گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نجات یک گربه از پارک

3 مشترك

نجات یک گربه از پارک Empty نجات یک گربه از پارک

پست من طرف شيما 10/2/2010, 04:08

من يك گربه پيدا كردم كه فكش عفونت بدي داشت و پلك سوم اش پاره شده بود .نگهداري اش خيلي سخت بود اگرچه دكتر معماريان و همسر مهربانشون مثل هميشه كمك كردند اما سرم زدن و قطره خوراندن و تميز كرن سقف دهنش با گوش پاك كن و دهانشويه خيلي كارهاي سختي بود .وقتي كنار پارك ديدمش كه از بي حالي سرش روي زمين ميافتاد با تمسخر همه اهالي پارك برش داشتم بدون اينكه به اين فكر كنم چطور نگهش ميدارم .چون صبح ها ميرم سر كار مجبورم 5 صبح بيدارشم و داروهاش رو بدم و سرمش رو بزنم آسان نيست ولي از انجامش گريزي نيست
شمارابه خدا اگر حيواني ميبينيد كه به كمك نياز دارد رهايش نكنيد .نجات يك زندگي ارزش كمي سختي را دارد بالاخره كسي را پيدا ميكنيد كه نگهش دارد
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نجات یک گربه از پارک Empty رد: نجات یک گربه از پارک

پست من طرف Foad 10/2/2010, 06:45

ممنون از اینکه با وجود سختی ها به این گربه کمک کردید. فرهنگ دوست داشتن و کمک به حیوانات چیزی نیست که بشه یک شب به همه مردم داد بلکه باید به تدریج و با این کارها علاقه به حیوانات را در مردم زنده کرد.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف مونا 10/2/2010, 07:04

ممنون شیما جون که این کار خوب رو انجام دادی مرسی
واقعا اگه ما به حیوانات کمک نکنیم پس کی باید کمک کنه. اما این فرهنگ هنوز تو ایران جا نیوفتاده و خیلی ها گربه ها و سگ ها و حتی پرنده ها رو آزار می دن به جای کمک!!!!!!!! ناراحت
مونا
مونا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شيما 10/9/2010, 03:23

اسم اين فرشته كوچولو رو شايلي گذاشتيم
شايلي دو هفته انتي بيوتيك مصرف كرده هم خوراكي و هم تزريقي از طريق سرم
شايلي خيلي آروم و بانمكه و ما بهش وابسته شديم.الان حالش خيلي خوبه شيطون شده و بازيگوشي ميكنه به زودي عكس هاش رو تو سايت ميذارم ما دوست داريم نگهش داريم روزهايي كه نگهداريش سخت بود و كلي دردسر داشت اينكارو كرديم و حالا كه تپل و زيبا و سرحال شده دلمون ميخواد پيش ما بمونه اما مادرم خيلي مخالفها گه راضي بشه نگهش ميدارم و مثل چشمام ازش مراقبت ميكنم اما اگه موفق به راضي كردنش نشم براي شايلي يه مادر مهربون ميخوام .اميدوارم كمكم كنيد
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة