گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تجربه ی خیلی خیلی تلخ (ازدست دادن یک دوست)

+7
kimia
N@zanin
asal
Assiyeh
لاکی
شرزاد
محمد
11 مشترك

تجربه ی خیلی خیلی تلخ (ازدست دادن یک دوست) Empty تجربه ی خیلی خیلی تلخ (ازدست دادن یک دوست)

پست من طرف محمد 7/26/2009, 10:02

من یک تجربه ی خیلی تلخ و دردناک دشتم . من اولین لاک پشتم را از عمیم هدیه گرفتم .خدا بیامرز نوزاد بود. از همون مقع که گذاشتمش تو اکوریوم از جاش تکون نمی خورد . بعضی وقت ها کی دو قدمی راه میرفت . چما ش رو باز نمی کرد. یک روز که رفته بودیم مهمونی اون تنها بود گریه وقتی برگشتیم دیدیم راه رفته وسرش در گوشه اکواریوم زیر سنگا که کمی هم اب داشتگیر کرده و گیاه پلاستیکی نگذاشته تا خودش رو بکشه بیرون وبعدش ناراحت مرده گریه خیلی براش گریه کردم. خیلی بد مرده بود. خیلی ناراحت شدم چون اولین لاک پشتم بود گریه گریه گریه

اين مطلب آخرين بار توسط محمد در 8/3/2009, 09:43 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تجربه ی خیلی خیلی تلخ (ازدست دادن یک دوست) Empty رد: تجربه ی خیلی خیلی تلخ (ازدست دادن یک دوست)

پست من طرف شرزاد 7/26/2009, 12:01

خیلی دردناکه کاش نمی گفتی گریه ام گرفت گریه گریه گریه گریه
شرزاد
شرزاد
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

تجربه ی خیلی خیلی تلخ (ازدست دادن یک دوست) Empty رد: تجربه ی خیلی خیلی تلخ (ازدست دادن یک دوست)

پست من طرف لاکی 7/26/2009, 13:51

خيلي تلخه تسليت مرا بپذير
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Assiyeh 7/26/2009, 14:07

اووچ... طفلی چقدر بد مرد.
Assiyeh
Assiyeh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف asal 8/3/2009, 09:40

آخه بمیرم اولین لاک پشت منم 10 عیذ مرد خیلی گریه کردم الانم یکی دیگه مریضه دعا کن نمیره دیوونشم قلب گریه عاشق لاک پشت ها
asal
asal
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/3/2009, 09:45

نمیدونین وقتی اولین لاک پشت ادم میمیره چقدر سخته. من واسه لا ک پشت اولی 1 ساعت گریه کردم ولی عجیب بود وقتی لاک پشت دومیه مرد خیلی واسم مهم نبود. البته از مرگش ناراحت شدم ناراحت گریه گریه
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف N@zanin 8/8/2009, 14:09

خیلی ناراحت کننده هست واقعا متاسفم محمد. ولی وقتی حس می کنید لاکیتون مریضه ناراحت بودن فایده نداره تروخدا ببریدشون دکتر.
N@zanin
N@zanin
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/10/2009, 04:59

خدا رفتگان شما روهم بیا مرزه . متا سفانه من خودم نمیتونم تنهایی جایی برم و پدر یا مادرم منو باید ببرن دام پزشکی که نمیبرن. وقتی لاک پشتم مریض بود قرار بود فردا ببریمش پیش دکتر ولی فردا صبح........ گریه
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف kimia 9/3/2009, 18:49

منم یک لاکی داشتم که کلاغ خورد اولین لاکیم بود به مدت 3روز گریه کردم. گریه گریه گریه گریه گریه گریه گریه
kimia
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف محمد 9/7/2009, 17:33

کیمیا تسلیت میگم غم اخرت باشه کلاغ از کجا اومد. چجوری خوردش ناراحت گریه گریه
اینم لاکی خدا بیامرز سمت چپی.ببخشید واضح نیست
[img]تجربه ی خیلی خیلی تلخ (ازدست دادن یک دوست) 4_2[/img]
[img]تجربه ی خیلی خیلی تلخ (ازدست دادن یک دوست) 4_7[/img]
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف jigili 10/9/2009, 11:38

منم کامران که مرد از ساعت 9 شب تا 4 صبح واسش گریه کردم گریه .اولین لاکیم بود...
jigili
jigili
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Innocent 6/3/2010, 11:19

وای نگین توروخدا Lucky من مریض شده چشمش ورم کرده. نمی دونم چیکار کنم . این آیدیمه innocent_lucky_f لطفا کمکم کنید.
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف alex_pk 6/3/2010, 11:27

چقدر غم انگیز
منم این لاکیم مریضه
نوزاده از اینی که محمد داشت هم کوچیکتره ، 2.5 سانته تقریباتجربه ی خیلی خیلی تلخ (ازدست دادن یک دوست) 866740
کوچولوئه. نی نی
اندازه بند انگشتیه اسمش هم بند اگشتیه.
alex_pk
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/3/2010, 11:54

innocent . مشکل چشم شبیه سرما خوردگی بچه ها هست بیشتر لاکی ها اگر در شرایط خوب نباشن این مشکل رو پیدا میکنن...با دکتر معماریان تماس بگیرین . زود جلوش رو بگیرین ساده حل میشه....
البته نمیگم این کار رو یکنین اما راه حل هایی نظیر ریختن قطره Ciprofloxacin که روش مینویسه CIPLEX (سیپلکس) هست که سریع اثر میکنه قطره انتی بیوتیک هست یا پماد تتراسایکلین
با این حال از دکتر سوال کنین بهتره
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 6/3/2010, 12:03

farshad دیروز رو چشماش یه عالمه تترا سایکلین با ویتامین آ مالیدم ولی هنوز چشمش خوب نشده ناراحت
چند وقت طول میکشه تا خوب شه؟
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Farshad.roger 6/3/2010, 12:19

ی عالمه نزنین...خطر داره!
بزنین کم کم روی چشماش هر 8 ساعت! قطره سیپلکس هم تهیه کنین و هر 8 ساعت بزنین!
البته الان بچه های فروم میگن . نه! با دکتر تماس بگیرین اما برای کسی که دکتر نره . راحش همینه
Farshad.roger
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 6/3/2010, 12:22

باشه مرسییی. امیدوارم کور نشده باشه ناراحت
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة