گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

موجودی عجیب در سر ستون هایه تخته جمشید

+3
parsaa_91
spider
محمد
7 مشترك

موجودی عجیب در سر ستون هایه تخته جمشید Empty موجودی عجیب در سر ستون هایه تخته جمشید

پست من طرف محمد 5/26/2010, 10:57

كشف لاشه يك هيولاي عجيب و غريب دريايي در سواحل نيويورك تعجب دانشمندان را به دنبال داشته است. لاشه اين موجود ترسناک و عجيب ماه گذشته در سواحل نيويورك پيدا شد.
اين حيوان بدني بدون مو و پوستي چرم مانند با دندانهايي تيز و چيزي شبيه يك منقار دارد.

با نگاهی عمیق به این موضوع خواهیم دید که در ٢۵٠٠ سال پیش ما نمونه ای از این هیولا را در تخت جمشید داشته ایم و مجسمه ای بزرگ از آن در تخت جمشید وجود دارد.

از نظر شباهتی که بسیار شباهت به این موجود کشف شده دارد هم از نظر منقار و هم از نظر دستهای این موجود.

آیا این موجود در ایران بوده؟
چرا در تخت جمشید چنین مجسمه ای وجود دارد؟

شاهان هخامنشی تمایلی برای نصب این مجسمه در داخل تالارهای اصلی کاخ نداشتند.

"سگشیر"جانوری که امریکا برای کاربرد پلیسی و نظامی خلق کرده

یک کارشناس شهر سازی وتاریخ از آلمان، گمانه زنی خبر روزگذشته در باره آن حیوان عجیب و مجسمه های تخت جمشید را تائید می کند.

این موجود در سواحل montauk ,newyork پیدا شده و براستی شباهت قابل توجهی به پیکره های سرستون های تخت جمشید دارد. فقط به این نکته توجه کنید که در شمال شرقی محل پیدا شدن این موجود، جزایری بنام plum island هست که مکانی فوق سری
نظامی امریکاست. بنا بر شنیده ها، در این مکان کنترل شده انواع آزمایشات ژنتیکی روی موجودات مختلف انجام میگیرد و با دستکاری ژنتیکی موجوداتی خلق می شوند که می توانند کاربرد نظامی داشته باشند. از جمله "سگشیر" که توانائی های چند حیوان قدرتمند را دارد. مثلا فکی مانند عقاب، دندانها و پنجه هائی مانند شیر و از همه مهم تر، توانائی های مغزی و آموزشی در حد یک سگ آموزش دیده برای جنگ ها و نبرد های شهری.

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

موجودی عجیب در سر ستون هایه تخته جمشید Empty رد: موجودی عجیب در سر ستون هایه تخته جمشید

پست من طرف spider 5/26/2010, 11:28

آره جالبه!
مطلب مال 2 3 سال پیشه!
ممنون از مطلبت!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

موجودی عجیب در سر ستون هایه تخته جمشید Empty رد: موجودی عجیب در سر ستون هایه تخته جمشید

پست من طرف parsaa_91 5/26/2010, 11:31

واقعا عجیبه D\'oh
حتما بعدش میخوان ربطش بدن به ما متفکر:
parsaa_91
parsaa_91
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف snake_eater 5/26/2010, 11:36

تا انجا كه من ميدونم و در سايتهاي مختلف ديدم اين تصوير ساختگي هست و حقيقت ندارد متفکر:
snake_eater
snake_eater
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف پریا 5/26/2010, 12:06

حتما اون عکس پری دریایی رو که چند وقت پیش پیدا شده بود یادتونه . بعدش هم من یه بار توی گوگل سرچ کردم fairy ، و تصاویر یه پری کوچیک رو دیدم که جسدش به تازگی پیدا شده بود. اندازه ی یه کف دست بود و 4 تا بال کوچیک پشتش داشت. (سرچ کنید پیداش می کنید.)
من حالا نمی دونم عکس این سگ شیر واقعی هست یا نه. اما اعتقاده خودم بر اینه که در گذشته موجوداتی بودند که الان وجود ندارن دیگه . و خیلی از داستان ها هم از روی اونها ساخته شده. مثلا به نظر من پری و پری های دریایی وجود داشته اند. شاید الان هم تعداد کمی از اونها باشه اما خودشون رو نشون نمیدن. اشکال ما انسان ها بعضی وقت ها اینه که دوست داریم فقط و فقط عقلی به بعضی چیزا نگاه کنیم.
پریا
پریا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 5/26/2010, 12:28

به نظر من تصویر بالا تصویر یک سگ که پوست صورتش کنده شده.
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف محمد 5/26/2010, 13:02

قطعا وجود داشتن چون پری دریای از نظر ما موجود عجیب قریبه که تو ابه.دایناسورها هم بودن که تویه اب زندگی میکردن.اینم شاید از قبل بوده ما نمیدونستیم متفکر:

چی بگم واقعا بعضی ادما چیز هارو اونقدر واقعی میسازن که نمیشه فهمید خیلی خوشحال
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فریده 5/26/2010, 13:20

مرسی محمد جان این مطلب رو تو اینترنت دیده بودم اما بودنش در این فروم به جا بود.
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة