گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی

+12
Assiyeh
masi
Sahra
Ronia
ایران دوست
maryam.m
nilufar
لاکی
niloofar20
samir
apb
Foad
16 مشترك

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 2 Empty رد: طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 12/27/2009, 06:36

طرح خیلی جالب و قشنگیه. اما به نظرم آنچه در یک لاک پشت شاخص است لاک اونه. چون سرش مشابه خیلی خزندگان دیگه است.یعنی شکل و فرم لاکش اون را از بقیه حیوانات متفاوت میکنه.اگر لوگو روی لاکش تاکید میکرد شاید بهتر بود.
طرح دوم بهتره به نظرم. اما یک سوال توی لوگو آدرس سایت هم باید باشه؟ اگر اسم فروم گفتگوی لاکپشتی را میگذاشتین هم خوب بود؟
در ضمن قوس داشته باشه زیبا تره.
ببخشید نظر شخصی بود. لبخند
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 2 Empty رد: طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 12/27/2009, 07:01

sahra1970 عزیز ، لوگو ها معمولا اسم شرکت رو دارند ، ولی ما که شرکتی نداریم ، فقط سایته ، پس آدرس سایت به گونه ای اگه توش باشه خوبه! برخی لوگو ها هم فقط نام شرکت هستند که با پیچ و حالات خاصی درست شده اند! برهی لوگوهای هیلی حرفه ای هم هستند که طرح های ناواضحی دارند که با دقت در اون ها تازه می شه تشخیص داد که مثلا اون یک نوشته از نام شرکت و ... است!
راستی جواب 5 تا سوال بالا رو ندادید!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 12/27/2009, 07:13

مرسی از ج.ابتون . حق با شماست. من شخصا از اسم گفتگوی لاک پشتی خیلی خوشم میاد.
اینجا هدفش گفتگو برای بهبود زندگی و در اصل کمک به لاک پشت هاست.اگر حالت حمایت در لوگو نشان داده بشه بهتره. مثل یک دست که لاک پشتی را به حالت حمایت نگهداشته.به هر حال جوابای من :

1- بدن یا حتی فقط لاکش بهتره
2- بدون کادر
3- آدرس فروم در درون لوگو گنجانده بشه یا بصورت قوس در بیرون طرح زیباست فرقی نداره
4- به نظرم فقط روی لاک پشت زوم بشه چون مسائل دیگر حیوانات اینجا جانبی است نه اصل هدف
5- این طرح هم بد نیست. با حذف چند خط اضافه باز هم شکل لاک پشت را خواهید داشت و ساده تر هم میشه.
ولی کاش چندتا طرح بود از توشون انتخاب می کردیم. ساده تر باشه بهتره.
راستی اگر چندتا لوگوی مشابه برای ایده گرفتن معرفی کنیم اشکالی داره؟یا مانع خلاقیت میشه؟ لبخند
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 12/27/2009, 07:21

ممنون sahra1970 عزیز ، معرفی کنید ، خلاقیت به هر صورت وجود داره و ایده می تونه با خلاقیت کمک کنه! و تلفیق این 2 کارها رو بهتر می کنه!(هر چند من اصلا از کارهای کپی شده و تکراری و مشابه و برخی کلک هایی که برخی جاها آدم می بینه و عینا به کار از روی یکی دیگه زده شده ، اصلا خوشم نمیاد!) ، ولی بحث ایده گرفتن از 1 کار و پروراندان اون جداست!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 12/27/2009, 07:29

1. کل بدن
2.بدون کادر
3.قوس داشته باشه
4.خیر
5.بله رو همین کار کنید.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 12/27/2009, 07:39

1- کل بدن خیلی بهتره.

2- کادر نداشته باشه خیلی بهتره.

3- در مورد نوشته من با همین حالتی که در شکل نمونه قرار دادید خیلی موافقم. اینجوری نوشته بخشی از شکل می شه. البته اگر واژه گفتگوی لاک پشتی هم مثلا با همان فرم زیرش اضافه بشه بهتره. آدرس خالی شاید خیلی چیزی را نرسونه.

4- من خیلی دوست دارم اگر می شد عکس یک ماهی و یکی دو تا آبزی دیگر خیلی ریز بطوری که اصل لاک پشت باشه و اونها در حاشیه قرار بگیرند هم بیاد. ولی نیاز به ابتکار زیاد داره. البته با توجه به عنوان گفتگوی لاک پشتی شکل لاک پشت اصل همه چیز است.

من از این طرح خیلی خوشم اومده ولی مثل اینکه شما طرحهای دیگر هم دارید. خوب درفتش را اینجا بذارید شاید بشه از بین چند تا انتخاب کرد.

یک پیشنهاد، لوگو دو حالت تهیه بشه یکی همین مدلی که تهیه کردید که زمینه بی رنگ است و یکی رنگی که در جاهای مختلف دیگری قابلیت استفاده داشته باشد.

پیشنهاد بعدی اینکه می شه از طرح تکمیلی لوگو برای کل صفحه کارت هم استفاده کرد.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 12/27/2009, 08:13

خانم samir ممنون از نظرتون ، چرا زمینه آبی دیگه؟ من به گونه ای طراحی می کنم که زمینه اش Transparent (شفاف) باشه و رو هر چیزی قرار بگیره ، رنگ اونجا رو به خودش بگیره! چشم در آینده طرح های دیگه رو هم قرار می دهم!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف masi 12/27/2009, 10:42

به نظر من همون سره با اينكه شبيه ماره قشنگتره.البته ميشه يه كم از لاكش هم باشه كه معلوم بشه لاك پشته.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لاکی 12/27/2009, 14:22

پرهام جان بنظر من كل لاك بشرطي كه از روبرو باشه قاب خاص نميخواد قوس هم زشت ميشه ولي اگه با يك گوش قرمز بياد خوشگل ميشه در ضمن دومي بهتر بود
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Assiyeh 1/1/2010, 11:56

به سفارش آقای محد فر یه طرح شبیه انجمن یوزپلنگ زدم. از عکس لاکی خودم استفاده کردم. نظرتون رو بگین

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 2 Arm2

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 2 Arm3
Assiyeh
Assiyeh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف samir 1/1/2010, 13:14

آسیه جان خیلی قشنگه. بخصوص زاویه لاک پشت که از جلو ددیه می شه. ولی صورتش اصلا مشخص نیست. به نظرت رنگ سیاه خیلی غالب نیست؟
در هر صورت از زحماتت ممنونم. ببخشید می دونم راحت ترین کار ایراد گرفتنه. من فقط نظرم را گفتم. باقی دوستان باید نظر بدن.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Assiyeh 1/1/2010, 13:23

مرسی. فک کنم بهتره رو صورتش بیشتر کار کنم که واضح بشه. شما 2مین نفری که در مورد صورتش میگی.
هرچند حذف کردن خطا نیست ولی بهتر کاری کنم مشخص شه صورت لاکپشته. ;)
Assiyeh
Assiyeh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Foad 1/1/2010, 16:11

من انقدر از این طرح به وجد آمدم که گفتم خودمم با فوتوشاپ یکم باهاش بازی کنم ! و شد این تصویر :

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 2 Arm22520copy1

البته تصویر خانم آسیه قطعا بهتر است و امیدوارم زودتر، از تکمیل شده این طرح و بنر در فروم استفاده کنیم.
ممنون
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف apb 1/1/2010, 16:14

من مهندس نظرمون زوی یه همچنیت کاری هست ، البته با کنی تغییر ، مثلا لاک پشت از دایره ، جلو با عقب بره ، یا رنگ و یا مدل 3 بعدی دابره عوض بشه! و ...
طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 2 Arme_lak

در مورد مطالبی که گفتم(جلو و عقب بودن لاک پشت و رنگ و حالت 3 بعید و .... داره) در این طرح نظر دهید ، با تشکر ، پرهام.

اين مطلب آخرين بار توسط apb در 1/1/2010, 16:30 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 1/1/2010, 16:29

کار خانم آسیه حرف نداره . و همونطور که سمیرا جون گفتن فقط صورتش یکم سیاهه. در طرح آقای محمدفر این موضوع بهتر شده ولی به نظر من بازم جای کار داره.
در طرح دوم که آقا پرهام فرمودن کار خودشون و آقای محمدفر هستش. به نظر من اگه لاکپشت داخل دایره قرار بگیره بهتر میشه و همینطور اگه خود لاکپشت هم رنگ داشته باشه.
شاید طرحی که آسیه جون دادن به صورت رنگی داخل این دایره هم قشنگ بشه.
در هر صورت این نظر من بود .
ممنون از زحمات همه دوستان رز
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف samir 1/1/2010, 17:01

مهندس پرهام من منظورتون رانفهمیدم. این عقب و جلو رفتن. یعنی میخواهید حالت انیمیشن حرکتداشته باشه؟
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 1/1/2010, 18:09

samir عزیز ، نه ، منظور من این بود که عکس لاک پشت جلوی دابره باشه یا پشتش! با مهندس به این نتیجه رسیدیم که اگه به جای طرح عکس واقعی هم توش باشه بد نمی شه!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف samir 1/2/2010, 01:58

مهندس شما که هر طرحی بزنید قشنگ از آب در میاد. من نظرم اینکه جلوی دایره باشه بهتره. اگر قراره رنگی کار بشه، خوب عکس خود لاک پشت هم باشه خیلی جالب تره. مثلا یک لاک پشت برکه ای در همان سایزی که شما گذاشته اید و یک لاک پشت گوش قرمز با سایز کوچکتر یعنی یک سوم درجهت مخالف بدن لاک پشت برکه ای زیرش بیاد.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 1/2/2010, 02:48

طرح دوم آقای پرهام بهتر است چون آدرس ونام فرومرا هم داره.اگر بشه نصف لاک پشت داخل دایره و نصف بیرون باشه مثل اینکه درهم حلقه شدند به نظرم بهتر میشه.به نظرم نیازی به رنگ کردن حلقه هم نیست. اگر میشد با حروف و نام فروم حلقه را تشکیل داد نیازی به دایره هم نبود. حالا که فکر می کنم قبلی هم خوب بود.خیلی خوشحال
اون طرح خانم آسیه هم زیادی سیاه است و خطوط بیش از اندازه کلفت هستند.اگر یکم بیشتر روش کار بشه اونم بد نیست.لوگو باید نسبتا ساده باشه.
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 1/2/2010, 03:25

samir و sahra1970 عزیز ، ممنون! فکر کنم جلو باشه و یه عکس مثل این بهتره و بیشتر موزد نظر من و مهندس هم هست! دوستان هم نظر بدن!

طراحی لوگو برای فروم گفتگوی لاک پشتی - صفحة 2 Arm
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف samir 1/2/2010, 05:28

مهندس الان طرفداران برکه ای صداشون درمیاد.

به نظر من برکه ای درشت با یک گوش قرمز کوچک خیلی بهتره.

اگر اشکالی نداشته باشه من سر فرصت ظرف یکی دو روز آینده یکسری عکس از عکسهای با کیفیت بچه های فروم که به نظر من زاویه ایستادن و نگاه لاک پشتهاشون جالب است را به شما پیشنهاد می دم.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 1/2/2010, 07:42

samir عزیز ، ما فقط می خواهیم 1 عکس باشه ، چون قراره کوچک بشه و روی عکس های فرم قرار بگیره ، پس باید واضح دیده بشه!

راستی درسته که ما برکه ای اروپایی و خزری داریم ، ولی بهید با جهانی شدن پیش بریم ، بی شک پرطرفدارترین لاک پشت دنیا ، برای نگهداری ، گوش قرمز هست! (از این حرف من سوء برداشت نشه!)
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 1/2/2010, 16:08

عکس واقعی را میخواهید روی لوگو قرار دهید؟
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 1/2/2010, 16:17

بله ، sahra1970 عزیز ، به احتمال قوی ، بله ، عکس واقعی را روی لوگو قرار می دهیم!

ولی برای فرم های سیاه و سفید ، بک لوگو مثل همین یکی درست کرده ، ولی سیاه و سقید!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Assiyeh 1/3/2010, 16:05

ایدتون جالبه، ولی اگه لاکی پشت دایره باشه و فقط سرش بیاد بیرون بهتره(یکی از بچه ها هم فک کنم همین و گفت). و اینکه بهتره از عکس استفاده نشه. در مورد طراحی لوگو همیشه باید حواسمون باشه که طرح ممکنه در مواقعی تک رنگ یا حتی سیاه گاهی کوچیک گاهی بزرگ استفاده شه. اگه خیلی کوچیک شه مثه چاپ روی خودکار اونوقت استفاده از عکس تو آرم اصلا مناسب نیست. بهتره یکم آنالیز شه تا بشه آرم.

طرح اول که خطیه خیلی بهتره فقط باید یکم رو هماهنگیش با دایره کار بشه. و سعی کنین که خطوط زیاد نازک نباشه.
Assiyeh
Assiyeh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة