گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

واگذاری لاک پشت 11 سانتی و 7 سانتی ماده

+7
apb
samir
im_213
MiladicA
ایران دوست
enrique_bye
فریده
11 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

واگذاری لاک پشت 11 سانتی و 7 سانتی ماده - صفحة 2 Empty رد: واگذاری لاک پشت 11 سانتی و 7 سانتی ماده

پست من طرف apb 3/6/2010, 16:00

فریده عزیز ، مبارکه ، این دفعه حتما تاپ فیلتر بگدارید و سیکل ازت رو ایحاد کنید و سنگریزه شوی(سیفون) هم بخرید مه هر موقع هواستید به راحتی آب رو با آب از قبل مانده تعویض نمایید ، می دونستم که شما از اون دسته آدما نیستید که راضی به .... باشید! امیدورام که در راه حمایت از حیوانات و کمک به موجودات ، خدا هم بهتون کمک بکنه! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

واگذاری لاک پشت 11 سانتی و 7 سانتی ماده - صفحة 2 Empty رد: واگذاری لاک پشت 11 سانتی و 7 سانتی ماده

پست من طرف Sahra 3/6/2010, 16:48

وای فریده جان دستت درد نکنه. امیدوارم خیرش را ببینی. لبخند
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 3/6/2010, 16:53

فریده جان
مبارک باشه

خیلی خوشحال شدم. پس از تراریوم جدیدشون عکس برای ما هم بذارید.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 3/6/2010, 17:19

وااااااااي.فريده جون امروز داشتم با ناراحتي واسه ستاره ميگفتم قضيه رو.واقعا خوشحال شدم.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 3/7/2010, 20:29

مرسی دوستان عزیز. آقا فرهاد بزرگوارانه لطف کردن و پیشنهاد دادن که می رن لاک پشت ها رو می خرن و منم موضوع رو به همسرم گفتم که آقا فرهاد همونی که خاطرات بسیار زیبای لاک پشتها رو می نویسه. همسرم هم چیزی نگفت و روز بعد منو غافلگیر کرد.

مهندس پرهام من دو تا فیلتر دارم. و یک فیلتر اینترنال هم روی خود آکواریویم نصب هستش. البته کمی جا باعث بو گرفتن آب میشه و کاریش نمی شه کرد. توی آکواریویم اولیم 3 تا لاکی بیشتر نبودن با ورود مانیکا آب بو نمی داد ولی وقتی کلوئی و ریچارد و شلمان مرحوم هم اضافه شدن هر روز آب بو می داد. مجبور شدم بزرگترشو تهیه کنم. اما بزنم به تخته بچه ها مخصوصاً کلوئی و ریچارد زود رشد کردن. خیلی زرنگن.
همسرم میگه کلوئی هنوز باهات قهره وقتی بهش اشاره می کنم بیا نمی یاد. نمی دونم حتماً فهمیده بردمش که به کسی دیگه واگذارش کنم. جالبه با ورود کلوئی و ریچارد لاکی های دیگه هم باهام قهرن و همش پشتشونو به من می کنن وقتی من نیستم میرن روی خشکی تا من میام می پرن پایین. این موضوع رو همسرم متوجه شد و گفت من 1 ساعته اینجا نشستم همه رفتن بالا روی خشکی ولی وقتی تو اومدی همه پریدن تو آب و رفتن قایم شدن. نمی دونم چرا اینطوری شدن؟ مثل اینکه از من بدشون میاد.

مهتاب جون قربونت برم مرسی خانومی رز

سمیر جان حتماً در اولین فرصت این کار رو می کنم رز

مسی جان ممنون که به فکر لاک پشتام هستی رز
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف apb 3/7/2010, 21:12

فریده عزیز ، کمی استرس دارند و به زودی درست می شن! در مورد فیلتر ، تاپ فیلترها در عین ارزون بودن (به نسیت اکسترنال ها) بیوفیلترهایی عالی می توانند باشند! و تمیز کردن اون ها بسیار راحت تر از قیلترهای اینترنال و اکسترنال هست! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف فریده 3/7/2010, 21:55

مرسی مهندس
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة