گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

قراردادن لاک پشت در شیر بسیار خطرناک ( انجام نشود )

+2
Foad
mrglinux
6 مشترك

قراردادن لاک پشت در شیر بسیار خطرناک ( انجام نشود ) Empty قراردادن لاک پشت در شیر بسیار خطرناک ( انجام نشود )

پست من طرف mrglinux 4/7/2009, 09:03

لطفا این روشهای احمقانه را انجام ندهید.

آیا این کار برای لاک پشت میتونه مفید باشه مثلا هرزگاهی در یه ظرف کوچک شیر بریزیم
مثلا برای ویتامین ها یا همون کلسیم اگه جزب لاک بشه .. یا کمیشو بخوره...؟؟؟
mrglinux
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

قراردادن لاک پشت در شیر بسیار خطرناک ( انجام نشود ) Empty رد: قراردادن لاک پشت در شیر بسیار خطرناک ( انجام نشود )

پست من طرف Foad 4/7/2009, 10:32

نه ، هرگز ، لبنیات کلا برای خوردن لاک پشتها غیر مجاز و از غذاهای خطرناک محسوب می شوند. نمی دانم کی این مطالب غلط را نوشته . حتی خانمی برای من نوشته بودم که پنیر به لاک پشتتش می ده !!! اینها شاید به طور آنی باعث مرگ لاک پشت نشود ، ولی اندام های داخلی لاک پشت مانند کلیه آن را از بین می برد و مرگ آن را نزدیک می کند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

قراردادن لاک پشت در شیر بسیار خطرناک ( انجام نشود ) Empty رد: قراردادن لاک پشت در شیر بسیار خطرناک ( انجام نشود )

پست من طرف mrglinux 4/7/2009, 11:12

so how do i give his calcium. he doesn't eat any piece of "Kafe Darya " and it just make dirty water looks

محمدفر : دوست عزیز فارسی بنویس لطفا
mrglinux
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف turtle_lover 4/7/2009, 12:18

so how do i give his calcium. he doesn't eat any piece of "Kafe Darya " and it just make dirty water looks

کف دریا خیلی خوبه میتونه بخوره و میخوره . البته از قرص کلسیم جوشان هم میشه استفاده کرد ولی اصلا پیشنهاد نمیشه رز
turtle_lover
turtle_lover
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Dr. Iman Memarian 4/7/2009, 17:07

با سلام

به نظر شما چکار میشه کرد که کارهای غیر علمی و ..... دیگه انجام نشن؟

با تشکر

دکتر معماریان
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 4/7/2009, 19:14

دکتر عزیز
به نظر من با همین اطلاع رسانی من و شما در سایتها و دیگر رسانه ها از این کارهای غیر علمی جلوگیری خواهد شد. البته اکثرا فروشنده ها این اطلاعات غلط و اشتباه را پخش می کنند و همچنین سایتهای غیر علمی. من تلاش خودم را با ترجمه و اقدام به چاپ کتاب نگهداری از لاک پشتهای نیمه آبزی آغاز کردم که از انتشارات نیکخواه یا پرتو واقعه است که امیدوارم تا نمایشگاه کتاب به چاپ برسد. و همچنین وبلاگ و فروم که خوشبختانه خیلی از دوستان از مطالب آنها استفاده می کنند. از اطلاعات و زحمات شما نیز ممنونم و امیدوارم بتوانم از اطلاعات ارزش مندتون در منابع دیگر هم استفاده کنم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف Torkan A 4/25/2009, 06:27

آقای محمد فر عزیز، از کجا می تونم کتابنون رو تهیه کنم... چند تا هم می خوام به فروشنده های لاک پشت و آکواریوم بدم شاید با این موجودات دوست داشتنی درست برخورد کنند و اینقدر اطلاعات غلط به مردم ندن. وقتی هم که سایت رو بهشون معرفی می کنم، نبود وقت و حوصله را بهانه می کنند فکر می کنم کتابتون مخصوصا اگر به زبان ساده هم نوشته شده باشه خیلی مفید واقع بشه. با تشکر

لبخند
Torkan A
Torkan A
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 4/25/2009, 07:01

اگه خواهد حداکثر در چند ماه آبنده ، شاید به نمایشگاه هم برسه.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة