گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تبریک به مهندس پرهام برای چاپ دوم کتابشون

+16
Sahra
love animals
فرهاد
sara_b211
Saeid
مه لقا
masi
Ronia
maryam.m
apb
ایران دوست
spider
mahsa
samir
yukabed
Foad
20 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

تبریک به مهندس پرهام برای چاپ دوم کتابشون - صفحة 2 Empty رد: تبریک به مهندس پرهام برای چاپ دوم کتابشون

پست من طرف apb 12/24/2009, 14:16

ممنون محمد و لاکی عزیز.

محمد جان مگه فروشگاه لاک پشتی چه طوریه؟ که به جز اون می خواهی تهیه کنی؟ البته اصراری نیست ، می تونی از خودم بگیری! با قرار قبلی! اینم به خاطر گل روی خودت!

لاکی جان ، آره نبودی ، کجا بودی؟ تو آسمونا دنبالت می کشم ، رو زمین پیدات کردم! با تشکر ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تبریک به مهندس پرهام برای چاپ دوم کتابشون - صفحة 2 Empty رد: تبریک به مهندس پرهام برای چاپ دوم کتابشون

پست من طرف محمد 12/24/2009, 16:52

ممنون ولی فعلا قسط خرید ندارم شاید بعدا خریدم خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 12/24/2009, 18:05

آقا محمد ، شما قرار بزار ، شاید قضیه خریدشم براتون درسته بشه!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف bita koushki 12/24/2009, 19:11

منم به نوبه ی خودم تبریک می گم...
هر وقت میرم کلینیک دام های کوچک یاد اون روزی می افتم که دکتر معماریان اون همستر رو احیای قلبی میکرد ولی خودش نمی تونست نفس بکشه...اما بعدش زنده شد.یادتونه؟ من اونموقع شما رو نمیشناختم
bita koushki
bita koushki
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 12/25/2009, 01:24

bita koushki عزیز ، ممنون ، بله یادمه ، ولی من تقریبا با حرف عاتون مطمئن بودم یکی از اعضا هستین! راستی اگه اشتباه نکنم تو مستند غروب خجیر هم دکتر اون سمت ما نوشته بودین؟ درسته؟ نمی دونم درسا یادم نیست ، چون فقط یادمه تا اون آخر ندیده بودیم که چه کسی اون سمتون نشسته!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف لاکی 12/25/2009, 03:42

اره پرهام جان بعد از سفری که توو اخر تابستونن داشتم سعی کردم پولکی را تربیت کنم اصلا با وجود پولکی و لاکی و تکالیف وقت سرخاراندن نداشتم هر چند تونستم پولکیو به خودم یه کوچولو عادت بدم ولی هنوز از لاکی جداست واقعا خجالت میکشم حتی وقت نکردم عکسشم براتون بذارم ولی خوب وقتی نمیذاره چکار کنم بالاخره براتون میذارم دعا کنین لاکی شوهر دار شود
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة