گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

باز در آپارتمان

3 مشترك

باز در آپارتمان Empty باز در آپارتمان

پست من طرف شیوا 11/2/2010, 08:38

اخیرا متوجه شدم یکی از ساکنین محترم! آپارتمانی که ساکنش هستم قفسی به اندازه شاید 1 متر در 1 متر روی پشت بام ساخته و یک پرنده ی بینوا که هیچ ربطی به شهر و ... نداره رو توش زندانی کرده.پرنده یک (باز)هست اگر اشتباه نکنم و البته مطمئنا ایشون لطف کردن و خودشون اسیرش کردن از شهرشون!!!.کجا به این موارد رسیدگی میکنن؟پرنده فوق العاده عصبی و از طرف دیگه افسرده به نظر میاد و مدام خودشو به دیواره های قفس میکوبه تمام پرهای روی سینش کنده شده و به قفس چسبیده صداش شبیه گربست!و البته به جای گوشت و شکار زنده براش چربی و دنبه گذاشته بودن!!!محیط زیست به این موارد رسیدگی میکنه در صورت اطلاع؟ D\'oh
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

باز در آپارتمان Empty رد: باز در آپارتمان

پست من طرف لوما 11/2/2010, 14:37

خيلي دردناكه
فكر كنم اگه به ماموران محيط زيست اطلاع بديد بتونن حيوون رو نجات بدن
لوما
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شيما 11/3/2010, 01:38

فكر نميكنم ماموران محيط زيست اينقدرها قانونمند باشند .يك تماس با آنها بگير دوست من .اگر هم جواب نداد به عنوان شكايت از سروصداوغير بهداشتي بودن ميتوني به كلانتري مراجعه كني اينطوري شايد وادار بشه رهاش كنه و من شنيدم كلانتري در صورت گرفتن حيوان اون رو به دانشكده دامپزشكي ميده شايد دكتر اونوقت بتونه كمك كنه(شنيدم خيلي ها سگشون رو به خاطر شكايت همسايه هاكلانتري اجبارا به اونجا فرستاده شايد درباره اين حيوون هم صدق كنه)
در نهايت پيشنهاد خريدش رو بده ببين چند ميفروشه پولش رو جور كنيم و حيوون رو آزاد كنيم
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

پست من طرف شیوا 11/3/2010, 09:56

لبخند ممنون دوستای خوبم.اما میخوام طوری باشه که طرف متوجه نشه از طرف من بوده چون به احتمال زیاد برام دردسر درست کنه...پس ابتدا از محیط زیست و تماس باهاشون شروع میکنم تا ببینیم به جایی میرسیم یا نه پیروزی
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة