گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

سایتی که به شما درباره ی زندگی گذشته تان اطلاعات میدهد

+18
shinili
Innocent
پریسا
mehdix622
enrique_bye
ilovemyturtle
پریا
sara_b211
فریده
Foad
niloofar20
speedy
maryam.m
spider
Sahra
شیوا
masi
فرهاد
22 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

سایتی که به شما درباره ی زندگی گذشته تان اطلاعات میدهد - صفحة 2 Empty رد: سایتی که به شما درباره ی زندگی گذشته تان اطلاعات میدهد

پست من طرف پریا 3/8/2010, 08:49

واسه یه دوستام اومد که قبلا هم توی ایران بوده !! خیلی خوشحال
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سایتی که به شما درباره ی زندگی گذشته تان اطلاعات میدهد - صفحة 2 Empty رد: سایتی که به شما درباره ی زندگی گذشته تان اطلاعات میدهد

پست من طرف ilovemyturtle 3/8/2010, 10:07

شیوا جان منم مثل شما شدم! هند و طراح نقشه!!!!! تعجب

حتما اون موقع ها همدیگر رو می شناختیم! خیلی خوشحال lol!
ilovemyturtle
ilovemyturtle
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف enrique_bye 3/8/2010, 10:44

من همیشه تو خودم قدرت جادویی خاصی حس می کردما... !!!!

--------------------------------------------------------------------------------
I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Ireland around the year 1475. Your profession was that of a artist, magician or fortune teller.
--------------------------------------------------------------------------------
Your brief psychological profile in your past life:
Bohemian personality, mysterious, highly gifted, capable to understand ancient books. With a magician's abilities, you could have been a servant of dark forces.
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
Your task is to learn, to love and to trust the universe. You are bound to think, study, reflect, and to develop inner wisdom.
enrique_bye
enrique_bye
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف spider 3/8/2010, 10:49

نیلوفر خانم با این تفاسیر شما عدالت خدا زیر سوال میره!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 3/8/2010, 11:12

نه آقا محمد من کاملا به قانون عدالت خدا اعتقاد دارم اگه نداشتم الان باید به خیلی چیزا شک میکردم. مثلا اینکه یه دختری توی یه خانواده کاملا مذهبی به دنیا میاد و چون توی این محیط بزرگ میشه در آینده تبدیل میشه به یه خانم پاک ، نجیب و پاکدامن که همه تحسینش میکنن. ولی یه دختر دیگه توی یه خانواده ای به دنیا میاد که مادرش مشکل اخلاقی داره و پدرش معتاده. خوب چه توقعی میشه از این دختر داشت؟ ولی من شک نمیکنم. چون به قانون عدالت خدا اعتقاد دارم و کاملا بهش احترام میذارم.
میدونید یه قبیله بین سرخپوستا هست که وقتی یه بچه به دنیا میاد واسش گریه میکنن. چون ناراحتن از اینکه روح این آدم دوباره به زمین برگشته. توی تناسخ به این اعتقاد دارند که برگشتن روح به زمین خودش یه نوع عذابه. و وقتی روح به اون درجه برسه که کاملا پاک بشه دیگه به این دنیا برنمیگرده.و به یه جایی میره که یه جورایی مثل بهشت خودمونه. ولی وقتی کارای بدی تو این دنیا کرده باشه دوباره برمیگرده تا زمانی که روحش پاک بشه.

من بازم میگم من به قانون تناسخ اعتقاد ندارم ولی ردش هم نمیکنم.
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف spider 3/8/2010, 11:15

من که قبولش ندارم!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف شیوا 3/8/2010, 11:59

خیلی خوشحال من دلایلم رو نوشته شده ندارم..دینی که توش بارها گفته میشه روح غیر قابل تفکیکه چهطور ممکنه بعدا چندگونه عذاب رو به یک روح بده در حالیکه توی چند جسم بوده و ممکنه در جایی قدیسه و در جایی دیگه .. بوده باشه؟!من هم با محمد موافقم.تناسخ زیر سوال بردن عدالت خداست.چهطور ممکنه روحی که در حال حاضر با این جسمه منه توی برزخ به سوالاتی پاسخگو باشه که با من نیست؟یعنی به فاصله ی مثلا 200 سال روح باید عذاب دو برابر ببینه؟نه!بله نیلوفر عزیزم این همون تناسخ نوع اول و دوم هست که شما راجع بهش گفتی...در قرآن هم بله.خب عذاب و پاداش در حد درک فعلیه انسان گفته میشه.مثلا میگن میسیزونیمت بعد میاد میگه با چوب نه!نشات گرفته از جسم خودته و در واقع نمود عمل زشتت هست.یا مثلا رود پر از عسل!یا همون حوریه خودمون دیگه!در مورد رد ناسخ هم آیاتی هست خواستین آدرس میدم حدیث هم همینطور.
طلایه عزیز حتما همکار بودیم خیلی خوشحال خیلی خوشحال
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 3/8/2010, 12:11

تو دين بودائيان تبت (به رهبري دالائي لاماي در تبعيد) يه مراسمي هست كه توي اون مراسم بشما ميگن كه شما قبلا چه حيواني بوديد.اينو شبكه 4 نشون ميداد و مثلا به مرد گفتن كه قبلا فيل بوده و بعد از مرگ هم تبديل به مگس خواهد شد.
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 3/8/2010, 12:38

بله. حرف آقا فرهاد درسته. توی این دین اعتقاد دارند وقتی شما توی یه زندگی خیلییی کارنامه اعمالتون سیاه باشه واسه اینکه مجازات بشید با جسم یکی از حیوانات وارد این دنیا میشید.

شیوا جون بر طبق اعتقادات این گروه شما بعد از مرگتون (توی فاصله تا زندگی بعدی) جزای کارایی که انجام دادیدو میبینید. و جهنم در اصل همون زجریه که از فکر کردن به اعمالتون میکشید و بهشت در جایی جداگانه زندگی کردن و از نعمتهای خدا استفاده کردنه. بدون اینکه دوباره به این دنیا برگردید لبخند
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف masi 3/8/2010, 12:52

من كه بدم نمياد بعد مردن كلاغ بشم.چه جزايي!!!آخ جوووون
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شیوا 3/8/2010, 13:27

بله خب گفته های شما نیلوفر خانم و آقا فرهاد کاملا درسته که در دین بودا چنین اعتقاداتی هست.اما من ترجیح میدم جای اینکه خودم توضیحاتی بدم(چون قبلا زیاد دنبال این مسائل رفتم)منبعی رو بهتون بگم که برید اگر علاقه داشتید بخونید البته خب کامل نیست ولی خب ..
http://www.aftab.ir/articles/religion/religion/c7c1189436855p1.php
اینجا آیات قرآن هم در این رابطه گفته شده وهمینطور عقاید بوداییان و ...
نیلوفر عزیزم کتابها زیادن.منابع زیادن..همونطور که خوردنیها زیادن و انسان همیشه دنبال ایه که بگرده و بهترین و مفیدترین رو برای خودش انتخاب کنه.این که 1000 نفر برای یک هدف می جنگن صرفا درستی اون هدف رو اثبات نمیکنه...
فقط میخوام این رو بگم که ما بهترین و کاملترین دین رو داریم که متاسفانه از همین جهت که در هر زمینه ای راه چاره ای برای ما گذاشته خیلی راحت ازش سوء استفاده میشه حالا گاهی در اثر کج فهمی و گاهی از روی غرض ورزی و ......
خلاصه خیلی خوشحال من خودم دیگه در اینجا راجع به تناسخ چیزی نمی گم چون به نظرم اطلاعاتم کمه!(هر چندکه کسی برام دعوتنامه نداده بود!) و شرط اصلی واسه صحبت راجع به یک مساله اینه که اطلاعات خوب و با کیفیتی در دست باشه.بیتر اینو از این جهت میگم که شروع کننده ی این بحث بودم اشاره
و من اون شعری که از مولوی توی همون لینک گفته شده رو مینویسم:خلق را تقلیدشان بر باد داد ای دو صد لعنت بر این تقلید باد خیلی خوشحال لبخند لبخند رز :\m/:
شیوا
شیوا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/8/2010, 17:09

تو دين بودائيان تبت (به رهبري دالائي لاماي در تبعيد) يه مراسمي هست كه توي اون مراسم بشما ميگن كه شما قبلا چه حيواني بوديد

حتما بر این اساس ما هم از انواع حشره بودیم.
من کفشدوزک بودم ، نیلوفر جان حشره ای به نام مارمولک ووووو،
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 3/8/2010, 17:20

منم تناسخ ارواح رو رد نمی کنم.
منم 50 % صخنه هایی که برایم اتفاق می افته رو قبلا دیدم. نمی دونم دلیلش چیه ، اما جدیدا اونقدر زیاد شده که انگار کامل یه بار این زندگی رو داشتم.
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف mehdix622 3/28/2010, 11:31

خانم پریا اون مسئله شما میگید فرق میکنه اون اسمش خواب انگاری یا همچین چیزیه
ولی تناسخ روح انسان کاملا در دین ما رد میشه و شکی هم در رد شدنش نیست اما روح حیوانات چرا وجود داره
اما راستش من زبانم ضعیفه نفهمیدم کجا بودم و چیکاره گوگل هم یر در نیاورد که ترجمه کنه
mehdix622
mehdix622
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف پریسا 6/9/2010, 13:48

من یه رقاص و خواننده و بازیگر بودم تو یه امریکای جنوبی تو یه جای مدرن خیلی خوشحال
پریسا
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف Innocent 6/9/2010, 14:36

مال من شاید درست باشه لاک پشت سبز لاک پشت سبز قهرمان

Your past life diagnosis:
I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern North Canada around the year 475. Your profession was that of a artist, magician or fortune teller.
Your brief psychological profile in your past life:
Bohemian personality, mysterious, highly gifted, capable to understand ancient books. With a magician's abilities, you could have been a servant of dark forces.
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
The timid, lonely and self-confident people are everywhere, and your task is to overcome these tendencies in yourself and then to help other people.
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف shinili 7/1/2010, 12:17

ترانسلیت گوگل خیلی خنگه نه ؟

تشخیص زندگی شما در گذشته :
-------------------------------------------------- ------------------------------
من نمی دانم چگونه شما را در مورد آن را احساس کنید ، اما شما مردان در خود incarnation.You آخرین دنیوی بودند جایی در قلمرو مدرن در سراسر مغولستان در سال 1550 متولد شد. حرفه شما این بود که از شیمیدان ، کیمیاگر و یا تولید کننده سم.
-------------------------------------------------- ------------------------------
خلاصه مشخصات شما روانی در زندگی گذشته تان از در :
شما متعادل ، فرد عملی ، مادی ، بدون آگاهی معنوی است. حکمت ساده شما کمک کرده ضعیف تر و ضعیف.
درس که آخرین لحظه زندگی گذشته را به حال خود تجسم داده اند :
شما باید عشق خود و توانایی به ایمپلنت امید به دل مردم توسعه دهد. بلند پروازی های همه چیز نیست. ثروت واقعی را در تو دفن کردند.
shinili
shinili
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف honey 7/1/2010, 12:55

من زن بودم و در هند در سال950
البته همه بهم میگن که شبیه به هندی ها هستم خیلی خوشحال ولی کلا رفتارم زیاد شبیه پسرا هستش
واعظ یا نویسنده متون قدیمی بودم که البته استعداد و علاقه شدیدی هم به نویسندگی دارم که کلا اسفندی ها اینجورین خیلی خوشحال و یا ناشر بودم
ترسو و شخص ساکتی بودم که اینا هیچ کدوم با من سازگار نیست حتی بیش فعالی هم دارم
استعداد خلاقی هم دارم که گویا نگه داشته شده برای این زندگیم
و محیط هم منو عجیب تصور می کنه
گویا تکلیفم اینکه دنیا رو زیبا تر کنم
گویا فیزیک دان ها و روحانی بیابانی منتطری منن که در هیچ مورد هیچ استعدادی ندارم خیلی خوشحال
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

سایتی که به شما درباره ی زندگی گذشته تان اطلاعات میدهد - صفحة 2 Empty سایتی که به شما درباره ی زندگی گذشته تان اطلاعات میدهد

پست من طرف Alireza 7/26/2010, 13:46

امروز این سایت رو پیدا کردم.
واردش بشید و با وارد کردن تاریخ تولدتون، درباره ی زندگی قبلیتون اطلاعات کسب کنید.
http://thebigview.com/pastlife/
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Alireza 7/26/2010, 13:46

من مردی بودم که در ناحیه ی مصر امروزی در سال 900 متولد شدم و شغلم هم نویسنده ، نمایشنامه نویس و یا برگزار کننده ی مراسم مذهبی بوده.شخصیت ظالمی (!) داشتم، به دقت تصمیماتم رو سبک شنگین میکردم و کنترل نفس قویی داشتم و بسیار در تصمیماتم مصمم بودم.
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پیام 7/26/2010, 15:38

علیرضا این حرفا چند درصدش درسته؟! خندان
پیام
پیام
کاربر فعال لاک پشتی
کاربر فعال لاک پشتی

پست من طرف Alireza 7/26/2010, 17:48

من تاییدش نمیکنم و فقط به چشم تفریح بهش نگاه میکنم :دی
Alireza
Alireza
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف marjan crazy 6/19/2012, 05:37

lمن فكر مي كنم دروغه اعصاب ندارمم آخه هر سال توللدي بهش ميدم ميگه شغلت ملوان بوده تعجب يعني چي سوال
marjan crazy
marjan crazy
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة