گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پوست پوست شدن بدن لاک پشت (پوست اندازی طبیعی لاک پشت)

+17
Foad
فاطمه
فریده
negar.02
Ronia
محمد
samir
apb
shahruz
LAKI _GOEE
sepehr ev
مرضیه
Torkan A
لاکی
maryam.m
Dr. Iman Memarian
turtle_lover
21 مشترك

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

پوست پوست شدن بدن لاک پشت (پوست اندازی طبیعی لاک پشت) - صفحة 3 Empty رد: پوست پوست شدن بدن لاک پشت (پوست اندازی طبیعی لاک پشت)

پست من طرف فاطمه 6/21/2010, 15:41

ممنونم از پاسخگوییتون
مثل اینکه خیلی خرابکاری کردم.
همین فردا می رم براش یه جای خوب تهیه می کنم.
بی چاره چی کشیده از دست من.... گریه
فاطمه
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پوست پوست شدن بدن لاک پشت (پوست اندازی طبیعی لاک پشت) - صفحة 3 Empty رد: پوست پوست شدن بدن لاک پشت (پوست اندازی طبیعی لاک پشت)

پست من طرف فریده 6/22/2010, 12:32

فاطمه جون خوشحالم که مطالب این سایت باعث شد تا لاکیت جای بهتری رو برای زندگی پیدا کنه. هر سوالی داشتی می تونی بپرسی. چون همه دوستان خاضرن در بهتر شدن شرایط زندگی لاک پشتت کمکت کنن
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف اطلس 12/17/2010, 20:49

لاک پشت من توی ابش یه چیزای سفیدی هست همیشه مثل همون پوست!! من 2 روزه خریدمش اما تو این دو روز همیشه تو ابش بوده اما کم... 3 4 دونه! این بده؟اصلا نمیدونم پوسته یا نه اما سفیده دیگه!! D\'oh
اطلس
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف شيما 12/18/2010, 00:58

فاطمه عزيز سپاس از توجهت.عكسهاي خونه جديد لاكيت رو هم برامون بگذار
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

پست من طرف marzieh 12/18/2010, 17:02

سلام آقای دکتر بحث پوست اندازی شد باید بگم لاکپشت من هم خیلی وقته(حدود 1 ماه) که پوستهای نازک از بدنش توی آب تکان میخوره و بعد کنده میشه یک هفته است که بیشتر شده اگه باید سه روز بیشتر طول نکشه پس این نشانه بیماری میتونه باشه؟ من بهش کاهو ماهی آکوافین ،کف دریا و گاهی سیب و مرکبات و خیار میدم. تازگی ها هویج بهش ندادم.مشکل کمبود ویتامینه ؟ UV، یا خشکیش مشکل داره؟؟
marzieh
marzieh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 12/26/2010, 02:44

با سلام
منم لاکیم حدود 2-3 هفته هست که پوست اندازی می کنه هی هر روز تیکه های کوچیک پوست رو ابش هست بهش کیلکا بدون سر می دم با پلت . کف دریا لاکیم چهش شده؟؟؟؟؟؟؟
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 12/26/2010, 12:32

زیستگاه مناسب به همراه خشکی و لامپ هالوژن و فلورسنت برای لاک پشت لازم است. همچنین جیره غذایی مناسب لاک پشت باید تهیه شود.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة