گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مضرات و مزایای سوسیس و کالباس گوشتی و گیاهی

3 مشترك

مضرات و مزایای سوسیس و کالباس گوشتی و گیاهی  Empty مضرات و مزایای سوسیس و کالباس گوشتی و گیاهی

پست من طرف ایران دوست 8/30/2010, 14:25

مضرات سوسیس و کالباس گوشتی، مزایای سوسیس و کالباس گیاهی

مضرات و مزایای سوسیس و کالباس گوشتی و گیاهی  Ham_and_susages

محققان هشدار دادند: مصرف سوسیس و کالباس خطر بروز سرطان مثانه را 30 درصد افزایش می‌دهد.

این محققان تاکید کردند: مواد افزودنی که در گوشت‌های فرآوری شده شامل سوسیس و کالباس استفاده می‌شوند، خطر ابتلا به این سرطان را تشدید می‌کنند. محققان در تشریح این اثرگذاری متذکر شدند که نمک‌هایی مثل نیتریت سدیم و نیترات سدیم در این غذاها می‌توانند با اسید معده واکنش انجام داده و در طول فرآیند هضم و جذب غذا، مواد سرطانی را تشکیل دهند...

در این پژهش دانشمندان انستیتو ملی سرطان در راکویل آمریکا، رابطه بین مصرف افزودنی‌های گوشتی و خطر بروز سرطان مثانه را مورد ارزیابی قرار دادند. این یافته در مجله آنلاین انجمن سرطان آمریکا به چاپ رسیده است.

برای اطلاعات بیشتر درمورد مضرات گوشت و ابتلا به بیماری ها به بخش سلامتی و تندرستی سایت مراجعه کنید.

مضرات و مزایای سوسیس و کالباس گوشتی و گیاهی  Vegan%20sausage

البته نوع گیاهی سوسیس و کلباس و همبرگر نیز وجود دارد که از سویا و قارچ تولید می شود و دارای هیچ گونه مواد حیوانی نمی باشد و همچنین هیچ گونه مواد افزودنی و نیترات و مواد مضری که در غذاهای فراوری شده وجود دارد را ندارد. و سالم و مقوی و خوشمزه است. که در ایران نیز وجود دارد و شما می توانید آنها را از فروشگاه های مواد گیاهی در ایران خریداری کنید. برای آدرس رستوران ها و فروشگاه های گیاهی به این قسمت در سایت مراجعه کنید.

تمام جایگزین های خوشمزۀ گیاهی شامل سس مایونز، شیر، ماست، دوغ، پنیر و همبرگر و سوسیس و کالباس گیاهی و ... وجود دارد؛

عجله کنید ... گیاهخوار شوید ... تا همیشه سالم بمانید و محیط زیست سالمی داشته باشید.

http://www.hamshahrionline.ir/news-113032.aspx
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مضرات و مزایای سوسیس و کالباس گوشتی و گیاهی  Empty رد: مضرات و مزایای سوسیس و کالباس گوشتی و گیاهی

پست من طرف Innocent 8/30/2010, 14:31

برای آدرس رستوران ها و فروشگاه های گیاهی به این قسمت در سایت مراجعه کنید.

الناز جان لینک اینو میزاری
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

مضرات و مزایای سوسیس و کالباس گوشتی و گیاهی  Empty رد: مضرات و مزایای سوسیس و کالباس گوشتی و گیاهی

پست من طرف ایران دوست 8/30/2010, 14:36

این لینک در آن تارنما نبود اما من و نیلوفر نشانی رستوران ها و فروشگاه های گیاهی را در جستاری جداگانه در همین بخش قرار داده ایم.

به این جستار بروید. رز

https://lakposhtha.forumfa.net/montada-f42/topic-t1578-30.htm

ایران دوست
ایران دوست

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sheyda 8/30/2010, 15:08

محققان هشدار دادند: مصرف سوسیس و کالباس خطر بروز سرطان مثانه را 30 درصد افزایش می‌دهد.
ای خدا پس چرا مردم بازم میخورند.با اینکه بیشترشون هم از مضراتش آگاهند
sheyda
sheyda
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة