گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

به لاکی کوچولوی من کمک کنید

2 مشترك

خبر جدید به لاکی کوچولوی من کمک کنید

پست من طرف hiva tanha 4/1/2011, 07:27

سلام
لطفا به من ولاکیم کمک کنید.
من یک لاکی دارم که حدودا 3سال دارمش البته تقریبا 1سای ونیم است که من نگهداریش میکنم تا قبل از اون برادرم مراقبش بود.لاکی من 6سانتی متره وتوی یک تنگ زندگی میکنه که نه لامپ فلوروسنت داره ونه لامپ هالوژن مدر تنگش یک سنگ مرجانی هست که روی آن آب قرار ندارد وچون در آشپزخانه نگهداری میشود دمای آبش معمولی است.غذاشم energyاز ماهیران است هروز تقریبا چهار وعده بهش میدم.دو سه روزی یک بار هم سگ ریزهای کف تنگ وخوده تنگ رو با آب گرم میشورم.
اما الان چند وقته که متوجه شدم که توی ابش چیزهای لزج وریزی هست که با حرکت لاکی اونها بیشتر مشخص میشن.من تا الان هم ندیدم که لاکپشتم مدفوع کند.یک سوال مدفوع لاکپشت چه شکلی است؟حدود یک سال پیش روی سطح آب لاکل کرم های ریزی جمع میشد که زنده هم بودن من خود لاکپشت رو بانک شستم و سنگها و خود تنگ رو هم با دتول ضد عفونی کردم وسنگهارو با دتول جوشاندم.و مکل حل شد اما لان این ماده لزج رو نمیدونم چکار کنم که از بین بره.ولاک لاکی هم تغییر رنگ داده و از سبز خیلی خوش رنگ به سبز کمرنگ مایل به زرد غییر رنگ داده.و این رو هم بگم که تاچند روز دیگر براش یک تراریوم درست میکنم از زمانی که با این سایت آشنا شدم فهمیدم که در حق لاکی خیلی کوتاهی کردم .لطفا در مورد مشکل لاکیم کمکم کنید خواش میکنم.من اهواز زندگی میکنم وخیلی کم میام تهران وبه دامپزشکای اهواز هم اعتماد ندارم ببرمش پیش اونه.عکس آواتار من عکس لاکی وشرایط زندگی کردنش هست امدوارم بتونیین لاکی رو درست ببینید و بگید چکارش کنم.
مرسی سوال خجالتی هستم ناراحت سوال خجالتی هستم ناراحت سوال خجالتی هستم ناراحت
hiva tanha
hiva tanha
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

خبر جدید رد: به لاکی کوچولوی من کمک کنید

پست من طرف Foad 4/1/2011, 16:06

در مورد سوالتون لینک را مطالعه نمایید.

برای تراریوم بخش زیستگاه لاک پشت را مطالعه نمایید.

می توانید در مورد بیماری و مواردی که به آن مشکوک هستید با دکتر تماس بگیرید و مشاوره کنید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة