضا تبریک میگم.
امیدوارم فروم هر روز بهتر از قبل بشه
Assiyeh
Assiyeh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 2/22/2010, 09:58

آخـــــــــــــــــــــی چقدر لطیف و زیبا و آرامش بخش بود.فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 4xvim2p
خانم/آقای notehaftom بسیار بسیار سپاسگزاریـــــمفروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 Loveshowerفروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 Loveshowerفروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 Loveshower
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 2/22/2010, 10:38

با سلام

الان که دارم می نویسم کم مونده گریم بگیره ناراحت ناراحت من سال پیش همین موقع ها که در فروم عضو شده بودم(قبلا توسایت تراریوم بودم واین سایت وفرومی وجود نداشت حدودا قبل از 2-3 ماه درست شدن فروم)من که واسه کنکور می خوندم وتنها سرگرمیم همین لاکی شلاله بود و همیشه صبح 6.5 به کتابخانه می رفتم و عصر 8-9 بر می گشتم وبعد از اون به فروم می امدم وسایت بد می خوابیدم عجب دورانی داشتم و با توکل به خدا تو نستم در کنککور قبول بشم که این رو علاوه بر این که به خدا وخانواده مد یونم به فروم وسایت تراریوم هم مدیونم

با تشکر وارزوی موفقیت برای اعضا
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 2/22/2010, 12:34

notehaftom و Assiyeh و arefkarimzadeh عزیز ، ممنون که همیشه به یاد ما هستید!

notehaftom عزیز ، خیلی ممنون از آهنگی که گذاشتید! واقعا زحمت کشیدید و مار رو شرمنده کردید! بسیار عالی بود!

arefkarimzadeh عزیز ، من هم از شما بسیار تشکر می کنم و امیدوارم مانند گذشته از بودن در فرم خوشحال باشید و در فرم لحظات خوبی را سپری کنید ، هدف ما هدمت به حیوانات است! و از این که سایت تراریوم بهو رها شد ، به عناون مدیر سایت ازتون عذر خواهی می کنم! ولی سایت apbaquaterrarium.com به زودی جای اون رو می گیره و از شما و دوستان دیگر در بهتر شدن فرم و اون سایت کمک می خواهم. با تشکر ، پرهام.

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 2/22/2010, 12:56 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف پریا 2/22/2010, 12:53

منم به همه 1 سالگی این فروم رو تبریک میگم. با اینکه مدت زیادی نیست که اینجا عضو شدم اما کلی دوست مهربون پیدا کردم ، کسایی که با صبر و حوصله به هم کمک می کنن تا مشکل دوستاشون حل بشه، از مدیران فروم گرفته تا دکتر معماریان عزیز و همه ی اعضای خوب سایت.
امیدوارم اینجا 100 ساله بشه و هر روز بهتر و گسترده تر بشه.
رز قلب <:-p
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 2/22/2010, 14:16

تولد تولد تولدت مبارك
از مديران خوب فروم هم تشكر ميكنم براي زحمات زيادي كه ميكشن.و همين طور از دوستاي عزيزم براي جو قشنگ اينجا.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 2/22/2010, 14:33

پریا و masi عزیز ، بسیار ممنون! امیدوارم تا بتونیم با کمک هم فرم رو بهتر کنیم و چوش رو هم قشتگ تر! با تشکر ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Samantha 2/22/2010, 14:53

منم با ابنکه مدت کمی هست که اینجا عضو شدم یک سالگی فروم رو به همه مخصوصا مدیران فروم تبریک می گم فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 Congratualtions
Samantha
Samantha
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sin1985 2/22/2010, 16:00

منم خیلی تبریک میگم و یه عالمه تشکر میکنم. این فروم جون ماهپشت و مییرح رو نجات داد. من تازه فهمیدم که تقریبا اوایل راه اندازی فروم ماهپشت رو خریدم. عجب ...

تولد فرووووووووووووووم مبارک. به این میگن یک کار خیر که هم انسان دوستانه هست و هم حیوان دوستانه.

فقط من نفهمیدم این آیکون های خوشگل رو چجوری اینجا گذاشتین. منم میخوام بذارم ولی بلد نیسم پس به همین رز بسنده میکنم.

از طرف آقای مییرح و جناب هویت نامعلوم ،ماهپشت هم مراتب قدردانی خودم رو اعلام میکنم.

پی نوشت: ظاهرا یکنفر سرجنگ با اسم لاکپشت من داره اینجا متفکر:
sin1985
sin1985
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 2/22/2010, 16:06

منم تبریک میگم.امید وارم این فروم هیچ وقت از پست هایه زیاد نترکه خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محیا 2/22/2010, 16:30

تولد فروم لاکی ها مبارک
از همه ممنونم که برای زندگی بهتر حیوانات کمک حال هم شدن...
اینجا خیلی چیزا یاد گرفتم
اقای مهندس محمد فر و اقای مهندس پرهام و جناب دکتر معماریان و همکاران محترم لاک پشتی و دوستان عزیزم همگی خسته نباشید
واسه تمام حیوانات موجود در دنیا ارزوی امنیت میکنم
انشالله تولد120 سالگی <:-p
محیا
محیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hana.mn 2/22/2010, 18:14

با سلام
منم تولد فروم رو به همۀ دوستان خوب مدیران محترم و لاکی های دوست داشتنی شون تبریک می گم رز

در ضمن دوست عزیز notehaftom از اونجایی که واقعاً از موسیقیتون لذت بردم دلم نیومدبهتون نگم
خیلی لطیف و به جا بود ممنون
hana.mn
hana.mn
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 2/22/2010, 18:34

من هم تولد این فروم را تبریک می گم و واقعا امیدوارم این فروم کمک کند تا از تعداد بیمارانی که به من مراجعه می کنند کاسته شود و این لاکپشتهای کوچولو امسال کمتر از نا آگاهی صاحبانشان درد و رنج تحمل کنند.

از تمام دوستانی که به من لطف کردند هم سپاسگزارم ولی کمک به حیوانات وظیفه من و تمام دامپزشکان است و من سعی می کنم به این وظیفه عمل کنم.

با درود
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف nilufar 2/22/2010, 18:38

notehaftom عزیز عالی بود ، موفق باشی رز
nilufar
nilufar
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 2/22/2010, 19:30

Samantha و sin1985 و محمد و محیا و hana.mn و Dr. Iman Memarian و nilufar عزیز ، هم بسیار متشکرم ، که با لطف خودشون ما رو شرمنده می کنن! آقای دکتر معماریان ما هم همین آرزو رو داریم! امیدواریم که با کمک شما و دوستان عزیز روزی تحقق پیدا کنه! با تشکر ، پرهام.

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 2/23/2010, 05:30 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 2/23/2010, 02:33

فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 460072ms076dei1c

منم تولد یک سالگی فروم را به همه دوستان خوب فروم گفتگوی لاک پشتی شادباش میگم و از زحمات همه به ویژه مدیران خوب و آقای دکتر معماریان مهربان سپاسگزاری میکنم.

خســــــــــــــــــته نباشیـــــــــــــــــــد. رز

فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 871631joj3ur5sl2

راستی هیچ کس به فروم تولد یکسالگیشو تبریک نگفتا. خیلی خوشحال

من یه تبریک ویژه هم به خودش میگم که یکساله شده.

فروم گفتگوی لاک پشتی، تولدت مبـــــــــارک - صفحة 2 1125459yca3tm1xg6
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف im_213 2/24/2010, 17:00

:s/: پیش به سود 100 سالگی
im_213
im_213
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف apb 2/24/2010, 17:29

ایران_دوست عزیز ممنون ، چرا بچه ها به فرم تولد 1 سالگیش رو تبریک گفتن ، منتها چون زبون نداره ، باز من تشکر می کنم به جاش و یه خاطر زحماتی که براش می کشید از تون متشکرم!

im_213 عزیز ، ممنون ، ان شاء الله با کمک بچه ای خوب فرم حتما همین طور می شه!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 2/25/2010, 06:35

هزاران درود بر شما . منم که همیشه جزو نفرات آخرم ولی خوب ... مبارررررررررررررکککککککککککککککککککه .
ایشاا.. 1100 ساله بشه فروم مون و با هزاران سپاس از مهدس محمد فر و پرهام بیهقی و دکتر گلمون آقامی دکتر معماریان. بی نهایت سپاس گذارم.
بعد یه سوال می شه بدونم من نفر چندمی بودم که ثبت نام کردم؟؟؟؟
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف mfznewlakposht 3/4/2010, 11:48

من هم باید بگم که با همه وجودم از دوستان عزیز یعنی مهندس پرهام و محمد فر صمیمانه تشکر می کنم که به موجبات اونها تا امروز تونستم از لاک پشتم نگهداری کنم.شاید اینکارشون رو نمی توان با عدد و رقم مادی تلافی کرد امیدوارم خودشون از پاداش معنوی اینکار که باعث میشه شاید از مرگ خیلی لاک پشتها که به گناه به خاطر یک تعداد سودجو واسشون پیش می اومد جلوگیری بشه. در نهایت سالگرد فروم رو تبریک میگم و مجددا از آقای محمد فر بخاطر راهنمائی هایشان و از مهندس پرهام نیز به همین علت و تهیه و ارسال غذا تشکر میکنم.
mfznewlakposht
mfznewlakposht
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 3/4/2010, 14:41

enrique_bye و mfznewlakposht عزیز ، ما هم از شما بسیار متشکریم! و امیدورایم که همچنان بتونم با آغوش باز به دوستان عزیز کمک کنیم! با تشکر ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة