گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تشکر از دکتر معماریان وهمکار محترمشان

+2
bugieboy
hiva tanha
6 مشترك

تشکر از دکتر معماریان وهمکار محترمشان Empty تشکر از دکتر معماریان وهمکار محترمشان

پست من طرف hiva tanha 5/23/2011, 07:50

سلام وخسته نباشی خدمت جناب آقای دکتر معماریان و همکار محترم خانوم؟؟؟؟؟؟؟ متاسفانه فامیلشون رو نمیدونم.
من حدود 12روزه که برادرم یک همستر به من هدیه داده اما بعد از گذشته دو روز متوجه شدم که چشمش رو به سختی باز و بسته میکنه من هم فکر کردم که دچار عفونت شد باشد.من با دکتر تماس گرفتم اما چون بیمار داشتن نتوانستم که با خودشون حرف بزنم اما همکار محترمشون که متاسفنه فامیلشون رو نمیدونم به م کمک کردن.همستر من قبل از اینکه به دسته من برسد پیش پسر دایی خانوم برادرم در یک ظرف ماست خانواده و در حیاط نگهداری میشد من حتی نمیدونم چند روز در این شرایط بوده برادرم که یک شب اونجا مهمان بود همستر را میبیند که در شرایط کاملا بدی و ناراحت کننده ای نگهداری میشود همستر را با خودش برای من می آورد.که بعد از دوروز نگهداری متوجه میشم که چشمش راب هسختی باز میکند ومن که خیلی ناراحت شدم با دکتر تماس گرفتم ک ه همکار محترمشان مبعد از شنیدن جریان بیماری همستر من را راهنمایی کردن.و الان همستر من5روزه که چشمش کانلا خوب شده و در حال شیطنت کردن است.من از دکتر معماریان وهمکار محترمشان واقعا ممنون هستم چون خوب شدن چشم همسترم را مدیون این دو نفر هستم واقعا از شما وزحمات شما ممنون و سپاسگذار هستم. قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی قلب صورتی
hiva tanha
hiva tanha
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تشکر از دکتر معماریان وهمکار محترمشان Empty رد: تشکر از دکتر معماریان وهمکار محترمشان

پست من طرف bugieboy 5/23/2011, 15:14

جا داره منم همين جا از آقاي دكتر تشكر كنم كه بر خلاف بقيه دامپزشك ها كه اطلاعات زيادي درباره ماهي ها نداشتن،منو راهنمايي كردن و ماهيم رو نجات دادن.
البته هنوز خوب نشده و با توجه به گفته دكتر بايد داروشو عوض كنم.
bugieboy
bugieboy
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

تشکر از دکتر معماریان وهمکار محترمشان Empty رد: تشکر از دکتر معماریان وهمکار محترمشان

پست من طرف Foad 5/23/2011, 17:02

خانم هیوا
خانم دکتر محمدی، همسر آقای دکتر معماریان شما را راهنمایی کردند که ایشون هم همانند آقای دکتر دلسوز و حامی حیوانات هستند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف hiva tanha 5/24/2011, 05:54

سلام آقای فواد.من اون لحظه که داشتم با خانم محمدی حرف میزدم نمیدونستم که همسر جناب آقای دکتر هستن.در هر صورت من سلامتی همسترم رو مدیون این دو پزشک دلسوز هستم واقعا ازشون ممنون وسپاسگذار هستم
hiva tanha
hiva tanha
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف mariana 5/25/2011, 06:08

واقعا باید از آقای دکتر معماریان و همسر مهربونشون خانم دکتر محمدی تشکر کرد چون واقعا دوستداران حیوانات هستن و با چنان محبت و دقتی حیوانات را معاینه و درمان می کنند من هم یه بچه گربه خیابونی که هردو تا پاهاش فلجه یه هفته است تحت درمان پیش آقای دکتر و خانم مهربونشون هست و خیلی پیشرفت کرده من هم از این زوج مهربون و دوست داشتنی تقدیر و تشکر میکنم امیدوارم همیشه سلامت و موفق باشند
mariana
mariana
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف bahar_gh 8/3/2011, 09:00

سلام
صمیمانه از آقای دکتر معماریان بابت توجه، راهنمایی و کمکشون تشکر میکنم مطمنم اگه لطفشون نبود لاک پشتمو ( لاک پشت زمینی)از دست داده بودم !من از خیلی ها کمک گرفتم ولی متاسفانه جوابی نگرفتم بهبودی لاک پشت و خوشحالی خودمو مدیون حمایت و کمک ارزنده شون هستم میدونم که نمی تونم لطفشون جبران کنم اما هیچگاه فراموش نمی کنم همواره سلامت و موفقیتشون را آرزو می کنم
bahar_gh
bahar_gh
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 8/3/2011, 14:18

دکتر و همسرشان فرشته هستند قلب صورتی

به همه ما یاری رسانده اند عشق
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة