گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست

+2
...
خورشید
6 مشترك

مطلب جدید کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست

پست من طرف خورشید 6/3/2011, 11:23

3 روز پیش یه تریر کوچولو پیدا کردم که داشت ناله میکرد. دستشو بالا نگه داشته بود و بسیار هم گرسنه بود. منم بغلش کردم آوردمش خونه. غذا بهش دادم اما اگه دستم به دستش میخورد جیغش در میومد. با قربون صدقه رفتن و نازونوازش کردن دستشو لمس کردم. انگار شکسته یا دررفته. به بدبختی آتل بستیم دور دستش. اما من چون رودهن زندگی میکنم برام مقدور نیست ببرمش تهران و دوادرمونش کنم. از طرفی هم اعصابم بهم ریخته اینقدر که این کوچولو معصومه.

چیکار کنم من آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Free Image Hosting At site
Free Image Hosting At site
توروخدا یکی کمک کنه.
خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مطلب جدید رد: کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست

پست من طرف ... 6/3/2011, 12:28

خب چرا به دکتر نمیگید؟
...
...
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mahshad 6/3/2011, 14:24

حالش بهتره؟ تونستی ببریش دکتر؟
خورشید جون اطراف همونجایی که این کوچولو رو پیدا کردی آگهی بده ، حتما خانوادش خیلی نگرانشن. ناراحت
mahshad
mahshad
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف خورشید 6/3/2011, 19:16

من که اصلا اینجور فکر نمیکنم. اگه نگران بودن با این دست شکسته رهاش نمیکردن. از لاغری داره میمیره. استخونهای پشتش رو میشه شمرد.
یه دامپزشک اینجا داریم که ای کاش نداشتیم. باورتون نمیشه از 2متری یه نگاه بهش انداخت حتی دست هم بهش نزد . از دور به من میگفت برش گردون، دستشو بیار بالا، بزار من ببینم. خلاصه کلی داد زدم سرش و اومدم بیرون.رادیولوژی هم بردمش اما!!!!!!!!!!فکر میکنید چه اتفاقی افتاد؟!!!! دکتر از دم در (انگار که من نجسم )یه رفتاری کرد که بهتره اصلا نگم.
یه آقایی رو معرفی کردن بهمون که دستیار دامپزشک بوده. اومد خونه دیدش. گفت چیز مهمی نیست. شکسته اما خیلی بدجور نیست. آتلش رو خیلی بهتر و دقیق تر بست. یه کمی هم ماساژش داد. الان احساس میکنم بهتره. دلم کباب میشه وقتی میبینمش. اینقدر مظلومه. تفلی رو نمیشه حمام برد. خیلی کثیف شده. اما یه جای خوب براش درست کردم که فکر میکنم توش خیلی راحته. کلی با هم دوست شدیم.
خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف ... 6/4/2011, 06:32

یه پارچه ی نرم رو خیس کن و آروم بکش روی بدنش.تمیز تر میشه.
دستش رو هم با پارچه گرم ببند شاید دردش کمتر شه این زبون بسته!!!!
آخه ما هم یه گربه داشتیم پاش درد می کرد با پارچه ی گرم بستیمش بهتر شد...
...
...
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mahshad 6/7/2011, 03:35

؟؟؟
mahshad
mahshad
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف saghar.s 6/7/2011, 04:46

چي شد عاقبت اين کوچولو؟
خورشيد جان اين که دستش شکسته دليل نمیشه خانوادش دوسش نداشته باشن و نگرانش نياشن، دختر خوشگل منم خيلي وقت پیش به خاطر باز بودن در از خونه رفت بیرون ( خيلي وقتا شده بود که در باز بود و مي دونست نبايد بیرون بره و نمي رفت) ، روز بعد ، بعد از کلي گشتن و نگرانی هاي زياد يه آقايي پیداش کرد و با شماره اي که رو تگ گردنش بود باهامون تماس گرفت،
جايي که پيداش کرده بودن خيلي دور بود و حتي به ذهنمون هم نمی رسید که اونجارو هم بگرديم. وقتی ديديمش کل بدنش خوني بود زير گردنش خراشيده شده بود ، همون موقع بردیمش پيش دامپزشک ، که ایشون علت جراحتشو درگيري با يه سگ ديگه تشخيص دادن.
پس اينکه اين کوچولو دستش شکسته نمي شه گفت خانوادش دوسش ندارن ، اگه 1 درصد هم احتمال بديم نگرانش باشن الان بايد شرایط بدي داشته باشن. D\'oh
saghar.s
saghar.s
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف abtin3 6/8/2011, 09:54

احتمالا گم شده
برو انجایی که پیدا کردی اطلاعیه بزن تا شاید خانواده پیدا شد
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف خورشید 6/9/2011, 15:48

دوستان شرمنده من خیلی وقت بود درگیر این کوچولو بودم وقت نکردم سر بزنم. اطلاعیه زدیم تو همون کوچه که پیداش کرده بودیم و صاحبش تماس گرفت که ای کاش اصلا این کارو نکرده بودم. خودمو نمیبخشم.
یه آقایی بسیار وحشت ناک و خشن با یه سگ کوچولوی دیگه اومد که میگفت مامان جسی کوچولو هستش. که با هم خیلی با مزه هم بازی میکردن. اما وقتی آقاهه نزدیکش میشد فرار میکرد و پشت پای من قایم میشد. آقاهه که اصلا نظری در مورد دستش نداشت. گفت 120 تومن بهت میفروشمش اگه از این خوشت نمیاد چند ماهه دیگه یه توله بهت میدم!!!!! این یعنی سگ رو واسه توله هاش و فروش اونا میخواد. از این بدتر که جمعه میخواد بیاد ببردش. چون فکر میکنه سگ رو بهش نمیدم.
حالا دیدید چه اشتباهی کردم. من گفتم که این سگ اصلا وضعیت خوبی نداره و صاحب خوبی هم نداره.
دلم میخواد الان بیاید ببینیدش. اینقدر بهش رسیدم که سرحال و خوشحال داره زندگی میکنه.
من وقتشو ندارم وگرنه مطمئنا سگ رو بر نمیگردوندم به صاحبش. گریه سوال حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف saghar.s 6/10/2011, 15:57

خورشید جان مگه از بچه ها نظر نخواستی !! پس کجا غیبت زد؟!!!
تا الان فقط نگران اين کوچولو بوديم ، فکر کنم از الان بايد نگران خودتم باشيم. D\'oh
saghar.s
saghar.s
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف خورشید 6/12/2011, 05:27

ببخشید به خدا گرفتار این دوتا شدم.بچه ها من موفق شدم که تا آخر این هفته هم نگهش دارم و حاضرم مبلغی هم بدم . والا من حاضر بودم کل مبلغ رو پرداخت کنم اما من هم پیشی دارم هم طوطی دارم این کوچولو روهم بردیم حمام شستیم الان همش میگه منو ببرید توی خونه. مخصوصا که پیشی هم تو خونه هست و خیلی با هم دوست شدن و بازی میکنن. دوست داره اونم بیاد توی خونه و با پیشی با هم باشن. منم خونم کوچیکه. واقعا نمیتونم نگهش دارم تو خونه. بیرون هم که باشه همش دلش میخواد بیاد توی خونه. چیکار کنم. دستشم خیلی بهتر شده. صاحب بی شعورش هم (با عرض معذرت) مرتب زنگ میزنه انگار که خودش خیلی خوب نگه میداره هی میگه بیاریدشمن میگم بخریمش تا یه چند هفته دیگه بگردیم یه صاحب خوب براش پیدا کنیم بعدش یا پول همگی رو پس بدیم یا واریزش کنیم به حساب پناهگاه وفا. اما لطفا به من کمک کنید توی نگه داریش. اگه یه حیاط کوچولو داشته باشید و یه جای کوچیک بهش بدید که شبها مخصوصا توی خونه باشه دیگه صداش در نمیاد. اما گفته باشم که یه کمی باید توی دستشویی بردنش دقت کنید.
خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف tortoise 6/12/2011, 10:58

وای خورشید خانم با این کوچولو فکر همه رو مشغول کردین.من که اعصابم از این وضعیت خورد شده.حیف و صد حیف که اصلا شرایط نگهداریشو ندارم.وگرنه خودم با اون صاحبش طرف حساب میشدم و میدونستم چه جوری ادبش کنم.آخه من یکبار همچین تجربه ای داشتم و آدم نه میتونه نگهداره نه دلش مییاد که به صاحبش پس بده.اصلا چرا باید حیوانات صاحب داشته باشن؟چرا نباید خودشون محل زندگیشون رو انتخاب کنن؟می دونم که موقع بردنش چه صحنه دلخراشی رو شاهد خواهید بود.چون همونجوری که گفتین اگه وضع خوبی پیش اون .... نداشته باشه به این راحتی ها ازپیش شما نمیره.آخه خیلی خوب این چیزهارو می فهمه.مخصوصا سگها.
tortoise
tortoise
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف abtin3 6/12/2011, 15:17

به دکتر معماریان تماس بگیر شاید بتونه یک صاحب خوب پیدا کنه
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف خورشید 6/13/2011, 07:27

فکر کنید!!!! آقاهه امروز زنگ زده میگه 50 تومن بده به من وقتی سگ رو آوردی بهت برمیگردونم اعصاب ندارمم furious
خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف mahshad 6/13/2011, 10:41

والا من حاضر بودم کل مبلغ رو پرداخت کنم

خوب خورشيد جان شما که ميتونی کل مبلغ رو پرداخت کني چرا این کارو نمی کني؟!!!!!!
مطمئنا توي همين فروم آدمای قابل اعتمادي پيدا ميشن که جسي خانوم رو نگه دارن!
mahshad
mahshad
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف tortoise 6/13/2011, 11:05

خورشید نوشته است:فکر کنید!!!! آقاهه امروز زنگ زده میگه 50 تومن بده به من وقتی سگ رو آوردی بهت برمیگردونم اعصاب ندارمم furious
این آدم! کلا زده به اون راه...
خورشید خانم این حرف یعنی به 50 تومن هم راضیم ولی من فکر کنم کیسه ها دوخته.یعنی 50 رو که بگیره بازم دست بردار نیست.به هیچ وجه پولی بهش ندین.درسته این کوچولو خیلی بیشتر از اینها حقشه و می ارزه ولی این بشر گداتر از این حرفهاست.
tortoise
tortoise
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف خورشید 6/13/2011, 13:09

حالا جدای از این حرفا میترسم پولو بدم بعدش بیاد سگ رو هم بگیره ببره پولم نده.
حاضرم اگه کسی پیدا بشه سگ رو نگه داره که مطمئن باشه بخریمش بدیم به اون. اما قابل اعتماد.
خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف abtin3 6/13/2011, 13:24

اصلا این سگ برای اون شخص هست یانه شاید داره دروغ می گه . مدرکی بهت نشون داد که این سگ برای اونه
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف خورشید 6/13/2011, 14:00

سگی که آورده بود معلوم بود که میشناسن همدیگرو. اسمشم که صدا می کنیم عکس العمل نشون میده. گفت آوردیش شناسنامش رو هم نشونتون میدم. از ترسی که ازش داشت معلوم بود که جسی هم اونو میشناخت.
خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف خورشید 6/16/2011, 08:32

با دکتر تماس گرفتم و ایشون گفتن یه صاحب خوب براش پیدا میکنم اما باید چند وقت دیگه نگهش دارم. حالا به نظرتون چیکار کنم.؟؟؟؟
خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف abtin3 6/16/2011, 10:37

اگه می تونی نگهش دار تا یک صاحب خوب پیدا بشه اینطوری به او سگ هم لطف بزرگی می کنی
abtin3
abtin3
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف خورشید 6/16/2011, 11:33

بچه ها روز اول که جسی رو پیدا کردم کلی تماس گرفتم با کیلینیک های مختلف و حاضر بودم تا 70 تا100تومن هم براش هزینه کنم. اما همه جا حرف از 200 تا 250 تومن میزدن. حتی تماس گرفتم با دانشگاه تهران چون فکر میکردم شاید ارزون تر باشه، اما اونجا هم فایده ای نداشت. الان هم کلی هزینه دوادرمون جزییش شده که با دل و جون پرداخت کردم براش. نمیتونم ازتون بخوام یعنی روم نمیشه که این درخواست رو بکنم. اینم به خاطر یکی از بچه ها که گفت باهاتون مطرح کنم اگه میتونید کمی توی هزینه خریدش کمکم کنید اگه فروختیمش هزینه رو واریز میکنیم به پناهگاه وفا اگر هم واگذار کردیم که با اطلاع همگی اینکارو میکنیم. تا بعد تصمیم بگیریم که چه کنیم. من واقعا شرمنده ام.
خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف خورشید 8/19/2011, 05:43

دوستان جسی الان دخمل خودم شده.
دیروز رفتیم خونه عموی جسی.
این جسی خوشحال چون فهمیده بود داریم میریم بیرون و اونم میبریم
کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست H765ylbuw6lwuz2oxnt_thumb

اینجا رفت یه عروسک آورد قد خودش
کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست Ts03kvlm6u2i7su3lg8_thumbکمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست Scc2rk1qq90adnrseojl_thumbکمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست 4srx4fkhxrcjdboib0_thumb

اینجا با دختر عموش که از پناهگاه وفا وقتی 20 روزش بوده گرفتنش درگیر شده. این دختر عموش که اسمش کارمل هست بسیار دختر بیش فعالیه. فقط جسی پررو رو ببینید واسه کارمل خط و نشون میکشه. بعد کارمل پلک میزد جسی مثل فانتوم فرار میکرد.

کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست T1f52qlegajb1881fqd4_thumbکمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست Km3eqrcb7ywoqe936fz4_thumbکمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست Luqrpuo6hjsjy3o1s7b_thumb
کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست Oww3rmvupx1j3w2e36av_thumbکمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست Dperow6jqikeb6xy38nc_thumbکمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست Eepmfyo41estkrmzj6aj_thumb
کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست 5ylp55hzsnc54qyvqg7_thumb

کارمل که 4 ماهشه نمیدونست با جسی باید چطوری بازی کنه میزد لهش میکرد. کشتی میگرفت باهاش. اصلا نتونستیم بزاریم با هم بازی کنن. جسی له میشد.
ایجا جسی خسته و خابالو.

کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست Ny426ittn7d07xaeupo4_thumb
کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست Ozh28z2d421w156h1ly2_thumb
کمک در مورد سگ مشکوک به شکستگی دست K0kysde41makh31mm9_thumb[/QUOTE]

خورشید
خورشید
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة