گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

لاک پشت مریض من هیچی نمیخوره ، چیکار کنم ؟

4 مشترك

لاک پشت مریض من هیچی نمیخوره ، چیکار کنم ؟ Empty لاک پشت مریض من هیچی نمیخوره ، چیکار کنم ؟

پست من طرف saminsanat 9/25/2009, 12:44

لاک پشت آبزی من چشماش متورم شده ، هیچی نمیخوره اصلن تکون هم نمیخوره . دکتر براش ویتامین داده که حمامش کنیم . ولی اصلن تو حمام هم شنا نمیکنه. غذا لاکپشتی هم نمیخوره . کسی میتونه بهش کمک کنه ؟
به نظر می یباد دکترها هم زیاد تو این مورد وارد نیستن . هر کی یه چیزی می گه. یکی میگه آنتی بیوتیک بدین به چشماش تتراسایکین بمالین. دومی میگه ویتامین بدین . چیکار کنم ؟
تو اصفهان اگه کسی را می شناسین که وارده معرفی کنین لطفاً
saminsanat
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

لاک پشت مریض من هیچی نمیخوره ، چیکار کنم ؟ Empty رد: لاک پشت مریض من هیچی نمیخوره ، چیکار کنم ؟

پست من طرف N@zanin 9/25/2009, 16:42

حتما از آب کلر دار استفاده میکردی. زنگ بزن به آقای دکتر راهنماییت میکنه و شاید یه دکتر خوب تو اصفهان بشناسه شماره اش رو از توی فروم میتونی پیداش کنی.
N@zanin
N@zanin
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

لاک پشت مریض من هیچی نمیخوره ، چیکار کنم ؟ Empty رد: لاک پشت مریض من هیچی نمیخوره ، چیکار کنم ؟

پست من طرف Foad 9/25/2009, 18:57

می توانین با دکتر معماریان تماس بگیرید. به هر حال اگر شرایط و نوع نگهداری خود ، غذایی که استفاده کردید و وجود خشکی را توضیح دهید می توان به شما کمک بیشتری کرد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

لاک پشت مریض من هیچی نمیخوره ، چیکار کنم ؟ Empty غذا نخوردن لاک پشت

پست من طرف saminsanat 9/26/2009, 03:05

لاک پشت آبزی من چشماش متورم شده ، هیچی نمیخوره اصلن تکون هم نمیخوره . دکتر براش ویتامین A و D داده که حمامش کنیم ( 600 سی سی به مدت 30 دقیقه ) . ولی اصلن تو حمام هم شنا نمیکنه. غذا لاکپشتی هم نمیخوره . ظرفش شیشه ای حجم آب به اندازه ای است که بتونه راحت باشه وسط ظرف برای یک خشکی درست کردم که هیچوقت روش نمیره . به مدت چند ماهی اشتباهی بهش غذا می دادیم. یک شب درمیان دل گوسفند. حالا فهیمدم اشتباه بوده . حالا که مریض شده نه کاهو و خیار می خوره و نه غذای پلت لاک پشتی.
یبار بردمش دکتر گفیت حمام انتی بیوتیک درست کنید بذارینش توش ، این کارو کردم بدتر شد. به چشماش تتراسایکین مالیدم دکتر دوم گفت نمالید. لطفاً من را راهنمایی کنید چیکار کنم تا این لاکی غذا بخوره ؟
تو اصفهان اگه کسی را می شناسین که وارده معرفی کنین لطفاً
saminsanat
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف pegah khoram 11/1/2009, 17:18

سلام من دوتا لاک پشت دارم البته دومی را یک هفته پیش خریدم اولی خیلی سرحال هست ولی دومی یک هته هرچی میدم نمی خوره وچشمهایش کاملا بسته هست بردم دامپزشکی گفت:فعلا بهش مولتی ویتامین بده و به چشمهایش هم قطره کلرامفنیکل رقیق کنن وبریز -البته بگم قبل از این فقط ازدست گوش چرخ کرده می خوره ان هم باید ببری جلوی دهانش تا بو کند وبتواند بخورد خودش به تنهای نمی تواند بخورد ونمی دانم چه کار کنم حالش خوب شود بخاری وخشکی وفیلتر شنی ماسب هم دارداما از اول مریض بود از شما خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید ممنون از نظر بخاری وخشکی خوبه تقریبا مناسبه وفیلتر شنی هم اب راتصفیه میکنه ومرتب 3-4 روز یکبار اب راتعویض میکنیم اما ...دومی از اول مریض بود من خریدم تابهش کمک کنم ممنون میشم از راهنمای وکمک شما

اين مطلب آخرين بار توسط pegah khoram در 11/1/2009, 17:28 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
pegah khoram
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف pegah khoram 11/1/2009, 17:24

برای درمان لاک پشتم کمکم کنید نمی دانم برای چشمایش که نمی بیند چکار کنم و من اگر نباشم وبخواهم بروم سفر کسی حاضر نیست بادست به او غذا بدهد ودر نیجه حالش از این که هست بدتر میشود فقط هم گوش چرخ کرده ان هم باید بادست ببری جلوی دهانش وگرنه نمی تواند بخورد اولین لاک پشتم اینطوری نیست خیلی هم شیطونه ولی دومی مریض لطفا کمکم کنید ممنون میشم
pegah khoram
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Foad 11/1/2009, 17:32

دوست عزیز مطلب غذا نخوردن لاک پشت (علل و رفع آن ) را چندین بار به دقت مطالعه کنید و طبق آن عمل کنید. تغذیه بسیار بد و خطرناکی را استفاده می کنید و شرایط بدی را محیا ساخته اید. لطفا برای مطالب کاملتر فروم و کتاب لاک پشتها را مطالعه کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة