گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آیا روشن یا تیره بودن رنگ لاک، مفهوم خاصی داره؟

+2
Mr.Mizuyama
somebody314
6 مشترك

آیا روشن یا تیره بودن رنگ لاک، مفهوم خاصی داره؟ Empty آیا روشن یا تیره بودن رنگ لاک، مفهوم خاصی داره؟

پست من طرف somebody314 4/4/2009, 05:19

آیا روشن یا تیره بودن رنگ لاک میتونه به معنی خاصی باشه؟ مثلا بیماری، یا سن، یا نژاد رو نشون بده؟
somebody314
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آیا روشن یا تیره بودن رنگ لاک، مفهوم خاصی داره؟ Empty رد: آیا روشن یا تیره بودن رنگ لاک، مفهوم خاصی داره؟

پست من طرف Mr.Mizuyama 4/4/2009, 06:21

سوال خوبی بود ! لاکپشت ماده برکه ای من دور لاکش زرد است ! مشکل چیست ؟
Mr.Mizuyama
Mr.Mizuyama
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

آیا روشن یا تیره بودن رنگ لاک، مفهوم خاصی داره؟ Empty رد: آیا روشن یا تیره بودن رنگ لاک، مفهوم خاصی داره؟

پست من طرف rain 4/4/2009, 12:05

به نظر من هم جنسیت و هم سن رو مشخص میکنه هر چه تیره تر باشه به معنی سن بیشتر لاکپشت است و در مورد جنسیت باید بگم لاک لاکپشت نر دارای چند ضلعی های نامنظم است که با خطوط نامشخص و تیره از هم جدا شده اند و در مورد لاکپشت ماده چند ضلعی های منظم توسط خطوط مشخص و روشن از هم جدا شده اند .
rain
rain
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Foad 4/4/2009, 14:24

من خودم همیشه اعتقادم این بوده که تغییر رنگ و شکل لاک بستگی به تغذیه و ژنتیک و شرایط محیطی لاک پشت دارد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف گوش قرمز 6/22/2009, 03:56

من خیلی دوست دارم با لاک پشتام بازی کنم اما نمی دونم از چی بیشتر خوششون می یاد
کمک سوال
گوش قرمز
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 6/22/2009, 04:07

معمولا لاكپشتها به لمس شدن توسط انسان علاقه اي ندارند ولي شما مي توانيد وقتي در اب است غذا را نوك انگشت خود بگذاريد تا بخوره
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف گوش قرمز 6/22/2009, 12:06

اتفاقا من وقتی بالای سر یکی از لاک پشتام را ناز می کنم اروم میشه و تکون نمی خوره فک کنم خوشش می یاد
گوش قرمز
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة