گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات

با تشکیل صندوق حمایت از حیوانات در انجمن گفتگوی لاک پشتی موافقید؟

پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات Vote_rcap100%پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات Vote_lcap 100% 
[ 6 ]
پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات Vote_rcap0%پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات Vote_lcap 0% 
[ 0 ]

محموع راي ها : 6

پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات Empty پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات

پست من طرف MohammadRN 1/22/2011, 08:24

پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات Description

از آنجاکه هدف انجمن گفتگوی لاک پشتی حمایت از حیوانات است و تا به امروز سعی شده که به طور غیر مستقیم با انتشار مطالب مرتبط با حیوانات در جهت نیل به اهداف انجمن گام برداشته شود ، پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات را در این انجمن دارم تا بتوانیم به طور مستقیم هم به این اهداف دست یابیم. برای ایجاد چنین صندوقی یکی از اعضای انجمن باید یک شماره حساب متصل به شبکه شتاب معرفی نماید. کاربران داوطلب مبالغی را به این شماره حساب واریز می نمایند و مرتب موجودی صندوق در انجمن گزارش می شود ، با استفاده از موجودی این صندوق می توانیم به طور مستقیم به حیوانات کمک کنیم. به عنوان مثال اگر در گذشته چنین صندوقی داشتیم و مبالغ واریزی کاربران را در این صندوق جمع می کردیم امروز خیلی بهتر می توانستیم به خرس قهواه ای ماده پارک پردیسان کمک کنیم.
از تمامی کاربران انجمن خواهش می کنم نظر خود را در مورد این پیشنهاد در این تاپیک ارسال نمایند.

MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات Empty رد: پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات

پست من طرف MohammadRN 1/23/2011, 10:05

تا اینجا که دوستان موافق بودند چشما به پایین
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات Empty رد: پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از حیوانات

پست من طرف MohammadRN 1/27/2011, 10:01

لطفا یه شماره حساب برای این صندوق اعلام کنید
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة