گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مراقب خود باشید: مغز عاشق دل شکسته واقعا مجنون می شود

+6
hadi1981
apb
Innocent
فرهاد
Sahra
maryam.m
10 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

مراقب خود باشید: مغز عاشق دل شکسته واقعا مجنون می شود - صفحة 2 Empty رد: مراقب خود باشید: مغز عاشق دل شکسته واقعا مجنون می شود

پست من طرف فرهاد 7/13/2010, 02:54

شيوا خانم عزيز و ريحانه خانم عزيز

من تو پستام لفظ اكثر دخترها رو بكار بردم و همه دختران رو شامل اين صحبتام نكردم .

فرمايشات شما عزيزان هم از اين جهت كاملا درسته و اين جنبه قضيه هم وجود داره و بايد قبول كرد.

رز لبخند لبخند
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مراقب خود باشید: مغز عاشق دل شکسته واقعا مجنون می شود - صفحة 2 Empty رد: مراقب خود باشید: مغز عاشق دل شکسته واقعا مجنون می شود

پست من طرف rira 7/13/2010, 03:06

در هر صورت آقا فرهاد نظر شما و بقیه دوستان برای من قابل احترامه
من با صحرا عزیز موافقم مقوله ازدواج با عشق ربطی به هم ندارند
زکیه عزیز اون کسی که دچار هیجانات عاطفی میشه تا حدی میره که فکر میکنه دیگه باید با این آدم ازدواج کنه و بعد از مدتی که به قول خودشون زندگی می کنند میبینه که این شخص اون کسی نبوده که اون میخواسته پس همه چیز در سطح بوده و عشق این وسط پوچ بوده و اصلا وجود نداشته
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/13/2010, 03:17

ریحانه جان خیلی ها هم هستن که عاشق هم بودن....ازدواج کردن............هنوز هم عاشق همن

بنظر من این بحث ما همش به شخص بر میگرده نمیشه نظر کی دربارش داد.

آقا فرهاد ااااا من کی گفتم پول؟!!!... عقل یعنی پول؟؟؟!!!........... من گفتم با عقل تصمیم میگیرن نگفتم با پول خیلی خوشحال
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Innocent 7/13/2010, 03:19

آقا فرهاد قبول نیست پستتون رو پاک کردین............ من که دیدم خیلی خوشحال
Innocent
Innocent
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف rira 7/13/2010, 03:20

بله درسته همیشه استثناء هم وجود داره، باید دید تعریف اون افراد از عشق چیه، من در کل گفتم بله این هم هست که هیچ وقت نمیشه یه نظر رو به همه اشخاص تعمیم داد و گفت همه اینطور هستن اما در جامعه ما فعلا اینجوری جا افتاده لبخند
rira
rira
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 7/13/2010, 09:10

عجبـــــــــــــــــــا!
الآن که دارم به صحبتهای دوستان فکر می کنم متفکر داره یادم میاد که بعله
منم قبلاً عاشق شده بودم! (عشقم اگنس دختر کوچولوم بود) منتها چون عشقم مرد ناراحت دچار شکست شدم گریه و الان برای همینه که مجنونم
بیـــــــــــــــــا
مجنونم دل خونم ..
[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 7/13/2010, 13:01

وای مهندس فرهاد امان از دست دخترهای بد با شما چی کار کردن که این جمله رو گفتین

يعني اول مي بينن پول و پله طرف چجوريه و خوش تيپ هست يا نه و ماشين چي زير پاشه بعد كه از همه اينا مطمئن شدن خودشونو كم كم عاشق نشون ميدن و باصطلاح شروع ميكنن فيلم بازي كردن و به پسره ميكن كه آره اينقدر اومدي سراغم كه منم وابسته و عاشق خودت كردي و بعد باقي ماجرا .

اینا رو می خونم فکر می کنم یا خیلی احمقم یا خیلی خوبم حالا نمی دونم کدوم یکی از اینها هستم. من که اصلاً به پول و ماشین و موارد دیگه توجه نمی کردم و فقط آدم بودن فرد مورد نظرم برام مهم بود. مهم بود تا بتونم بفهمش و اون هم منو بفهمه و برام احترام قائل باشه.

حالا یه چیزی برای خانمها بگم تا شاید درس بگیرن:
به یکی که براش عروسی مجلل توی باغ و فیلمبرداری و ارکستر و خیلی مراسم های دیگه براش گرفتن حسادت می کردم و می گفتم خوب منم دلم می خواست منم دختر بودم و همین آروزها رو داشتم ولی یک شب که خونه اون کسی که همیشه فکر می کردم خیلی خیلی خوشبخته و با این همه پول و عروسی و ... خوشبخت شده رفتیم. البته این فرد فامیل بسیار بسیار نزدیک منه که نمی تونم اسمش رو بیارم. وقتی دور هم جمع شدیم تا بازی کنیم. همسر مزبور به خاطر اشتباه آوردن ورق چنان داد و فریادی راه انداخت که همسر من ص بار گفت ای کاش نمی رفتیم خونه اشون دختره رو جلوی ما خرد کرد. من واقعاً براش متاسف شدم و دیگه از اون روز به بعد هیچ وقت برای چیزهایی که نداشتم ناراحت نشدم و فقط برای این جواهر با ارزشی که دارم خدا رو شکر می کنم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة