گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی

3 مشترك

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  Empty گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی

پست من طرف saghar.s 6/7/2011, 16:34

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی
گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  I384361_zendegi1050507

در این گزارش ابتدا به فروش حیوانات غیرمتعارف اشاره شد و بدون نمایش چهره کامل فروشندگان از رد و بدل شدن مبالغ میلیونی برای خرید و فروش انواع حیوانات و حتی شستن شیر در کنار خیابان تصاویری به نمایش درآمد.

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  I384362_zendegi2050507
این گزارش سپس به موضوع نگهداری حیوانات غیرمتعارف پرداخت و برای نمونه یکی از فروشندگان خیابانی اظهار داشت : هر حیوانی که در ایران نباشد و آنچه خریدار بخواهد تأمین می‎کند!

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  I384363_zendegi3050507
اما نکته قابل تأمل این گزارش آن بود که گزارشگر به گفتگو با صاحبان سگ و گربه‎ پرداخته و از آنان درباره محبت به حیوان و مقایسه آن با محبت به فرزندشان سؤال کرده بود.

یک خانم صاحب گربه در پاسخ به این سؤال گفت : به جرأت می‌توانم بگویم محبت من به گربه و فرزندم یکسان است.

وی همچنین تعداد گربه‎هایی که در منزل از آنان نگهداری می‎کند را 12 گربه اعلام کرد!

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  I384364_zendegi4050507

یکی از آقایان مراجعه کننده به بیمارستان دامپزشکی تهران در حالی که در زمینه تصویر ، دکتر محبی سرگرم سخن‎گفتن با فردی بود گفت : سگم را با هواپیما به این بیمارستان آوردم و برای درمان آن حدود یک میلیون تومان هزینه‎ کرده‎ام.

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  I384366_zendegi6095690

در بخش دیگری از این گزارش که در محل بیمارستان دامپزشکی تهران تهیه شده بود و بصورت تبلیغاتی در زمینه تصویر، نام این بیمارستان بطور کامل به نمایش درآمده بود ، خانمی در پاسخ به سؤال گزارشگر درباره ایجاد مزاحمت برای همسایگان گفت : سگم را در آپارتمان خودم نگه می‎دارم و به کسی مربوط نیست!

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  I384367_zendegi7095690

خانم دیگری هم در مقایسه محبت به حیوان و فرزندش گفت : می‎توانم بگویم محبت من به سگم بیش از محبت به فرزندم است!

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  I384365_zendegi5050507

این گزارش در حالی پخش شد که این روزها تأملات جدی درباره مسئله حیوانات خانگی در بین مسئولین وجود دارد و علاوه بر مصاحبه عجیب دکتر محبی در این شرایط با خبرگزاری مهر در روزهای اخیر که منجر به بهره‎برداری وسیع رسانه‎های مختلف در اعلام هشدار نسبت به نگهداری حیوانات خانگی شد ، این بار نیز چنین گزارشی از محل بیمارستان متعلق به دکتر محبی پخش شده است.

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  I384378_drmopavet026891

افزون بر این در روزهای آینده مستندی با عنوان "تب" هم از سیما پخش خواهد شد که به موضوع نگهداری از حیوانات خانگی خواهد پرداخت و در آن مستند هم شاهد مصاحبه دکتر محبی درباره تب نگهداری از حیوانات خواهیم بود!

حکيم مهر
saghar.s
saghar.s
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  Empty رد: گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی

پست من طرف Foad 6/7/2011, 19:53

حیوانات از ابتدای آفرینش دوست و همدم و کمک انسانها بودند و هستند و قطعا چنین گزارشها و برخوردهای حیوان ستیزانه اثری نخواهد داشت.
ممنون از خانم ساغر برای قرار دادن این مطلب در انجمن
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی  Empty رد: گزارشی درباره فروش و نگهداری حیوانات خانگی

پست من طرف شيما 6/8/2011, 01:34

آقاي محبي هم معلوم نيست چه جور دامپزشكي هستند !!!!!!!!!!!!!!
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة