گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

این ماهیا واسه لاک پشت گوش قرمز خوبن؟

5 مشترك

این ماهیا واسه لاک پشت گوش قرمز خوبن؟ Empty این ماهیا واسه لاک پشت گوش قرمز خوبن؟

پست من طرف Arezoo 2/8/2010, 09:05

یک آکواریوم فروشی اینارو به عنوان ماهی خوراک به من داد.حالا غذای خوبی واسه لاک پشت گوش قرمز نوزاد هستن؟

این ماهیا واسه لاک پشت گوش قرمز خوبن؟ A951c767274265
Arezoo
Arezoo
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

این ماهیا واسه لاک پشت گوش قرمز خوبن؟ Empty رد: این ماهیا واسه لاک پشت گوش قرمز خوبن؟

پست من طرف spider 2/8/2010, 10:28

بله مفیده!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

این ماهیا واسه لاک پشت گوش قرمز خوبن؟ Empty رد: این ماهیا واسه لاک پشت گوش قرمز خوبن؟

پست من طرف Arezoo 2/8/2010, 11:25

پس چرا به جای اینکه بخوردشون فقط نگاشون میکنه؟ متفکر:
Arezoo
Arezoo
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Ronia 2/8/2010, 12:36

چون عادت به شکار ماهی نداشته، می ترسه و یا به ماهی ها به چشم غذا نگاه نمی کنه. وقتی یه بار بخوردشون دیگه همیشه ماهی می خوره.
spider مطمئنین که شگ ماهی نیستند؟
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 2/8/2010, 13:26

نه نیستندوماهی کیلکا شگ ماهی هست ماهیه خوراک نیست
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzad 2/8/2010, 14:29

دو تا سوال داشتم:1-میتونیم اطمینان حاصل کنیم که همه ی ماهیایی رو که آکواریوم فروشی ها با عنوان ماهی خوراک بفروشن شگ ماهی نیست؟ یا باید ازشون سوال کنیم؟ 2-لاک پشت گوش قرمز نوزاد هم میتوته ماهی خوراک بخوره؟یا زمانی که بزرگتر شد بهش ماهی خوراک بدیم؟
farzad
farzad
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 2/8/2010, 15:03

قاعدتن لاک پشت باید ماهی بخوره چه نوزاد چه بزرگ البته نمیدونم شاید تو دهنوشن جا نشه خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 2/8/2010, 15:14

farzad از فروشنده سوال کنین که اگه شگ ماهی بود موقع استفاده سرش جدا بشه. اگه عرض ماهی ای که می خوره بیشتر از عرض سر لاک پشت باشه نمی تونه اونو بخوره پس باید ماهی رو تکه کنین و بهش بدین. از زمانی که نوزاد هستند می تونند ماهی بخورند فقط زمانی که خیلی کوچک باشند ممکنه نتونند طعمه رو شکار کنند اما خودتون می تونین بهش بدین و خیلی هم خوبه.
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف farzad 2/8/2010, 15:54

از راهنماییتون ممنونم لبخند
farzad
farzad
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة