گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر

+18
abtin3
Innocent
*MAHSA*
Farshad.roger
overdose
سارا س
niloofar20
samir
محمد
apb
im_213
فریده
mahsa
yukabed
Paris
طناز
Foad
Ata
22 مشترك

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر - صفحة 2 Empty رد: حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر

پست من طرف niloofar20 1/3/2010, 06:01

آخـــــی چه با نمـــــــکه عشق
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر - صفحة 2 Empty رد: حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر

پست من طرف samir 1/3/2010, 15:19

آقای محمدفر این لاک پشت شما از تنهایی به لاک پشت پلاستیکی پناه آورده. حالا خوب شد که براش یک دوست پیدا کردین وگرنه حالاحالاها باید با همین لاک پشت پلاستیکی سپری می کرد.
راستی لاک پشت پلاستیکی خیلی خوشگله. این همون لاک پشتی نیست که توی وب لاگتون هم عکسش راگذاشته بودید؟
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 1/3/2010, 16:23

لاکیا این کارو با لاک پشت واقعیم انجام میدن؟لاکی من هر وقت این ماهی پلاستیکیو میبینه هی دستاشو تکون میده .وقتی دستمو گذاشتم ریه دستش انگار بهش شک زندنو داره ویبره میره خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 1/4/2010, 01:49

محمد عزیز
اصلا اصل این قضیه با لاک پشت واقعی است که غالبا در لاک پشتهای نر رخ می ده. یک جور ابراز علاقه است. منتها لاک پشتهای تنهای خانگی همانطور که اقای محمدفر اشاره کردند گاهی به دلیل تنهایی به برخی وسایل مصنوعی نیز این ابراز احساسات را بروز می دهند.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 1/4/2010, 05:45

اخی بیچاره ناراحت از تنهایی به ماهی پلاستیکی ابراز احساسات میکنه گریه امید وارم بتونم زود تر براش یه دوست بخرم :[-o<:
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف سارا س 1/4/2010, 12:06

من در اذر ماه یه دوست کوچولو خریدم چون تفاوت اندازه ی زیادی دارن جیقیلی همش براش همی تن کارو انجام میداد و همراه اونم یه صدایی خوخ مانند در میاره که من خودم میترسم چه برسه به کوچول ناراحت

اونم میره سرشو میون سنگها پنهون میکنه و بعضی وقت ها هم 24 ساعت همون جا میمونه ناراحت

خلاصه من میخواستم براش یه دوست بخرم ولی باهاش جور در نمیان
سارا س
سارا س
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 1/4/2010, 17:15

سلام سارا خانم میگم چرا یهویی یه حسی بهم گفت به زودی میاین خیلی خوشحال خیلی وقت بود تویه فروم نبودین

شاید به محیط عادت نکرده میترسه متفکر:
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر - صفحة 2 Empty دعوای عجیب؟ حرکت جنسی؟

پست من طرف overdose 6/9/2010, 21:37

امروز صبح صداهای خفنی از تراویوم میومد انگار دارن توش برج میسازن رفتم دیدم یکی از لاکی هام یه چیز سیاه که از زیر دم اون یکی اومده رو دندون گرفته و دارن ناجور دست و پا میزنن.. ترسیدم و جداشون کردم... این حرکت چی میتونه باشه؟ یه حرکت جنسیه؟

کمک
overdose
overdose
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف apb 6/9/2010, 23:32

overdose عزیز ، تا اونجایی که اون چیز سیاه میاد بیرون ، جنسیه ، ولی بعدش که گاز گزفته شده نه دیگه!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/10/2010, 01:38

مهندس جان یک سوال ....لاکیه من 1 سال و نیمش هست...9 سانت شده الان.
امروز داشتم به این لاکی مریضا که مال خودم نیست رسیدگی میکردم ...یکیشون رو که تو دستم بود از پشت شیشه به لاکیه خودم نشونش دادم دیدم اومد جلو یکم نگاه کرد بعد از پشت شیشه ناخن هاشو تکون میداد و ابراز علاقه میکرد.....
حالا چندتا سوال:
ما که اصلا نمیدونیم کی پسره کی دختره
2-1 سال و نیم که هنوز به سن قانونیخیلی خوشحال و شرعی نرسیده یعنی بالغ نشدن که هنوز
3-لاکیه من که از پشت شیشه نمیتونه بفهمه اون یکی نر هست یا ماده..پس چجوری علاقه نشون میده؟
4-من فکر کردم اینا فقط با یک لاکپشت زندگی میکنن و وفادارن ظاهرا اینجوری نیست....:d
چکار کنم حالا مهندس جان..تو این هیرو ویر تخم کردن لاکی رو کم داشتیم که اونم داره سرم میاد ظاهرا
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/10/2010, 02:22

خب انگار نباید بذارید جفت گیری کنن چون درست کردن شرایطش تا اونجا که میدونم سخته خیلی خوشحال مثله اینکه لاکی های که تو اسارت به دست ما بزرگ میشن تو تولید مثلم غریزشونو از دست دادن ناراحت
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/10/2010, 02:27

نه محمد جان خیلی خوشحال همین الانش پوستم کنده شده . تخم کنه که دیگه هیچی .....تازه لاکیه سالم هم واسه جفت گیری ندارم.
البته یکم بزرگ تر شه شاید یه کارایی براش کردم :d
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/10/2010, 02:31

گیج شدم لاکی شما جفت گیری کرده که میخواد تخم بذاره یا میخواد بکنه؟
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/10/2010, 02:52

خیلی خوشحال نه..میگم از پشت شیشه اون یکی رو دید شروع کرد به ناخن تکون دادن...
منم میگم وقتی این کارو میکنه دیر یا زود باید جفتش رو بیارم دیگه....دیرو زود داره اما سوخت و سوز نداره
حالا از یک جا شنیدم لاکی داشته اخطار میفرستاده که این محل زندگیه اونه نه لاکیه دیگه ای ..حالا نمیدونم درسته یا نه
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف overdose 6/10/2010, 03:41

قضیه من چی شد؟
overdose
overdose
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف *MAHSA* 6/10/2010, 04:15

قضيه شما اين شد كه لاكيه مادتون يكم وحشي تشريف دارن.
مثل كوپول من كه گاهي قبول ميكنه گاهي دست گيگيل رو گاز ميگيره
ولي لاكيه نر من با اينكه دوتا ماده تو تراريوم دارم به كوپول وفاداره عشق
*MAHSA*
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف محمد 6/10/2010, 06:11

خب ایشون این گاز زدنش برایه جفت گیری نیست طبق معموله کارهایه لاکیا فکر کرده غذاست خیلی خوشحال اون لاکیم که اونطوری ده یعنی داره به بلوغ میرسه و بزرگ شده <:-p <:-p
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

حرکت دادن دستها در کنار سر مقابل لاک پشت دیگر - صفحة 2 Empty خارج شدن چیزی عجیب از دم

پست من طرف Farshad.roger 6/10/2010, 10:01

سلام دوستان
من امروز یه تاپیک زدم که یکی از لاکی های مریض رو نزدیک تانک لاکپشت خودم کردم و لاکیم شروع کرد به پنجه هاشو تکون دادن.....
و الان البته از دور دیدم یه چیزی قرمز تیره از دمش اومد بیرون رفت تو باز و دیگه ندیدم بیاد بیرون...گفتم شاید ارتباطی باشه با اتفاق صبح یا کلا نمیدوتنم...چی میتونه باشه
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 6/10/2010, 10:04

چه چشمهای تیزی داری..... lol!
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/10/2010, 10:06

خیلی خوشحال مرسی...البته بزرگ شدن دم لاکی هم نقش داره ..چندوقتیه دمش بزرک شده داره شبیه تنه درخت میشهخیلی خوشحال
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 6/10/2010, 10:09

Farshad.roger عزیز

اگر لاک پشتت نر هست، این کار اون امر طبیعی هست و از این به بعد زیاد می بینی.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/10/2010, 10:28

سمیرا خانم نمیدونم نر هست یا ماده...اولین باره این کار رو کرده...و هم اولین بار بود امروز صبح ناخن هاشو بالا پایین میکرد از پشت شبیشه به یک لاکیه دیگه...یکم پیچیده شده...بازم مرسی...احتمالا نر باشه پس با این حساب
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 6/10/2010, 13:35

Farshad.roger عزیز ، وفاداری لاک پشت ها اون طوری نیست ، اون ها کنار هر جسمی ممکنه دستشون رو تکون بدن ، مخصوصا وقتی تنها هستند! به حال خودشون راها کنید ، معمولا موردی پیش نمیاد! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/10/2010, 13:39

مرسی مهندس جان خیلی خوشحال این لاکیا عجب پیچیدن
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف samir 6/20/2010, 01:06

من به یک نکته شک کردم. تکان دادن دستها کنار سر فقط مخصوص نرهاست یا ماده ها هم انجام میدن.

من لاک پشت دومم را بعنوان ماده از دکتر گرفتم. الان هر دو برای هم دست تکان می دن و سرهاشون را بهم می چسبونند.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة