گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

همه چیز درباره گوگل

+25
Innocent
پریسا
apb
Foad
speedy
snake_eater
شیوا
Developer Programmer
ghazaleh
Samantha
ultra
Farshad.roger
hengameh
Ronia
Mil@d
الهام
Sahra
spider
mehdix622
Salma
niloofar20
محمد
فرهاد
samir
فریده
29 مشترك

صفحه 4 از 4 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4

همه چیز درباره گوگل - صفحة 4 Empty رد: همه چیز درباره گوگل

پست من طرف محمد 7/26/2010, 07:12

منم که که اولین صفحه اینترنتم گوگل هست همیشه هم ازش استفاده میکنم اشاره
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

همه چیز درباره گوگل - صفحة 4 Empty پایان همکاری گوگل با تبلیغات‌کنندگان چینی

پست من طرف پیام 7/28/2010, 01:56

گوگل در جدیدترین پس‌رفت پس از به بن‌بست رسیدن با دولت چین بر سر سانسور، به همکاری با دو تبلیغات‌کننده چینی پایان داد.

این خبر پس از این منتشر شد که طبق جدیدترین آمار اعلام شده، سهم گوگل در بزرگ‌ترین بازار آنلاین جهان پس از تهدید به خروج از چین، کاهش یافته است.

به گفته سخنگوی گوگل در چین، این غول اینترنتی به همکاری با یونیورسال اینترنت مدیا و شیان ویهوا نت ورک که دو سازمان تبلیغاتی بزرگ هستند و با گوگل در شرق و شمال غربی چین همکاری می‌کردند، پایان داد.

به‌دنبال تهدید گوگل به خروج از چین بر سر سانسور محتوا در سایت این شرکت و مطرح شدن احتمال تعطیلی google.cn، گروهی متشکل از 27 سازمان تبلیغاتی چینی در نامه‌ای به گوگل خواستار مذاکره برای جبران خسارت درصورت ضررهای احتمالی حاصل از اختلاف گوگل با دولت این کشور شده بودند.

سهم گوگل از بازار آنلاین چین از 30.9 درصد در سه ماهه اول به 24.2 درصد در سه ماهه دوم تنزل کرده است، در حالی که موتور جست‌وجوی بایدو با رشد سهمش به 70 درصد در سه ماهه دوم، برتری‌اش را افزایش داده است.

طبق اعلام وب سایت گوگل، این شرکت اکنون با بیش از 20 سازمان تبلیغاتی در چین همکاری تجاری دارد.
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

همه چیز درباره گوگل - صفحة 4 Empty چگونه ساعتمان را با گوگل تنظیم کنیم؟

پست من طرف پیام 7/28/2010, 15:47

گوگل کاربردهای فراوانی دارد و همه سرویسهایی که ارائه می کند از کیفیت و دقت بالایی برخور دار هستند. شاید بیشتر ما از گوگل تنها برای جستجو کردن استفاده می کنیم اما باید بدانید که از این موتور جستجو و ظاهر ساده اش می توان استفاده های زیادی کرد.

اما کاربرد جالبی را در این نوشته می خواهم به شما معرفی کنم و آن هم چیزی نیست جز دانستن زمان هر جایی از پشت کامپیوتر. برای مثال می خواهید بدانید الان در پاریس ساعت چند است کافیست تایپ کنید:

همه چیز درباره گوگل - صفحة 4 7-28-2010%206-07-33%20PM

و گوگل ساعت محلی رو به شما میگه.
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

همه چیز درباره گوگل - صفحة 4 Empty قطع موقت سرویس جست‌وجوی گوگل در چین

پست من طرف پیام 7/31/2010, 04:17

به نظر می‌رسد موتور جست‌وجوی گوگل برای مدت کوتاهی در چین مسدود شده باشد، در حالی که این شرکت اینترنتی اعلام کرده سرویسش در این کشور فعال بوده و به کار خود ادامه می‌دهد.

همه چیز درباره گوگل - صفحة 4 55

طبق اعلام گوگل، ممکن است این قطعی حاصل یک ایراد فنی باشد.انتشار خبر غیرقابل دسترس بودن خدمات جست‌وجوی اینترنت، موبایل و تبلیغات گوگل در چین موجب تنزل یک درصدی ارزش سهام این شرکت شد.

یک سایت گوگل که خدمات این شرکت در چین را مونیتور می‌کند، خاطرنشان کرده بود که سرویس جست‌وجوی گوگل به همراه جست‌وجوی تصویری، تبلیغات و موبایل این شرکت در چین مسدود شده است.

قطع دسترسی به خدمات گوگل در چین در ماه‌های اخیر به‌طور متناوب روی داده است. از زمانی که گوگل سانسور نتایج جست‌وجوی خود در چین را متوقف کرد، خدمات این شرکت برای نشانه‌های اختلال احتمالی به دقت مورد بررسی قرار گرفته است.

گوگل ماه گذشته در مواجه با احتمال تعطیلی خدمات خود در چین، برای کسب مجوز مجدد فعالیت در این کشور با عقب‌نشینی از مواضع قبلی هدایت خودکار کاربران چینی به سایت بدون سانسورش در هنگ کنگ را متوقف کرد و دولت چین سرانجام جواز فعالیت این شرکت را تجدید کرد.

گوگل میزان اندکی از درآمد سالانه 24 میلیارد دلاری خود را از چین به دست می‌آورد که در آن پس از جست‌وجوگر اینترنتی قدرتمند بایدو قرار دارد.

اما چین که بزرگ‌ترین بازار اینترنت جهان از نظر شمار کاربران به شمار می‌رود، فرصت رشد عظیمی برای گوگل محسوب می‌شود که شاهد رشد کند در بازارهای توسعه‌یافته‌ای مانند آمریکا و اروپای غربی است.
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

همه چیز درباره گوگل - صفحة 4 Empty برخی از اسرار برنامه های کاربردی گوگل

پست من طرف پیام 8/9/2010, 05:11

چهار نکته ای که درباره برنامه های کاربردی گوگل نمی دانستید را اینجا از زبان کریستین بورنهام می خوانید؛

1. برای استفاده سریعتر از جی میل می توان میانبرهایی را فعال نمود
چند مورد میانبر جی میل وجود دارد که در صرفه جویی زمان به شما کمک می کنند اما به یاد داشته باشید که برای ورود به حساب جی میل خود این میانبرها باید غیر فعال باشند.
وقتی وارد صفحه جی میل خود شدید در سمت راست صفحه گزینه Setting و سپس Keyboard shortcuts on را انتخاب کنید.

2. از طریق پیام کوتاه می توانید رویدادها را به Google Calendar خود بیفزایید
ابتدا وارد حساب Google Calendar خود شوید و Settings را انتخاب نموده، سپس بر روی لبه Mobile Setup کلیک نموده و اطلاعات لازم را وارد نمایید. یک رمزتصدیق به تلفن شما ارسال خواهد شد، رمز را در فیلد مربوطه وارد نمایید و بر روی Finish setup کلیک کنید. حال می توانید از طریق تلفن خود رویدادها را به تقویم خود وارد نمایید.

3. اعلان عمومی از طریق سرویس Google Drawings
این جدیدترین برنامه کاربردی گوگل برای ابزارهای مبتنی بر ابر می باشد.این ویراستار موجود در Google Docs امکان ایجاد چارتها، دیاگرام ها، طرحها و سایر شماهای دیگر را به کاربر می دهد.

4. تبدیل فایلهای PDF به متن قابل ویرایش
کافیست وارد حساب گوگل خود و وارد سرویس Google Documents List API شوید ، فایلی را که می خواهید در کامپیوترتان تبدیل کنید را انتخاب کرده و بر روی "Start OCR import" کلیک نمایید. توجه داشته باشید که فایل شما باید دارای رزولیشن 10 پیکسل باشد.
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

همه چیز درباره گوگل - صفحة 4 Empty چت با Google Talk

پست من طرف arefkarimzadeh 8/11/2010, 14:33

سلام

بچه ها نظر شما چیه راجه به این که با هم حرف بزنیم به جایه اینکه بنویسیم یا اصلا بنویسم وبا هم حرف بزنیم

فقط کافی است فکر کنید

چطور است لذت نمی برید

این کار خیلی ساده است که می خوام همگی باشید تا به فروم جان تازه ای بدیم واز یکنواختگی در بیاریم میتونیم با هم همزمان بازی های فلش رو انجام بدیم 100 نفری بد کل کل کنیم ولی کل کل دوستانه یکی میتونی موزیکی رو پخش کنه وهمگی گوش کنیم

بچه فقط کافیه تو gmailعضو شید بعد گوگل تالک رو دانلود کنید و اسم ما ها رو اد کنید بعد به دنیای مجازی خوش امدید والبته یک دانه هم هدفون لازم است

لطفا نظراتتون رو بگید

اين مطلب آخرين بار توسط arefkarimzadeh در 8/11/2010, 14:46 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 8/11/2010, 14:36

فکر خوبیه ولی فکر کنم اینجا خودش اتاق گفتگو داره متفکر
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 8/11/2010, 14:38

هست پس چرا هیچ کس نمیگه
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 8/11/2010, 14:40

بله یه چت روم داریم. صفحه اصلی فروم پایین صفحه رو نگاه کنید یه لینک هست به اسم " إلتحق بالدردشة " .
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف honey 8/11/2010, 14:40

فکر نکنم کسی استفاده کنه ازش خیلی خوشحال من چند بار رفتم هیشکی نبود خیلی خوشحال
https://lakposhtha.forumfa.net/chatbox/chatbox.forum?
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 8/11/2010, 14:43

چرا بیان استفاده کنیم خیلی حال میده
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 8/11/2010, 14:57

بچه ها اینجا فقط نوشتن است با گوگل تالک شما اون رو باز میکنید وما ها رو یا دوستانتون رو تو فروم addمی کنید با تو فروم علاوه بر اینکه دارید فعالیت می کنید با هم
حرف می زنید
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/11/2010, 15:42

عالی هست. منو به نامه parsa_91 ادد کنید. هرکیم بگه با چه نامی اددش کنیم. بهتر هست تو این تاپیک اعلام آمادگی کنید و با نام همین اکانتتون عضو بشین.
چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی خوشحال
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف arefkarimzadeh 8/11/2010, 16:32

اره پارسا جون این فکر بکری است
arefkarimzadeh
arefkarimzadeh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 8/11/2010, 21:33

آقای عارف، من قبلا با گوگل تاک کار کردم ولی به دلیل محدودیتهای گوگل برای ایرانی ها، ترجیح می دم ازش استفاده نکنم. چت فروم هم محیط جالب و ساده ای دارد. قبلا یک قرار چت فروم برگزار کردم. اگر دوست داشتید برای این آخر هفته یک قرار چت فروم ترتیب بدید و در مورد مسائل مختلف صحبت کنیم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف parsaa_91 8/12/2010, 02:42

آقای محمد فر چت فروم زیاد خوب نیست. اگه محدودیتم برای ایران داره کسی نگفته حتما ایران رو برای عضویت انتخاب کنید. مثل یاهو که قدیما ایرانیارو عضو نمیکرد . اینجا هم یه کشور دیگه رو انتخاب میکنیم.

نه دوستان؟؟؟؟
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 4 از 4 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة