گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

وقتی آقایون میگن زن نمیگیریم واسه همینه دیگه (طنز)

+15
sara_b211
Mil@d
setareh
الهام
hamed_myh
Sahra
Salma
مرضیه
masi
فریده
Ronia
Samantha
maryam.m
فرهاد
hengameh
19 مشترك

صفحه 3 از 13 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  الصفحة التالية

وقتی آقایون میگن زن نمیگیریم واسه همینه دیگه (طنز) - صفحة 3 Empty رد: وقتی آقایون میگن زن نمیگیریم واسه همینه دیگه (طنز)

پست من طرف Salma 5/4/2010, 15:32

آقا فرهاد ما ارادت داریم خدمت شما[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

هنگامه جون من کلی طرفتم عزیزمعشق
ولی آخه تو رو چه به اون بیوتی عزیز دل!!! [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] (نمیدونم چرا به مامانش نرفته بود!)
من میگم جواب بدی رو که نباید با بدی داد
لی لی جون خودش هی به اون قیافش میرسید آخرم جونشو در این راه داد[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

مرضیه جون آخه نمیدونی من چقدر اون فنچارو دوست دارم که
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

وقتی آقایون میگن زن نمیگیریم واسه همینه دیگه (طنز) - صفحة 3 Empty رد: وقتی آقایون میگن زن نمیگیریم واسه همینه دیگه (طنز)

پست من طرف Sahra 5/4/2010, 15:37

WE CAN DO IT
Mammy Hengameh

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 5/4/2010, 15:40

سلما جون خودم برات ميگيرم يه جفت.نه دو جفت.اصلا بگو چند تا ميخواي؟
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 5/4/2010, 15:41

این مامان هنگامه است!!!![ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اوه اوه آقا فرهاد تسلیم شید [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

هنگامه جون چه باحالی [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 5/4/2010, 15:42

صحرا خانم با اين صداهائي كه شما داريد پخش مي كنيد احساس ميكنم يه بولدوزر داره مياد سمتم.

فررر فررر فرر كه ميكنه احساس ميكنم كمي عصبي هستش [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اميدوارم تمام كساني كه الان منتظر صحنه كتك خوردن من هستن زودتر بخودشون بيان و از اين اتفاق جلوگيري كنن [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

واي چه خوبه كه تو اين تيره شب جانفرسا،سلما خانمي هست كه ياورم باشه

ايشالا كه فنچا براتون 10 تا بچه بيارن

هنگامه خانم عزيز
خدا نكنه براي من بميريد

اما فكر كنم از ديدن صحنه كتك خوردن من توسط هيبت خانم اينقدر بخنديد كه نفستون بند بيادش

lol!

مرضيه خانم عزيز

خدمتتون خواهم رسيد انشالا.. جهت عرض ارادت .[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

اجازه بدين آبها از آسياب بيفته .بعد
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hengameh 5/4/2010, 15:44

آخ صحرا جون یادم نبود این عکسم پیش شماست...

مرسی عزیزان...
مرسی که از من پیرزن دفاع میکنین...

مرسی...

مریم جون باور کن من خودمم نمیدونستم چقدر با حالم تا حالا!!!!!!!!!!!! خوش عکسم هستم!!!
hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف masi 5/4/2010, 15:45

آخي.آقا فرهاد.ديگه تسليم شين.
اينجا ديگه آخرشه.هيييييييييييي.جوونه خوبيم بودينا.
masi
masi
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hengameh 5/4/2010, 15:47

آقا فرهاد من همین الانم اینقدر خندیدم که نفسم بند اومده.................

هم نفسم بند اومده هم اشکم در اومده....
hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/4/2010, 15:50

آق فرهاد واقعا صدا هم میشنوید؟

خانمها میگم بقیه مراسم را فردا صبح پیگیری کنیم

نا سلامتی شاید منم فنچ خواستم خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف maryam.m 5/4/2010, 15:51

مامان هنگامه خودتون را کنترل کنید !!! شما فشار خونی هستید! آلزایمر هم که دارید!

دیگه باید بیشتر مراقب خودتون باشید [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
maryam.m
maryam.m
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hengameh 5/4/2010, 15:56

منم پایه ام صحرا جون... من تا فردا فکرامو میکنم ببینم چجوری با پسرم فرهاد کنار بیام که هیبت جان عزیز دل مادر داغونش نکرده بچه ام رو!!!!!!!!!!!!!!!!
خدارو چه دیدین شاید خواهر لی لی رو دادم بهش...

من تا فردا رفتم که فکرامو بکنم فرهاد مادر...

تو هم امشب خیالت راحت بخواب پسرم هیبت جان به حرف من پیرزن گوش میده کاریت نداره امشب...

hengameh
hengameh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 5/4/2010, 15:58

دوستان و همراهان گرامي

خدارو شاهد ميگيرم كه قصدي جز مهرباني ومحبت نداشتم و عشق تو زندگيم شعله ور بود و باوركنيد مرگ لي لي تقصير من نبود.
بهتون التماس ميكنم كه نگذاريد اين موجود بمن نزديك بشه [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

من توبه كردم [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
هر كاري بگين مي كنم
فقط نگذارين دست اين زن بمن برسه
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Salma 5/4/2010, 15:59

وای صحرا جون[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة] مامان هنگامه چه بامزست تو این عکس[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

مصی جون چقدر انتخاب سخت شدا متفکر:
ولی خب چیکار کنم نژاد اون فنچای آقا فرهاد یچیز دیگست[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

تازه این مامان هنگامه که من دیدم با اون کمکی که تو راهه ( هیبت ) دیگه نیاز به حامی نداره که[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
بنده خدا آقا فرهاد[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف hamed_myh 5/5/2010, 00:17

واقعا بچه ها اینجا چه تخیلاتی دارن اشاره
hamed_myh
hamed_myh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف الهام 5/5/2010, 01:01

من تازه الان این تاپیک رو دیدم منم حاضرم شهادت بدم که آقا فرهاد چرا به لی لی هدیه داد حیف که دیروز نبودم تازه به منم گفت کیسی رو که من بهت معرفی کردمو پس بده خیلی خوشحال
هنگامه جون ، طفلکی مریم کلی غصه خورد که چرا لی لی رو به آقا فرهاد معرفی کرده خیلی خوشحال
الهام
الهام
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف setareh 5/5/2010, 06:01

ايييييييييييييييييييييي وااااااااااااااااااااييييييييييي
بميرم براتون اقا فرهاد كه تنها موندين.لي لي خودش داشت ميمرد ديكه آقا فرهاد چيكار كنه.آقا فرهاد فقط يكم كارشو آسون كرد.آقا فرهاد خدا شمارو از دست عجوج و مجوج هاي اين فروم رهايي ببخشه
(آقا فرهاد به دادم برس الان مصي مياد منو ميكشه)
setareh
setareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Mil@d 5/5/2010, 06:09

والا من که از این چیزا سر در نیاوردم،
ولی خوب حتما یه چیزی هست که آقایون از خانوما فرارین!!!!
Mil@d
Mil@d
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/5/2010, 06:16

بله مثلا ما یکی از این آقایون را همینجا فراری دادیم هنوز پیداشون نکردیم خیلی خوشحال
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف setareh 5/5/2010, 06:24

مهتاب خانم چه جوري دلتون مياد؟به خدا آقا فرهاد گناه داره
setareh
setareh
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 5/5/2010, 06:46

به به به چه خبره خو ب خدارو شكر بالا خره زحمات منو ازو جز كردنام جواب دادو براي خون به نا حق ريخته ي اين دلبر زيبا با پا خواستين [ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
همش تقصير سارا خانمه كه اين شايعه رو واسم درست كرده

اميدوارم غلام عبدالعزيزشو شتر با لگد بزنه عكس رو ديوار كنه كه اينجور منو بي آبرو كرد
آقا فرهاد شما مشكوك به قتلين چرا من بيچاره رو ناله نفرين مي كنين؟؟منو عزيز الان خوب و خوشبخت تو صحراي آفريقا داريم گل مي گيم گيل مي شنويم تازه اينجا هيچ اثري از سشوار چيني نيست در اصل اينجا هيچ جنسي نيست.[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

تازه اگر جون سالم به در ببريد و هيبت خانم شمارو نكشه بايد دعا بجون منو عزيز كنين چرا كه ثواب كار خيرتون(بهم رسوندن دو زوج خوشبخت)بوده.

[b]منم شهادت مي دم كه آقا فرهاد خود خودش سشوارو پيچونده بود دور گردن لي لي البته اگه منم دوتا فنچ داشته باشم شهادت مي دم كه نه اين لي لي بود كه پيچيده بود دور گردن سشوار[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

وااااي مادر هنگامه حاج خانم خيلي قيافه ات با نمكه
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف مرضیه 5/5/2010, 12:29

آقا فرهاد نوشدارو بعد از مرگ سهراب؟؟؟توبه کردن چه فایده داره آخه؟پس کی جواب دل شکسته هنگامه جون رو بده.گل پر پر شده دیگه برنمیگرده[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
ستاره جان کجا لی لی داشت میمرد آخه؟؟صحرا خانم هیبت خانم کی میرسه پس؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

حالا آقا فرهاد اون فنچا رو نر و ماده میدی ایشالله دیگه؟[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/8/2010, 15:41

یک خبر بد ناراحت

از بعد از ظهر دارم دنبال هیبت خانم میگردم که ببرمش سر یک صحنه جنگ آشپزخانه ای جهت پرتاب دیگ و قابلمه و کفگیر و ... اما پیداش نمیکنم. گریه

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذا الرابط]

شما خبرشو ندارین؟سوال

آخرین بار زمانی دیده شد که به سمت خانه آقا فرهاد راه افتاده بود.

میگم نکنه به سرنوشت دوستش گرفتار شده باشه. :>#(: کمک
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 5/9/2010, 01:01

نگران نباشين صحرا خانم عزيز

هيبت خانم با من به توافق رسيد

45000 تومن دادم بهش .داره مياد خدمت شما جهت عرض ارادت
خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال lol!
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Sahra 5/9/2010, 02:37

ببخشید آقا فرهاد

سنگش هم همراهشه یا همانجا خونه شما گذاشت به عنوان یادگاری؟ ناراحت
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف فرهاد 5/9/2010, 02:47

نه ديگه با سنگ ميان واسه عرض ادب خدمتتون

45000 تومن رو هم اصلا دادم بخاطر همين كار وگرنه نمي صرفيد خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال
فرهاد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 3 از 13 الصفحة السابقة  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة