گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

واگذاری لاک پشت (تمام شد)

3 مشترك

واگذاری لاک پشت (تمام شد) Empty واگذاری لاک پشت (تمام شد)

پست من طرف فریده 11/16/2009, 10:38

دوستان من دو تا لاک پشتم رو به دلیل تعداد زیاد لاکی مجبورم واگذار کنم. (البته چون آکواریویم بو میده خودم دلم نمی یاد واگذار کنم ولی مجبورم) کلوئی فکر کنم 10 یا 11 سانته و نره و میشل هم 8 سانته و ماده اس. هرکسی که مایل به دریافت هستش لطفاً پیغام بده تا باهم قرار بذاریم

اين مطلب آخرين بار توسط فریده در 11/16/2009, 12:36 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

واگذاری لاک پشت (تمام شد) Empty رد: واگذاری لاک پشت (تمام شد)

پست من طرف Foad 11/16/2009, 10:58

یک بسته کربن اکتیو بندازین تو آب، بو را می گیره و همسرتون ناراحت نمی شن. می توانین برای آکواریوم یک درپوش از شیشه درست کنین تا بو و بخار تو خود تانک حبس بشود (مثل آکواریوم من). البته روشهای دیگه مثل سیفون کردن منظم و زود به زود آب هم هست که می توانین انجام بدین تا بو کمتر شود. همیشه راههای دیگر را هم امتحان کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف فریده 11/16/2009, 12:33

منظورتون از کربن اکتیو همون ذغاله؟؟ آکواریویم من از آکواریویم های بیرونی هستش و از بیرون خریدم در داره
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 11/16/2009, 12:35

یه خبر خوب خوب. همسرم حاضر شده آکواریویم ماهی های خودش رو با لاکی های عزیزم عوض کنه واگذاری لاک پشت (تمام شد) 300294 آکواریویم ماهی ها خیلی بزرگ تر از مال منه. بچه هام دارن تو خونه بزرگ تر می رن. دارن خوشبخت می شن. دیگه واگذاری تموم شد
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف samir 11/16/2009, 16:23

من وقتی دیدم زدید تمام شد با خودم فکر کردم چقدر مشتاق لاک پشت پیدا شده که ظرف چند ساعت تمامش می کنن.

فریده جان

آکواریوم بزرگ هم بالاخره بو می گیره. پیشنهاد می کنم قسمت زیستگاه را مطالعه کنید. نحوه استفاده از بیوفیلتر و ذغال در مورد آکواریومهای آماده خیلی زیاد بحث شده. به نظرم یک بار این کار را انجام بدید و چند ماه خیالتان از بابت رنگ و بوی آب راحت می شه.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 11/21/2009, 23:22

مرسی عزیزم. حتماً این کار رو می کنم. اما فکر می کنم تعداد زیاد و مقدار غذای زیادی که می خورند و مخصوصاً آکوآفین وقتی تو آب می مونه خیلی بوی بدی میده
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة