گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بچه هاي جديد من (توله سگهاي نانازي)

+6
marzieh
مینا آرمیده
MohammadRN
ایران دوست
شیوا
شيما
10 مشترك

بچه هاي جديد من (توله سگهاي نانازي) Empty بچه هاي جديد من (توله سگهاي نانازي)

پست من طرف شيما 12/8/2010, 02:46

اينجا مطب دكتر معماريانه و اين 4 تا توله سگ در حاليكه گوش و دم دوتاشون بريده شده توي يك گوني پيدا شدند .اونها خيلي ميترسن و طرف هيچ كس نميان و دايم يه جا قايم ميشن.وقتي ديدمشون خيلي ناراحت شدم و همش توي فكر بودم اولين گزينه خواهرم بود كه تازه خونه جديد و بزرگ گرفته انقدر براش روضه خوندم تا راضي شد يكيش رو ببره قول دادم خودم براش خونه ميسازم و دكتر بردنش رو هم به عهده ميگيرم دومين گزينه بابا بود كه قبلا هم دوتا سگ رو دستش گذاشته بودم بهترين جا براي سگهاي نگهبان كه بزرگ ميشن سوله هاي بيكار افتاده كارخونه است كسي اونجا بهشون كاري نداره و آقا رضا(نگهبان)غذاشون رو سر وقت ميده و مربي و پزشك هم دارن در نتيجه پس از دوروز روضه خواني پدر هم متقاعد شد و با خوشحالي براي بردن سگها عازم مطب شديم برايشان شناسنامه گرفتيم و واكسنهايشان رازديم .اسمهايشان راهم مليكا،مليسا،درسا و اليسا گذاشتيم
اليسا براي خانه خواهرم انتخاب شد چون از همه ترسو تر بود ،از زير صندلي و ميز بيرون نميومدو وقتي ميگرفتيش تمام تنش ميلرزيدو من فكر كردم توي كارخونه ممكنه اذيت بشه اون به نوازش و توجه بيشتري احتياج داشت
شب با حالت تهوع ناشي از حمام كردنشان (خيلي كثيف بودند و بوي بدي ميدادند و از تنشان هم يك عالمه جانور جورواجور درآمد كه چقدر ترسيديم)اما با خيالي آسوده به خواب رفتم
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بچه هاي جديد من (توله سگهاي نانازي) Empty رد: بچه هاي جديد من (توله سگهاي نانازي)

پست من طرف شیوا 12/8/2010, 04:48

عشق در نگاه اول گوش و دمشون بریده شده؟؟؟؟؟؟؟
من نمیتونم عکسهارو ببینم چرا؟
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بچه هاي جديد من (توله سگهاي نانازي) Empty رد: بچه هاي جديد من (توله سگهاي نانازي)

پست من طرف شيما 12/8/2010, 05:10

نميدونم احمقي كه صاحبشون بوده اينكارو كرده و رهاشون كرده.اونها از جارو هم خيلي ميترسن وقتي رفتم كه خرابكاريشون رو تميز كنم تا جارو رو ديدند فرار كردند و زوزه ميكشيدند و خودشون رو تو هر سوراخي ميچپوندن .فكر كنم تجربه بدي از كتك خوردن تو ذهنشون باشه.الان حالشون خوبه و ديگه فهميدن ما دوستشون داريم ،بهمون نزديك ميشن و فرار نميكنن .خيلي نازن
نميدونم چرا عكسها اينطوري آپلود شدن ولي اگه روشون كليك كني عكس اصلي ديده ميشه
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 12/8/2010, 06:52

آفرین به شما و ممنون ازین همه زحمتی که کشیدید عشق

شیمای عزیزم ما نمیتوانیم هیچ کدام از تصاویر را ببینیم. D\'oh
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شيما 12/8/2010, 08:01

ببخشيد بايد فايل عكسها رو عوض كنم امروز ميرم خونه و درستش ميكنم فردا عكسها رو ميزارم
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 12/8/2010, 12:15

بعضی ها برای زیبایی متاسفانه دم سگ ها رو می برن و دامپزشک ها با دریافت هزینه ای این کار رو انجام می دهند. موندم چی بگم
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شیوا 12/8/2010, 16:04

سوال چجوری دلشون میاد با خود حیوون که هیچ با بچه ی حیوون همچین کاری کنن گریه
عجب آدمایی........
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مینا آرمیده 2/22/2011, 06:30

شیوا جان سلام
امیدوارم در کارت موفق باشی از آن روزی که آمده بودی پارک پردیسان برای کمک به خرس ها و من شما را آنجا دیدم چهره ات معلوم است که چقدر مهربان هستی و عاشق حیوانات برایت آرزوی سلامتی دارم
مینا
مینا آرمیده
مینا آرمیده
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف marzieh 2/22/2011, 09:36

آفرین شیما جان . همه به شما و بابا و خواهر عزیزتون افتخار میکنیم مرسی
marzieh
marzieh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف tortoise 2/22/2011, 18:41

گوش و دم سگهای گله رو برا این می برن که موقع درگیری با گرگ یا سگهای دیگه آسیب نبینه.ولی این بیچاره ها رو که ماده هم هستن نمی دونم چرا بریدن اخه.
tortoise
tortoise
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شيما 2/26/2011, 03:33

دوستان عزيز نميدونم كي اينكارو كرده ولي ميدونم قصدش غير از آزار چيزي نبوده به هر حال ديگه مهم نيست چون اونها الان خوشبختو راحت هستند مليكا و مليسا الان توي باغ يكي از دوستانم نگهبان هستند و چه نگهباني هم شدند هيچ كس جرات نميكنه طرف باغ بره و دوستم خيلي خوب مراقبشونه روزها بسته هستند با قلاده كمري با بند بلند و شبها تو محوطه باغ آزادند.
درسا براي خودش توي يه باغ ديگه هست و هميشه رو سينه كارگر ها پيداش ميشه عاشق اينه كه وقتي خوابن بپره روشون خیلی خوشحال
اليسه يه سگ قوي و برزگ شده و در روز كلي سوپ مخصوص خوشمزه ميخوره ،گل هاي حيات خواهرم رو ميچينه ،خاك باغچه رو ويران ميكنه ،دنبال گربه ميگذاره،گلهاي حيات مجتمعهاي اطراف رو هم ميكنه مياره ميندازه وسط باغچه خودمون
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 2/26/2011, 04:20

پس برای شما گل میچینه ملیسا خانوم دست بزنیم عشق
ایران دوست
ایران دوست

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف seiid 4/9/2011, 12:32

سلام من توی کیش زندگی می کنم و خدا خیرش نده کسی که این حیوونه عزیز رو اینقدر اذیت کرده و خداوند مهربون به خاطره این حیوونه عزیز عذابش رو چند برابر کنه
خودم یه باغ وحش دارم
حیوانات رو به عنوان بهترین دوست برای خودم انتخاب کردم
اسامی دوستانم :
1- بزی من و مادرش
2- 3 سه تا خرگوش
3- دو تا کبوتر
4- دو تا ژرمن شپرد که خیلی هم دوستشون دارم همه دوستام رو دوست دارم ولی این دوتا رو از همه بیشتر
5- دو تا طوطی
6- دو تا اردک
7- یک عدد مینا
8- 4 تا جوجه گنچشک که دیروز پیداشون کردم و این جوجه ها لونشون رو گربه خراب کرده بود و همشون افتاده بودن و خیلی هم بامزه و شیطون هستن و مسئولیتشون رو قبول کردم و از جونم هم بیشتر مراقبشون هستم
اینها بهترین دوستان من هستن و دوستان من توی کیش به من می گن تو انجمن از حیوانات هستی و الان هر حیوانی که گم می شه و یا مریض باشه تحت مراقبت دامپزشک کیش نگهداری می کنم و همه حیوانات رو از جونم بیشتر دوست دارم

باز هم می گم خداوند مهربون خیرتون بده که از این موجودات عزیز مراقبت می کنید و خدا لعنت کنه کسی که این عزیزان رو به این روز انداخته است
با تشکر سید حسین
هر کسی هم که نمی تونه حیوانی رو نگهداری کند برای من بفرسته
تلفن حمایت از حیوانات: 09347695379
[b]
seiid
seiid
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف شيما 4/10/2011, 05:34

سپاس دوست عزيز از لطفي كه به من داشته ايد و محبتي كه به حيوانات روا ميداريد
خوب مراقب حيوانات زيبايتان باشيد
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مونا 4/10/2011, 10:50

از حیوانات قشنگتون عکس هم بذارید تا ما هم ببینیمشون دست بزنیم
مونا
مونا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شيما 4/11/2011, 00:18

اينجا عكس اين نازنين ها رو ميبينيد ،عكسهاي روز آوردنشون به خونه و حالا كه هر كدوم براي خودشون خانومي شدن
https://lakposhtha.forumfa.net/t6218-topic
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف مونا 4/11/2011, 07:29

ممنون
از عضو جدیدمون seiid هم بخواهید عکسهای حیوانات زیباشو برامون تو تاپیکی قرار بده تا باهشون آشنا بشیم مرسی
مونا
مونا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف عشق خرگوش 4/17/2011, 06:55

یه عکس خوشگل از حیوونای گوگول مگولیت بذار دست بزنیم
عشق خرگوش
عشق خرگوش
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف شيما 4/18/2011, 00:17

لينك عكسها رو گذاشتم ديگه عشق
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة