گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

شکار واقعی حیوانات وحشی در اینترنت!

2 مشترك

شکار واقعی حیوانات وحشی در اینترنت! Empty شکار واقعی حیوانات وحشی در اینترنت!

پست من طرف ایران دوست 12/29/2009, 08:34

شکار واقعی حیوانات وحشی در اینترنت!

شکار حیوانات وحشی در تگزاس جدید نیست اما یک شرکت امریکایی مدتی است از یک تکنولوژی جدید برای کشتن حیوانات استفاده میکند و آن امکان اینترنتی شکار حیوانات است.

به گزارش بخش خبر شبكه فن آوري اطلاعات ايران، از سایت http://www.ComeToNet.com و به نقل از AFP، سایت اینترنت Live-Shot.com به افراد امکان میدهد تا به کمک یک کامپیوتر و یک مودم به این سایت وارد شده و اسلحه ای واقعی را شلیک کنند. هوراد جیلز، چند هفته پیش اولین شکار اینترنتی خود را انجام داد و یک گراز وحشی را از راه دور با شلیک گلوله واقعی هدف قرار داد.

چیلز در سان آنتونیو پشت یک کامپیوتر نشست. خوک در یک مزرعه بلال در فاصله 50 مایلی اما در دهکده تگزاس هیل مشغول چریدن بود. جیلز میگوید من آن هیولا را احساس کردم و واقعا احساس کردم آنجا هستم.

تاد اسمیتز که یک شکارچی است معتقد است که کشتن حیوانات فقط با فشردن یک دکمه ماوس درست نیست. این روش کشتن با مخالفتهای زیادی مواجه شده است.
در مقابل، جان لاکوود، صاحب این سایت شکار میگوید که این شیوه فرق زیادی با شکار معمولی ندارد و همیشه یک نفر در مزرعه ای که دستگاههای کنترل از راه دور نصب هستند مراقب است و حیوانات هم بسته نشده اند.

در حال حاضر هم تعداد زیادی از مراجعه کنندگان این سایت بروی حیوانات آتش نمیکنند بلکه به برگه های کاغذی شلیک مینمایند. بیش از 350 نفر از نقاط دور مانند فرانسه و استرالیا با پرداخت ماهیانه 15 دلار و 6 دلار برای هر 10 نوبت شلیک با اسلحه کالیبر 0.22 از این سرویس استفاده میکنند.

هر شکارچی باید مبلغ 300 دلار هم برای یک جلسه دو ساعته بپردازد تا مجوز شکار در تگزاس را بگیرد. این کار هم از طریق اینترنت قابل اجراست. بسته بندی و ارسال گوشت شکار و یا خشک کردن حیوان نیز هزینه جداگانه ای دارد.

شکارچیان از طریق دو دوربین به صحنه شکار نظارت دارند و اسلحه را با چهار پیکان کنترل کرده و نهایتا ماشه را با کلیک روی دکمه "آتش" شلیک میکنند.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

شکار واقعی حیوانات وحشی در اینترنت! Empty رد: شکار واقعی حیوانات وحشی در اینترنت!

پست من طرف Foad 12/29/2009, 08:48

چقدر منزجر کننده است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة