گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها)

+76
مونا
mo_khaligh
kim-kim
samira
پریسا
roksana
shinili
radon_m
پیام
jhooker
honey
sharareh
hana.mn
hengameh
Farshad.roger
شهرزاد
negar
ghazaleh
نگار
پریا
نگين
leopard
فرهاد
الهام
Salma
niloofar20
hadi1981
amirreza
فریده
sara_b211
طناز
mahssa
jigili
sin1985
شیوا
Mr.Mizuyama
masi
laaki.y
سارا س
p.m
مه لقا
Saeid
محمد
samir
senior
mahsa
Alireza
setareh
pareparvaz51
farzad
شرزاد
snake_eater
mary
Ronia
amir.h
mina-b
maria alexio
Assiyeh
Ariana
مرضیه
spider
Dr. Iman Memarian
Foad
BoZhoo
Sahra
dusky-vow
لاکی
محیا
Torkan A
Alireza_Tiger
speedy
maryam.m
rain
apb
Koosha_Raisi
farzadprogram
80 مشترك

صفحه 11 از 15 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  الصفحة التالية

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 11 Empty رد: تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها)

پست من طرف مرضیه 9/23/2009, 16:10

مهسا،سعید و میزویامای عزیز به همتون تسلیت میگم.واقعاً از دست دادن چیزی یا کسی که دوستش داریم خیلی سخته،مخصوصاً اگه بهشون وابسته شده باشیم. ناراحت من خودم هر شب خواب نیما رو میبینم و حتی بعضی وقتا که یادش می افتم، گوشه چشمام اشک جمع میشه. ناراحت گریه
مرضیه
مرضیه
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 11 Empty رد: تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها)

پست من طرف mahsa 9/23/2009, 17:10

مرسی از ابراز همدردیتون
;کیا لاکپشت آقا سعید بود نه من
من فقط دو روز ازش مراقبت کردم تا برگردونمش به بابای خوبش

اين مطلب آخرين بار توسط mahsa در 9/24/2009, 06:46 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محیا 9/23/2009, 17:21

خیلی سخته
متاسفم گریه
محیا
محیا
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ronia 9/25/2009, 15:17

امیدوارم آخرین غمتون باشه. رز
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف laaki.y 9/28/2009, 07:50

سعید جان منم واقعا متاسفم و از صمیم قلب درکت میکنم و باهات همدردی میکنم.
فراموش کردنش خیلی سخته . منم هنوز وقتی به لاکی کوچولوی مظلومم فکر میکنم قلبم به درد میاد و اشک تو چشام جمع میشه.
خدا میدونه که چقدر دلم براش تنگ شده اما حیف که هیچ چاره ای واسه مرگ نیست!
خیلی متاسفم که این اتفاق واسه لاکی تو هم افتاد. میفهمم که چقدر سخت و دردناکه.
اما باید باهاش کنار اومد. چون متاسفانه جزیی جدانشدنی از زندگیه.
laaki.y
laaki.y
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف Assiyeh 9/29/2009, 07:28

تسلیت میگم سعید و میزویاما

امروز هفتمین روزه، اودوی لاکیه کچلم وقتی سفر بودم مرد. خواهرم مراقبش بود ولی دومین روزی که من نبوم اودوی سر جاش خشکش زد و دیگه تکون نخورد. دلیلشم نفهمیدم ناراحت خدا منو به خاطر بی توجهیام ببخشه
نمی خواستم اینطوری شه. گریه
Assiyeh
Assiyeh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mahsa 9/29/2009, 17:29

آسیه جان از شنیدنش ناراحت شدم.خودت رو سرزنش نکن
تسلیت میگم
mahsa
mahsa
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Saeid 9/29/2009, 18:42

مرسی laaki.y ، ممنون که درک میکنی
آسیه از تو هم ممنونم و بهت تسلیت میگم
Saeid
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف jigili 10/6/2009, 15:32

انالله و انا علیه راجعون
من که خواب بودم خودشو انداخته بود تو آّب و مرد کتی گریه
jigili
jigili
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 10/6/2009, 17:29

آقای دکتر و خانم دکتر بخاطر موضوع پیش اومده تسلیت من رو هم قبول کنید . کاملا حستون رو درک میکنم. اونموقع که سراپای آدم پر از انتظار و امید ... مثل این میمونه که با یه سطل آب یخ از خواب خوش بیدار بشی. متاسفانه تو بدترین شرایط ما رو تنها گذاشت.
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mina-b 10/7/2009, 01:56

آسیه جان تسلیت منو بپذیر....امیدوارم دیگه پیش نیاد......
mina-b
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف mahssa 10/8/2009, 14:55

منم تسلیت میگم.میدونم مردن فرزند چقدر سخته.ولی حتما الن توی بهشته پیش لاکیه من و بقیه مرحومان
mahssa
mahssa
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف طناز 10/12/2009, 15:46

جدی می گین؟؟!!
واقعا متاسفم. تسلیت عرض می کنم...
طناز
طناز
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 10/18/2009, 03:31

و حالا داستان لاكپشت هاي من
اولين لاكيم كه گوش قرمز بود رو قبل از اينكه عضو سايت بشم متاسفانه به دليل نا آگاهي در يك بركه ي مصنوعي در پارك ارم شهر ساري آزاد كردم كنار مرغابي ها و قورباغه ها اميد وارم هنوز سالم باشه.

لاكي دوم هم گوش قرمز بود اونو به اجبار برادرم روز تولد دختر عموم هديه دادم به او ولي نتونسته بود ازش نگهداري كنه حيووني توي يه تشت توي بالكن خونه زير نور آفتاب بدون غذا توي شرايط خيلي بدي فوت كرده بود دماي آب خيلي بالا بوده و دختر عمو نمي دونسته بايد خشكي براش بزاره اون موقع تازه عضو اين سايت شده بودم قبل ازينكه تحويل بگيرمش مرد مثل شكنجه بوده گریه هيچ وقت ديگه ازين كادو ها به كسي كه اطلاعات نداره نخواهم داد حتي به زور اطرافيان.

لاكپشت سومم خيلي شرايط خوبي داشت وقتي به دستم رسيد بخاطر غذاي بد نر مي لاك گرفته بود من اونو با كمك دكتر خوب كردم حالش خيلي خوب بود نجاتش دادم ولي خيلي شيطون بود وقتي مي دويد بهش نمي رسيدم و هميشه از سبدش توي بالكن بالا مي آمد يه روز توي بالكن براي آفتاب گيري رفته بود و مفقود الاثر شد
ديگه پيداش نكردم.ممكنه كلاغ اونو برده باشه؟

الان با تجارب گذشته ناتالي توسط مر ضيه جان به من واگذار شده حالش خيلي خوبه و مطمئنم اتفاقات گذشته كه براي لاكيام افتاده براش نمي افته و هيچوقت اسمشو توي اين تاپيك نخواهم زد ان شاءالله
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Foad 10/18/2009, 09:13

کمک به لاک پشتها (لاک پشت از دست رفته)

دوستان از دست دادن لاک پشت و هر حیوان خانگی دیگری بسیار سخت است ولی می دانید که می توانید با لاک پشت از دست داده خود به سایر لاک پشتها کمک کنید ؟

چندی پیش با دکتر معماریان در این مورد صحبت شد، نظر دکتر این مورد : شما می توانید با در اختیار گذاشتن لاک پشت خود کمکی به شناخت علت بیماری، نوع میکروبها و باکتری ها عامل بیماری آن و جلوگیری از دست رفتن لاک پشتهای دیگر شوید. می دانم کار بسیار سختی است ولی کمک زیادی به لاک پشتهای دیگر می کند. برای این کار کافیه لاک پشت از دست رفته را کمی خیس کنید و در یخچال در پلاستیک در بسته نگهداری کنید و سعی کنید اون را در اولین فرصت و در حداقل زمان ممکن در روزهای چهارشنبه به دکتر معماریان در کلینیک دامهای کوچک دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران تحویل دهید.

در این مورد می توانید با دکتر معماریان تماس بگیرید و شرایط دیگر را بپرسید.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف sara_b211 10/18/2009, 10:40

چقدر جالب آيا ميشه با حيوانات ديگه هم اين كار رو كرد؟ مثلا بلدر چين؟
بلدر چين من توسط گربه قلبش پاره شده بود وقتي رسيديم يه لاشه با چينه داني كه جاي پنجه ي گربه روش بود ديديم آيا اينجور اجساد هم به درد كلينيك مي خوره؟
sara_b211
sara_b211
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Foad 10/18/2009, 11:16

باید از دکتر معماریان سوال کنید. در مورد لاک پشت به این اجساد برای تشخیص علت مرگ و پیدا کردن روش درمان آن برای لاک پشتهای دیگر نیازمند هستند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف فریده 10/18/2009, 11:48

من هم واقعاً از شنیدن این خبر ناراحت شدم چون یکی از لاک پشت های من هم وقتی مرد خیلی ناراحت شدم. تسلیت می گم. من لاک پشت های دخترخالم هستند دو تاشونو (میشل و شلمان) بدون دریافت پول واگذار می کنم اما می خوام کسی اونا رو نگه داره که خیالم راحت باشه که بهشون می رسه. من در مورد نگهداری از اونا حساسیت دارم
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

تسلیت برای از دنیا رفتگان سایت(لاک پشت ها) - صفحة 11 Empty درگذشت ناگهاني لاک پشتم

پست من طرف amirreza 2/23/2010, 09:54

سلام دوستـــان

امروز روز بدي براي من بود آخه لاكيم

لاكـــــكـــيم مــــــــــــرد ناراحت ناراحت ناراحت :[-o<:

حالا دوباره تنها شدم

‌ [گريه]
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف hadi1981 2/23/2010, 10:01

تسلیت میگم.
چرا آخه؟
چند وقت بود داشتیش؟
طول لاکش چند سانت بود؟
hadi1981
hadi1981
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amirreza 2/23/2010, 10:05

5 مــــــــــــــــــــاه گریه گریه گریه

دلم براش تنگ ميشه گریه
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف amirreza 2/23/2010, 10:09

روحش شاد يادش گرامي گریه عاشق لاک پشت ها
amirreza
amirreza
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف spider 2/23/2010, 10:18

اااااا؟ امیرجون چرا؟
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 2/23/2010, 10:33

آخیییی. مریض بود؟
تسلیت میگم ناراحت
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف Ronia 2/23/2010, 10:54

تسلیت می گم ناراحت
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 11 از 15 الصفحة السابقة  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  الصفحة التالية

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة