گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اگه كسي يه گوش قرمز واگذار ميكنه من ميخوام

+11
سارا س
ensi
apb
shn418
jigili
کیارش
readytouse
spider
samir
Mr.Mizuyama
setareh
15 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

اگه كسي يه گوش قرمز واگذار ميكنه من ميخوام - صفحة 2 Empty رد: اگه كسي يه گوش قرمز واگذار ميكنه من ميخوام

پست من طرف فریده 2/26/2010, 17:59

آخه این وروجک ها آتیش پاره هستن و وقتی با دست اشاره می کنم میان جلوی آکواریویم پشت شیشه. خیلی خیلی زرنگ و شیطون هستند بعضی موقعها می زنم به شیشه دعواشون می کنم سرشونو می برن توی لاکشون بعد باز نگام می کنن. غذای کول و برایان بدبختم رو می خورن هر چی باشه می خورن فرقی نداره غذا مال اونا هست یا نیست
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اگه كسي يه گوش قرمز واگذار ميكنه من ميخوام - صفحة 2 Empty رد: اگه كسي يه گوش قرمز واگذار ميكنه من ميخوام

پست من طرف masi 2/27/2010, 10:01

هيلدا 5.5 سانته.مريض بود بزرگ نشد اما حالا كاملا خوبه.الان پيش لاكي هاي ستاره اس و باهاشون مشكلي نداره.دعوا نميكنن اصلا.حاضرم واگذارش كنم سميرا جان اگه شما هم بخواي.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 2/27/2010, 10:17

مریض باشن بزرگ نمیشن هیچوقت؟ یا چجوریه؟
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MAT 2/27/2010, 11:44

سلام بچه ها!
من یه لاک پشت خوشگل دارم خیلی هم دوسش دارم .
یکی دیگه هم داشتم که ... به رحمت خدا رفت!
نمی دونم چجوری میشه تشخیص داد که نره یا ماده میشه کمکم کنید؟
MAT
MAT
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف فریده 2/27/2010, 12:47

عکسشو بذار مخوصاً از ناحیه دم بهت می گم نره یا ماده البته می تونی در قسمت واگذاری لاک پشت عکس های ریجارد و کلوئی من رو ببین ریچارد عکس دمش هم هست و نر هستش. اگه لاک پشتت کوچیک باشه هنوز جنسیتش معلوم نمیشه اگه بزرگ باشه می شه
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف samir 2/27/2010, 15:07

MAT عزیز

سوالتون را در تاپیک واگذاری مطرح کردید. با جستجو می تونید ببینید که در مورد سوال شما اطلاعات وجود داره.

لاک پشتتون چند سانته، بصورت خط مستقیم از ابتدا یا انتهای لاک. اگر کوچک باشه که قابل تشخیص نیست ولی اگر بزرگ شده باشه، نرها با ناخن بلند شناخته می شوند.

ضمنا اینک لاکپشتون مرده یعی اینکه شرایط تغذیه و زندگیش مشکل داشته. هر سوالی داشتید بپرسید تا شرایط تغذیه و زندگی مناسبی برای دیگر لاک پشتتون فراهم کنید.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة