گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

باجریگار (طوطی استرالیایی) - Budgerigar

+3
شیوا
MohammadRN
Foad
7 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

باجریگار (طوطی استرالیایی) - Budgerigar - صفحة 2 Empty رد: باجریگار (طوطی استرالیایی) - Budgerigar

پست من طرف marzieh 6/23/2011, 06:03

شروین جان تا جایی که من اطلاعات دارم این عمل یعنی بالا اوردن غذا میتونه یک رفتار تولید مثلی در این پرنده باشه اینکار رو برای جلب ماده انجام میده و نشانه بیماری نیست اما بهتره از یک دامپزشک بپرسی....راستی خودت فکر میکنی باید ناخنهاشو بگیری یا کسی گفته؟ به نظر من کاری به ناخنهاش نداشته باش و میله نشیمنگاه پرنده رو قطورتر انتخاب کن. اگه یکوقت خواستی ناخن کوتاه کنی حتما ببر کلینیک (مرکز بهداشتی درمانی حیوانات) این کارو بکنند.
marzieh
marzieh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

باجریگار (طوطی استرالیایی) - Budgerigar - صفحة 2 Empty رد: باجریگار (طوطی استرالیایی) - Budgerigar

پست من طرف Shervin 6/23/2011, 06:13

درست میگی چون خیلی سرحالن پس بیماری نیست,میله نشیمنگاهشون از این چوبای شرکتی که تو بسته بندی بود,روشم عکس باجریگار,آخه ناخونای نر بلندتر از ناخونای ماده است فکر کردم باید کوتاه بشه,مرسی که جواب دادی. مرسی
Shervin
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف شیوا 6/26/2011, 13:08

ناخن هاش رو باید کوتاه کنید اگه موقع نشستن آزارش میده.دقت کنید به رگهای خونی نزدیک نشیدکار مشکلی نیست فقط پرنده رو دستتون میگیرید مواظب باشید احساس آرامش کنه و پاشو تکون نده که یکوقت ... ناخن بلند نشونه ی عدم سایز مناسب میله نشینمنگاه مورد استفاده واسه پرنده هستش.بالا آوردن ارزن صرفا واسه علاقه به جفتشه که به اون غذادهی رو انجام میده
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Shervin 6/26/2011, 16:20

وقتی گرفتم,نره ناخوناش بلند بود,فکر کنم از میله های بد پرنده فروشی بوده,آخه هنوز جفت نشدن فقط یه بار داشتن نوک بازی میکردن,مرسی... گل واسه شما
پیروزی
Shervin
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف شیوا 6/27/2011, 04:48

باید صبور باشید و محیط آروم با غذای فراوان براشون فراهم کنید غذادهی خودش شروع خوبیه..
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة