گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

روشهای ساخت خشکی در آکواریوم برای لاک پشت

+18
sidny
niloofar20
mamali1365
speedy
Paris
پیام
spider
masi
shirin4885
Alireza
mini
لاکی
شرزاد
enrique_bye
apb
MiladicA
Ali
Foad
22 مشترك

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

روشهای ساخت خشکی در آکواریوم برای لاک پشت - صفحة 3 Empty رد: روشهای ساخت خشکی در آکواریوم برای لاک پشت

پست من طرف SoSiS JooN 5/30/2010, 16:44

حاصل 3 روز دسترنج مناینیه که میبینید.البته با کمک دوستانی مثل اقا امیر حسین-پرهام-افشین جان و ... .

کسایی که امکانات کمی در اختیارشونه میتونند از این طرح استفاده کنند.این طرح رو من برای اکواریوم 30*25*15 خودم استفاده کردم.100 % تضمینی.

1:صفه فیلتر زیر شنی رو بر میدارید.به اندازه دلخواه با میبرید.
2:یک صفحه دیگر رو می برید.به همون اندازه ولی با طول نصف.
3:صفحه هارو رو یک جوری به هم بچسبونید به طوری که صفحه ی دوم کار پل رو انجام بده.من خودم یک سیم رو حرارت دادم بعد به هم چسبوندم و با چسب نواری(شیشه ای)اون رو کاور کردم.
4:زیر صفحه اول یک چیز بلند به اندازه سطح اب گذاشته.( من خودم 2 تا لیوان گذاشتم.از اون بلند ها ).زیر صفحه دوم یک چیزی بگذازید که ارتفاعش کمی از جسم اول کمتر باشه.
5:تراریوم شما امادست.اون رو تا سطح زیر شنی اول اب کنید.
http://www.shiaupload.com/viewer.php?file=12349953069715419821.jpg
SoSiS JooN
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

روشهای ساخت خشکی در آکواریوم برای لاک پشت - صفحة 3 Empty رد: روشهای ساخت خشکی در آکواریوم برای لاک پشت

پست من طرف apb 5/30/2010, 21:58

نگار عزیز بهتره که از آکواریوم فروشیها بخرید ، چون ممکنه این سنگ ها مواد سمی به آب شما بده!

SoSiS JooN عزیز ، طرحتون خوبه ، ولی برای لاک پشتی کوچک. موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف SoSiS JooN 5/31/2010, 01:05

رهام جان من منظورتون رو نفهمیدم.لاکیه من حدود 1.5 و طولش به6-7 سانتی میرسه.منظورتون همین اندازه ای بود؟
SoSiS JooN
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف masi 5/31/2010, 01:11

منم قبلا اين كارو با ليوان كردم ولي فضاي شناي لاكي رو ميگيره.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 5/31/2010, 05:59

SoSiS JooN عزیز ، برای لاک پشت شما که کوچبکه مناسبه ، ولی برای لاک پشت های بزرگ ....
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف honey 5/31/2010, 07:27

SoSiS JooN لامپی که براش گذاشتین رشته ایه؟
م هر کار میکنم این جسی نمیاد رو خشکی دمای خشکیش حدود 29 درجه هستش امد و رفتشم راحتر کردم ولی بازم نمیره از اینا که شما درس کرین منم درس کردم ولی بزم نرفت چی گار کنم؟ کمک
honey
honey
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف SoSiS JooN 5/31/2010, 07:44

honey عزیز

من معلم خصوصی گرفتم. خیلی خوشحال

چراغ مطالعه گذاشتم که یکی از دوستام برام از خارج از کشور اورده و لامپش عجیب گرم میکنه.مال منم اول نمیرفت.غذاشو پله به پله بگذارید روی همون صفحه و یک چیزی مثل سنگ هم بگذارید زیر پل کف اکواریوم که بتونه بره روی پل.منظورم از پل صفحه دومه.بعد یاد میگیره.
مال من دیگه بیخیال اب شده فقط رو همون خشکیست.
SoSiS JooN
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف نگار 5/31/2010, 12:30

ممنونم پرهام جان.
نگار
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف masi 6/1/2010, 02:10

بچه ها اصلا نيازي به اين ژانگولر بازي ها نيست.بالاخره خودش به محيط كه عادت كرد مياد رو خشكي.فقط صبر كنين.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 3 از 3 الصفحة السابقة  1, 2, 3

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة