گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

رفتار عجیب (تکان دادن دستها دو طرف سر)

5 مشترك

رفتار عجیب (تکان دادن دستها دو طرف سر) Empty رفتار عجیب (تکان دادن دستها دو طرف سر)

پست من طرف sin1985 7/21/2009, 13:07

سلام

گاهی اوقات میبینم که ماهپشت وقتی گشنه اش است میره جلوی میرح دستاشو دوطرف سرش دراز میکنه وبه اطراف تکون میده و قیافه وحشتناکی واسه میرح میگیره و هی دنبالش میره. امروز لاکش رو هم گاز گرفت و میرح هم گازش گرفت که باعث شد در بره. گرچه میرح از ترس بعدش رفت بالای گل مصنوعی اش. اما وقتی بهش غذا دادم دوباره آشتی کردن و میرح سرش رو گذاشت روی لاک ماهپشت. عجیبه نه؟

بچه ها نظری ندارین؟

متفکر:
لاک پشت سبز
sin1985
sin1985
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

رفتار عجیب (تکان دادن دستها دو طرف سر) Empty رد: رفتار عجیب (تکان دادن دستها دو طرف سر)

پست من طرف شرزاد 7/21/2009, 13:19

این حرکت ابراز علاقه لاک پشتی هست که برای لاک پشتهای بالغ فکر کنم.اما تازگیا الیزابت(کمتر از یک سال) هم از الکس(بیشتر از یه سال داره) یاد گرفته این کارو انجام میده خیلی باهوش هر حرکتی بزرگتر انجام می ده تکرار می کنه.برای منم سوال شده که زیر یک سال این حرکت غیر طبیعی نیست؟ سوال
شرزاد
شرزاد
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

رفتار عجیب (تکان دادن دستها دو طرف سر) Empty رد: رفتار عجیب (تکان دادن دستها دو طرف سر)

پست من طرف sin1985 7/21/2009, 13:22

مال من هم هر دوتا نی نی هستن

عجب...... خیلی خوشحال
sin1985
sin1985
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف لاکی 7/21/2009, 14:03

شايد خيلي گشنش بوده اين رفتار ها اتفاقيند
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شرزاد 7/21/2009, 14:25

من فکر نکنم که اتفاقی باشه چون حتی وقتی که سیر هستند هم این کار رو انجام میدن.
دوست من 3تا لاکپشت گوش قرمز داره که 2تاشون یه جنس هستند و وقت ابراز علاقه دعواشون میشه یکی دماغ اون یکی میکنه فکر کنم حسودی کرده خیلی خوشحال
البته الان حالش خوبه و کوتاه اومده... :>#(:
شرزاد
شرزاد
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف لاکی 7/22/2009, 03:59

نه فراموش نكنيد حتي اگر لاك پشت داري طولاني ميكنيد لاك پشت ها باز هم به خوبي شما را نخواهند شناخت من مطمينم اين رفتارها دعوا سر چيز هاي ديگه مثل جاست
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 7/22/2009, 06:44

این کار جزوی از رفتار بلوغ لاک پشت گوش قرمز است. در نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزیان مشهد سعی کن کتاب من را تهیه کنی و از اطلاعاتش استفاده کنی.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف فریده 11/16/2009, 12:54

من کتاب رو مطالعه کردم و کاملاً خوندم کتاب مفیدی بود ولی نگران این هستم که این بلوغ باعث دردسر تخم گذاری بشه. که در این مورد در کتاب اشاره ای نشده که آیا با این جثه و سن کمی که دارند تخم خواهند گذاشت یا نه؟؟
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Foad 11/16/2009, 13:15

نگران نباشید. لاک پشتها ماده احتیاج به زمان زیادی برای بلوغ دارند. تخمگذاری هم زیاد دردسری ندارد. در این مورد تاپیک You have posted in this topic. جفت گیری لاک پشت گوش قرمز را مطالعه کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة