گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سال تحصیلی جدید بر دانش آموزان فروم مبارک

+17
Ata
mahssa
maryam.m
mahsa
mina-b
مرضیه
snake_eater
dordon
Foad
apb
Sahra
samir
Mr.Mizuyama
Dr. Iman Memarian
setareh
سارا س
محمد
21 مشترك

صفحه 3 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

سال تحصیلی جدید بر دانش آموزان فروم مبارک - صفحة 3 Empty رد: سال تحصیلی جدید بر دانش آموزان فروم مبارک

پست من طرف Foad 9/20/2009, 17:49

مهندس یادت نیست ؟ خودتم یادت نیست اون ته چقدر شیطنت می کردی ؟ متفکر:
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سال تحصیلی جدید بر دانش آموزان فروم مبارک - صفحة 3 Empty رد: سال تحصیلی جدید بر دانش آموزان فروم مبارک

پست من طرف samir 9/20/2009, 18:08

جالب بود
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 9/21/2009, 06:13

مهندس جان ، نمی دونم ، من که یادم نیست ، ولی شاید شما چون من رو بیشتر از خودم می شناسید بادتون باشه! هر جور شما میلتونه!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف محمد 9/22/2009, 16:10

بابا چند روز نبودیم بدونه ما مسابقه هم گذاشتین گریه کمی هم توضیح بدم ما سفری به شهر رشت داشتیم جاتون خالی .یه خاطره خوبم که تو این سفز برام پیش اومدم میگم.داشتیم با ماشینه پرایدمون میرفتیم که سر راه ازین دست فروشا میوه بخریم استادیم.در همین موقع من چیزی دیدم که نباید میدیدم.یه گله غاز گنده و منم نتونستم خودمو کنترل کنم رفتم دنبالشون.وقتی دیدم دنبال بازی فایده نداره رفتم بهشون کلی کلوچه دادم طوری که ترسیدم الان بپرن روم .همشون دورم جمع شده بودن ماهم سو استفاده کردیم چنتاشونو موقع غذا خوردن ناز کریم که خیلی نرم بودن.عکسم میذارم. خب اقاای محمد فر خودتون کوشین حالا اشاره لبخند : اقا پرهام شما هم شیطونی اشاره ما هم شیطونی میکردم البته قبلنا هنوز یادم هست که هر یهفته چهار بار از کلاس به دلیل درس نخوندن اخراج میشدیمو بازم معلم طرفه منو میگرفتو منو میبخشید ولی باز...... خیلی خوشحال من همیشه میز اول بودم بخاطره قد کوتاهم بعضی وقتا هم شیطونیو.... خیلی خوشحال اهان یادم رفت یه مثال خوب واسه بچه های توی کلاس هست البته غیر از خودمون(ببخشید شاسگول) lol! یادش بخیر جوونیا گریه
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahssa 9/23/2009, 08:14

دوستان امروز کی رفت مدرسه؟
mahssa
mahssa
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 9/23/2009, 08:30

من نرفتم یعنی ما تازه از مسافرت برگشته بودیم یه چیز جالبم بگم.نمیدونم مدرسم کجاس,اسمش چیه,مدیرش کیه,سرویس داره یا نه و.... خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 9/23/2009, 13:15

من کلاس اول مدرسه ایران توی یخچال می رفتم و معلمون اسمش خانم ادیبی بود که خواهرش خانم ادیبی اون زمان مجری برنامه کودک بود و الان هم مجری هستند و این عکسشونه :

سال تحصیلی جدید بر دانش آموزان فروم مبارک - صفحة 3 100895965910
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 9/23/2009, 13:21

روز اول مهر رو به همه دوستان فروم که مدرسه میرن تبریک میگم. :m/: امیدوارم بهترین سال تحصیلی براتون باشه. :;;>: قدر این روزا رو بدونین که هرگز تکرار نمیشن. :>#(:
من معلم کلاس اولم رو خیلی عالی یادم میاد.با این که منو از کلاس(بخاطر بازیگوشی) بیرون میکرد. دیکته هامو بخاطر ریز نوشتن صحیح نمی کرد. خیلی خوشحال کی مادرشو دوست نداره خیلی خوشحال

سال اول دبیرستان هم یه بار برای معلم فیزیکمون جریمه نوشتیم گذاشتیم زیر برف پاک کن ماشینش. لاستیک عقبی ماشین معلم زبانمون رو پنچر کردیم. یه بار هم خودشو که عادت داشت میشست گوشه ی میز کله پا کردیم. روی صندلی معلم شیمی رو طوری موذیانه خیس کردیم که وقتی از روی صندلی بلند شد بنده خدا به خودش شک کرده بود خیلی خوشحال

یاد اون دوران بخیر.یکی از مامان بزرگای فروم خیلی خوشحال
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 9/23/2009, 13:55

ماری خانم شما که این بیچاررو داغونش کردین ناراحت بعضی از بچه ها تو کلاس ما روس صندلی معلمای مسخره بچه غورباقه,عسل,اب و...میذاشتیم خیلی خوشحال بیچاره معلما خیلی خوشحال به هر هال ماهم باید توی مدرسه کمی هم تفریح کنیم دگه خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahsa 9/23/2009, 17:06

علیرضا محمد سارا و بقیه بچه ها تبریک میگم اولین روزه مهر رو
خوب بود امروز؟
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mahssa 9/24/2009, 00:17

اولین روز مهر که فکر نمیکنم کسی رفته باشه.من که نرفتم.ولی همه دوستام رفته بودن.من خیلی بهشون خندیدم خیلی خوشحال
mahssa
mahssa
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mahsa 9/24/2009, 06:35

از اولین روز پیچوندنه مدرسه شروع شد؟
منم دیروز ساعت 10 تو خیابونا بودم دیدم یه عالمه بچه های دبیرستانی دارن تو پاساژا و... واسه خودشون میگردن
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 9/24/2009, 06:54

mahsa خانم دومین روز وحشتناک بود طوری که یه باغه وحش کامل توی کلاسه ما بود و بچه ها کاری کردن تا مدیرم بیاد شکایت کنه بهمون خیلی خوشحال خوش بحال دخترا فکر نکنم مدرسشون اینطوری باشه چون تو مدرسه ما داعم فوهشو دعوا هستش چیکار کنیم گریه منه بیچاره هم افتادم تویه کلاسه بچه شرا تعجب ویه چیز جالبم که دیدم مدرسه در نداشت,اب نداشت......خلی بیدرو پیکر بود lol!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ata 9/24/2009, 10:19

منم به نوبه ی خودم تبریک می گم و به عنوان کسی که داره سالهای آخر درسش رو تو دانشگاه سپری می کنه معتقدم که 4 سال دانشگاه خیلی کوتاهه !!!ارشد که بیاین میبینین که درس اصلی همون 4 سال بود دیگه چیز تازه ای نیست !!! هر کی اون زمان قوی کار کرده می تونه قوی ادامه بده و هر کی نه گیر میکنه !!! چون ارشد فقط بحثهای تحقیقیه !!!!
ببخشید محیط پزشکی رو مهندسیش کردم اشاره
Ata
Ata
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف spider 9/24/2009, 11:14

من تازه این تاپیکو دیدم!
من که روز اول رفتم مدرسه قبلیم
روز دوم هم که امروز باشه نرفتم چون هنوز مدرسم معلوم نیست!!!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/24/2009, 11:57

یعنی تا حالا ثبتنام نکردینعشق در نگاه اول

من بچه مثبتم از اولین روزش رفتم
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 9/24/2009, 12:51

افرین سارا(س)خانم ما که نرفتیم گرچه تا ماه اول مدرسه برنامهیه کامل نمیده و معلمم معلوم نیست پس نریمم فرقی نداره متفکر:
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/24/2009, 12:59

ما برناممون رو سهشنبه که 1 روز مونده بود به مدرسه ها دادند و درسامونم شروع کردیم

مدرسه ی دختر ها به این وضعی نیست همه ما شااله... با ادبن و من هم از کلاسم واز معلمام راضی هستم
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 9/24/2009, 13:03

خوش بحالتون گریه نمیدونین مدرسه پسرا چقدر وحشت ناکه گریه همش باید پرو بازی (به قول خودمون شاخ بازی خیلی خوشحال )دراریم تا تو مدرسه احترام داشته باشیم D\'oh خیلی بده مدرسه پسرا توش نمیشه درس خوند اینم یکی از دلایلی که خوشم نمیاد برم مدرسه گریه
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/24/2009, 13:07

خیلی خوشحال

جالبه عشق در نگاه اول
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 9/24/2009, 13:10

جالبیش موقعیه که بیاید تو مدرسه خودتون ببینید D\'oh یکمم از مدرسه قبلیم بگم.مدرسه قبلیم از اینی که الان هستم خلی بد تر بود مثلا سر کلاس وقتی معلم روی تخته چیزی مینوشت همه صدای حیون در میاوردن و وقتی معلم برمیگشت همه ساکت بودن خیلی خوشحال انقدر معلمو اذیت میکردن که اخر سال حتی بچه مزارو جلوی معلم تکون میدادن,بچه روی مزا راه میرفتن,میرفتننوی حیاط وکلی کارایه دگیه که اگه اونجا باشین میگین اینجا دیوونه خونس خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/24/2009, 13:12

خیلی خوشحال

ولی با حال میشه خیلی خوشحال خیلی خوشحال
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 9/24/2009, 13:18

بله باحال میشه تویه کلاسم از خنده میمیریم خیلی خوشحال بعضی بچه خیلی دیوونن عشق در نگاه اول ولی برای ما که میخوایم یه جای درستو حسابی بریم مدرسه خیلی بده گریه بازم میگم تا تجربه نکنین نمی فهمین.اگه یروز برین خودتون با پای خودتون فرار میکنید میخواین بفرمایین مدرسه ما نذاره کنید گریه
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 9/24/2009, 13:28

نه مرسی هچین شما ازش نفرت دارین و به این وحشتناکی تعریف میکنین اصلا قصدی ندارم که اونجا رو ببینم

راستی به قول خودت چه طور اونجا درس میخوننین|؟

به سختی؟
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 9/24/2009, 14:19

محمد جان منطقه چندی؟
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 3 از 6 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4, 5, 6  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة