گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مشکل غذا و دستشویی همستر

2 مشترك

مشکل غذا و دستشویی همستر Empty مشکل غذا و دستشویی همستر

پست من طرف hiva tanha 7/28/2011, 18:05

سلام به همه دوستان عزیزم
من یک همستر دوست داشتنی دارم که عکسش رو برای آواتارم گذاشتم من دوتا مشکل با این بچهشیطون دارم
1وقتی میخواد راه بره میلرزه آیا اسیب دیده اون هیچ وقت از هیچ جای بلند پرت نشده که بگم آسیب دیده ولی این موضوع از یکی دوماه پیش بودولی این شطونه من چند روزپیش از آکواریومش در رفت و از ارتفع یک متری پرید پایین به ظاهر که چیزیش نیست اما من نگران این لرزیدن هاش موقع را رفتنش هستم
2این همستر من داخل آکواریومش یک خونه آماده داره که با یک پله مارچی به کف کواریوم میرسه من خونه این همسترمم رو تقریبا وسط آکواریوم نصب کردم که مجبور باشه از یان پله هاش استفاده کنه اما مشکل اصلی من خونه همسترمم نیست همسترم غذاشو یک گوسه خونش ذخیره میکه اما همون گوشه که غذاشو جمع میکنه دستشوییش رو هم میکنه اصلا نمیدونم با این مسعله چکار کنم
آخه همستر قبلبم یک گوشه آکواریوم دستشویی میکرد و اهمیشه غذا هاشو یک گوشه آکواریوم زیر پوشال قایم میکرد اما این یکی اینجوری نیست نمیدونم با این مسله دستشویی کردنش چکار کنم من بخاطر اینکه مریض نشه و اتاق بو نگیره مجبورم یک روز در میون خونه همسترم رو بشورم آیا میتونم کاری انجام بدم که دیگه در جایکه غذاشو میزاره دستشوی نکنه خواهش میکنم راهنماییم کنید.مرسی از شما دوستان عزیز
hiva tanha
hiva tanha
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مشکل غذا و دستشویی همستر Empty رد: مشکل غذا و دستشویی همستر

پست من طرف شیوا 7/29/2011, 05:04

هیواجان لرزیدن فکر نمیکنم طبیعی باشه.شاید براش مشکلی پیش اومده اگر داءم اینطوریه.راجه به دستشویی و غذاهم اون خودشه که تعیین میکنه وقتی جای دستشوییشو تمیز کردید غذاها رو به جای دیگه ای منتقل کنید(که البته درست نیست جابه جایی غذاهاش)اما شاید اینطوری عادت کنه جای دیگه ای غذاهاشو جمع کنه همستر من غذاهاشو زیرش میذاشت و میخوابید روش! خیلی خوشحال راجع به لرزشش به نظرم بهتره حتما با پزشک مشورت کنید سریعتر..
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hiva tanha 7/29/2011, 17:08

سلام شیوا جان
من چون میترسم مرصض بشه مجبور به دور ریختن غذای همسترم میشم آخه بدجوری باادرار و مدفوعش قاطی هستن و چون نمیخوام مریض بشه غذاشو دور میریضم و خونشو میشورم
اما لرزیدن موقع راه رفتن من بعضی مواقع که از آکواریومش میارمش بیرون میبینم که میلرزه اما داخل آکواریوم که هست دقت نکردم چون درست مشخص نیست لرزیدنش بیشتر از شدت لرزشی که روی مبل ایجاد میشه و درست نگاهش کنی متوجه میشی که میلرزه در غیر این صورت نمیشه تشخیص داد.تو اهواز هم دامپزشک خوب سراغ ندارم که ببرم و به پزشک نشونش بدم حالامیگین چکار کنم
hiva tanha
hiva tanha
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف شیوا 7/29/2011, 17:42

هیوا جان یه سری غذای تمیز رو جای دیگه که ببینه مخفی کنید جایی که دستشویی نکنه شاید جواب داد.واقعیتش نمیدونم راجع به اون لرزش چی باید بگم من اولین همستری که داشتم خیلی کوچیک بود یکم موقع راه رفتن می لرزید اما با بالارفتن سن درست شد... D\'oh امیدوارم که مساله جدی ای نباشه
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة