گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

حرکت وبلاگ نویسی جهانی با موضوع آب آشامیدنی - Blog Action Day 2010 Water

2 مشترك

حرکت وبلاگ نویسی جهانی با موضوع آب آشامیدنی - Blog Action Day 2010 Water Empty حرکت وبلاگ نویسی جهانی با موضوع آب آشامیدنی - Blog Action Day 2010 Water

پست من طرف Foad 10/8/2010, 07:56

منم در این برنامه با وبلاگ لاک پشتها ثبت نام کردم و قصد دارم مطلبی با موضوع حیوانات و اثر آلودگی آب برای روی سلامتی انسانها و حیوانات بنویسیم. دوستان دیگر مانند خانم ایران دوست هم وبلاگهای خوبی دارند که امیدوارم این دوستان هم در این حرکت شرکت کنند.

حرکت وبلاگ نویسی جهانی با موضوع آب آشامیدنی - Blog Action Day 2010 Water Blog-action-day-2010-water2

اگرچه نوشیدن آب سالم برای بسیاری از ما یک حق مسلم است و عادتی بدیهی است، اما در دنیا و در کشور خودمان هنوز تعداد بسیاری از مردم به آب پاک دسترسی ندارند و طبق آمار روزانه ۴۲ هزار نفر بر اثر نوشیدن آب آلوده جان خود را از دست می‌دهند.

Blog Action Day یک رویداد سالیانه است که بلاگرهای تمام دنیا در روز ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر ماه ) برای پست کردن مطلبی واحد با هم متحد می شوند .
سال قبل بیش از ۱۳ هزار بلاگر از ۱۵۲ کشور مختلف در این کمپین شرکت کردند . هدف این حرکت دسته جمعی افزایش اطلاع رسانی و هشدار نسب به خطرهایی است که مردم مختلف جهان را تهدید می کند و هشیار کردن مسؤولین ،مثل خطرهایی برای محیط زیست یا تغییراتی آب و هوایی.امسال موضوع آب آشامیدنی توسط کاربران سایت Change.org انتخاب شد .
برای شرکت در این کمپین ، شما باید یک پست جدا در وبلاگ خود در مورد آب در ۱۵ اکتبر مصادف با ۲۳ مهر ماه بنویسید. کسانی که مثل من نمی دانند در چه مورد و چگونه بنویسند نگران نباشند ، این سایت در یک لیست خوب موضوعاتی را برای شما پیشنهاد کرده که میتوانید از اینجا ببینید .

بعد از این که وبلاگ خود را از اینجا در Blog Action Day ثبت کردید و مطلبی راجع به این موضوع در روز ۱۵ اکتبر نوشتید ، مطلب شما در این سایت نمایش داده می شود .
حتی اگر وبلاگ ندارید می توانید با امضا کردن این پتیشن از بان کی مون دبیرکل سازمان ملل بخواهید آب رسانی و ارسال خدمات بهداشتی به سراسر دنیا ادامه داشته باشد و بیشتر شود.

حرکت وبلاگ نویسی جهانی با موضوع آب آشامیدنی - Blog Action Day 2010 Water DCTLENaMVAYjmsB-250

منبع :
حرکت وبلاگ نویسی جهانی با موضوع آب آشامیدنی
یک روز، یک موضوع، هزاران صدا
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

حرکت وبلاگ نویسی جهانی با موضوع آب آشامیدنی - Blog Action Day 2010 Water Empty رد: حرکت وبلاگ نویسی جهانی با موضوع آب آشامیدنی - Blog Action Day 2010 Water

پست من طرف MohammadRN 10/8/2010, 12:01

ممنون مهندس
پتیشن و امضا کردم
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة