گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

واگذاری یک لاک پشت گوش قرمز (واگذار شد)

+3
mahsa
yadollah
samir
7 مشترك

واگذاری یک لاک پشت گوش قرمز (واگذار شد) Empty واگذاری یک لاک پشت گوش قرمز (واگذار شد)

پست من طرف samir 10/18/2009, 01:43

سلام

من تا دیروز اینجا دنبال یک لاک پشت می گردم حالا پست واگذاری دادم.

این لاک پشتی که توصیفش می کنم مال من نیست. من طی همین واگذاری ها باهاش آشنا شدم و فهمیدم در شرایط بدی بوده.

لاک پشت کوچولو سه سانتی متر است و جدا بسیار دوست داشتنی. تحرک داره ولی منتها چند وقتی است که با غذا قهر کرده.
حدود سه هفته یکی از بچه ها لطف کرد ازش نگهداری کرد و بهش دارو داد. تحت نظر دکتر معماریان هست. الان طبق نظر دکتر، زرده تخم مرغ با شکر را می خوره.

متاسفانه صاحبش نمی تونه ازش نگهداری کنه و این لاکی بی سرپرست شده.
لطفا کسی تمایل داره هر چه زودتر اعلام کنه چون دیگه کسی این لاکیو نمی خواد.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

واگذاری یک لاک پشت گوش قرمز (واگذار شد) Empty رد: واگذاری یک لاک پشت گوش قرمز (واگذار شد)

پست من طرف yadollah 10/18/2009, 05:16

با سلام
محله شما كجاست
تهران هستيد يا شهرستان لاک پشت سبز
yadollah
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

واگذاری یک لاک پشت گوش قرمز (واگذار شد) Empty رد: واگذاری یک لاک پشت گوش قرمز (واگذار شد)

پست من طرف samir 10/18/2009, 06:33

تهران
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف yadollah 10/18/2009, 08:30

چه‌جوري ميتونم با شما هماهنگ كنم.
ماهی
yadollah
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف samir 10/18/2009, 08:35

در پیغام خصوصی اگر لطف کنید شماره تماستان را بدهید، من به صاحب اصلیش می دهم که باهاتون هماهنگ کنه.
اتفاقا چند دقیقه پیش باز پیگیری می کردند.

فقط می تونم بپرسم شما آیا تجربه و شرایط نگهداری از لاک پشت دارید؟
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahsa 10/18/2009, 14:23

عزیزم زرده تخم مرغ همراه با شکر خیلی کم و پودر کف دریا
این لاکی کوچولو که من اسمشو گذاشتم نینی ناز خیلی دوست داشتنیه.من که وقتی راه میره یا نگاه میکنه هزار تا بوسش میکنم.
علاوه بر زرده.کلسیم ویتامین آ_د و سفیکسیم هم میخوره.
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف spider 10/19/2009, 08:12

عکسی ازش دارین؟
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف samir 10/19/2009, 09:18

عکسهایی که من ازش دارم خیلی واضح نیست. الان دست مهسا جون هست. اگر بشه می ذارم واستون.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahsa 10/20/2009, 16:11

خیلی نازه.لاکش سبز روشنه چشماش مثل دوتا مونجوقه
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 10/21/2009, 01:28

مهساجون اگر خوب شده باشه و هنوز واگذار نشده باشه خودم می خوامش. من خیلی ازش خوشم اومده.
ولی اگر هنوز توی آب خوب شنا نمی تونه بکنه و نیاز به مراقبت داشته باشه نمی تونم متاسفانه وقت بذارم.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahsa 10/21/2009, 15:52

سمیر جان لاکی هنوز احتیاج به مراقبت داره من هم چون تا 9 شب سر کار هستم نمیتونم خوب بهش برسم
برای همین هم مجبورم واگذارش کنم وگرنه خیلی دوستش دارم
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 10/21/2009, 16:34

سلام سمیر جان
قرار بود لاک پشت رو به من واگذار کنی تا ارش نگهداری کنم. پس چی شد؟؟؟
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف فریده 10/21/2009, 16:36

مهسا جان من به سمیر هم گفتم که من ازش نگهداری می کنم ولی گفتم اگه خدایی نکرده بمیره چی کار کنم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف samir 10/22/2009, 02:45

فریده جان دوست عزیز

من هم صاحب این لاکی کوچولو نبودم و فقط یک واسطه بودم. خودم هم خیلی دوست داشتم نگهش دارم. من به صاحب اصلیش گفتم که باز هم کسی هست که ازش نگهداری کنه، منتها چون عجله داشتند که زودتر واگذار بشه به اولین کسی که شماره داد مثل اینکه واگذار کردند.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahsa 10/22/2009, 10:32

بچه ها نینی ناز هنوز پیش منه.راستش به خاطر اینکه دارو باید بخوره من میترسم بدمش به کسی.آقای فتحی(نام کاربریشون رو نمیدونم) خواستن که لاکی رو بگیرن ولی من این چند روز کارام زیاده و نتونستم بدمش بهشون و مسئله اصلی اینه که این لاکی کوچولو باید حتما داروهاشو بخوره تا سر حال باشه و آقای فتحی تا به حال به لاکیا دارو ندادن و نینی ناز برای تجربه اول خیلی کوچولو و حساسه

فریده جان شما تا به حال به لاکیا دارو دادی؟وقتت آزاده که به لاکی برسی؟

فعلا برادر من به خاطر علاقه ای که به نینی ناز داره قول داده که بهش دارو بده من بهش 3 روز وقت دادم تا ببینم میرسه بهش یا نه.اگر نتونست میدمش به کسی که بتونه به لاکی دارو بده و وقت آزاد داشته باشه

مرسی از همتون رز
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 10/22/2009, 11:20

مهسا جان
من به 4 تا از لاک پشت هام دارو دادم و حالشون خوبه من فقط پرسیدم اگه خدایی نکرده بمیره من چی کار کنم؟ عکس لاک پشت هام رو می تونی توی سایت ببینی که 4 تا از لاک پشت هایی که دخترخالم و همسایشون نمی خواستند رو من قبول کردم. من فرد شاغلی هستم و برخلاف اینکه برای خودمون کار می کنیم بدون تعطیلی مجبوریم کار کنیم و ساعت هم نداریم حتی تا 16 ساعت تو روز هم کار کردیم ولی علیرغم کارهای خونه و کار بیرون از خونه من به لاک پشتام خوب می رسم. دیروز کارمو تعطیل کردم و بردمشون دکتر. عصر بعداز از استودیو هم با همسرم رفتیم براشون ماهی زنده خریدیم چون دکتر معماریان گفت که باید ماهی تازه بخورند. دارو دادن وقت زیادی رو نمی گیره. فقط دفعاتی که دارو باید داده بشه رو رعایت کرد. من همون طور که برای سمیر جان هم گفتم من با همسرم کار می کنم. ما تولید کننده سی دی های آموزشی نرم افزارهای مختلف شرکت پرند هستیم و می بینی که سرمون هم خیلی شلوغه اما باید یک وقتایی هم آدم به دلش برسه و لاکی هام عشق من هستند مخصوصاً برایان عزیزم که عکسش تو پروفایلمه. من هنوز هم مجبورم به هارلی تنهایی و با قاشق تو یک ظرف جداگانه غذا بدم چون هنوزم خودش نمی تونه غذا بخوره. هارلی لاک پشت همسایه دخترخالم بود که حسایی لاکش کج شده چون فقط گاهو خورده. الان یواش یواش داره تو آب شنا می کنه و بیرون از آب خودش راه میره. حالا هر جور صلاح کی دونید من در حال حاضر 8 تا لاکی عزیز و خوشگل دارم و خدا رو شکر همشون فعلاً خوبند. به زودی اگه وقت داشته باشم حتماً عکساشون و عکش آکواریویمم رو می ذارم. فعلاً سرمون خیلی شلوغه.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف mahsa 10/23/2009, 15:18

سلام فریده جان
ممنون از اینکه به فکر لاکیا هستی و انقدر دوسشون داری.
فعلا برادرم داره ازش مراقبت میکنه.اگر نتونست حتما مزاحمتون میشم
باز هم ممنون از اینکه میخواین کمک کنین
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف yadollah 10/24/2009, 10:26

با سلام
اگر خواستيد بازم من ميخوام و ميتونم ازش نگهداري كنم قرار بود كه خبر بديد كه خبري نشد باز هم من منتظر هستم اگر دوست داشتيد شمارم رو داريد خبر بديد. اسم كاربري من هم با توجه به پيامم yadollah هست ماهی
با تشكر
فتحي
yadollah
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف sepehr ev 10/24/2009, 16:07

من قبلا ميخواستم ام الان ديگه نه
sepehr ev
sepehr ev
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف mahsa 11/2/2009, 15:00

ببخشید آقای فتحی.راستش داداش من یه مدت ازش مراقبت کرد.خودم هم وقتم آزاد شده و میتونم بزسم بهش.

من رو لاکیا به خصوص رو نینی ناز حساسم.نینی ناز با کوچیکترین بی توجهی احتمال داره بمیره ومن حاضر نیستم این ریسک رو کنم.

چه خوبه که آدم بدونه این همه دوست خوب داره که وقتی به کمک احتیاج داشته باشه حاضرن کمکش کنم.

بازم شرمنده ام آقای فتحی
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 11/11/2009, 18:13

مهسا جونم چه خوبه كه خودت مواظبشي
لطفا اسم پستتو عوض كن و جلوش بنويس كه واگذار شد يا منتفي شد تا ديگه كسي اين پست رو براي دريافت لاكپشت باز نكنه
ممنونم
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mahsa 11/12/2009, 16:48

سارا جان من این پست رو نذاشتم.سمیر باید زحمتش رو بکشه
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة