گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

راهنمایی کاربران جدید

3 مشترك

راهنمایی کاربران جدید Empty راهنمایی کاربران جدید

پست من طرف Sahra 3/30/2010, 12:37

سلام
در ایام عید به علت تهیه لاک پشت تعداد کاربران جدید که بدنبال اطلاعات نگهداری لاکی هاشون هستند بیشتر شده.
بیشترآنها معمولا برای یافتن پاسخ های خود در ابتدا یک تاپیک از سوالات تکراری باز میکنند. ایا امکانش هست به محض ثبت نام پمفلت و راهنمای لاک پشتی فروم را که خیلی مفید و کامل است برایشان بفرستید و از آنها بخواهید بقیه سوالات خود را در تاپیک های موجود پیدا کنند؟
البته در گوشه سمت چپ به راحتی قابل مشاهده و دانلود هست ولی کاربران جدید ممکنه در ابتدا متوجه ان نشوند.
از تمامی زحمات شما تشکر میکنم
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

راهنمایی کاربران جدید Empty رد: راهنمایی کاربران جدید

پست من طرف apb 3/31/2010, 03:08

sahra1970 عزیز ، موافق نیستم ، تمامی این کاربران با 1 بار رهختمایی خودشون می گردند و پیدا می کنند! پمفلت خیلی ساده و در عین حال کاربردی هست و فقط شامل اطلاعات اولیه است ، حال با خودن پمفلت ، مطالب دیگری که در سایت هست دیگر خونده نمی شوند و بعد کاربران جدید دچار هزاران مشکل دیگر می شوند و در ضمن اکثر کاربران جدید ، با دیدن آرم و آدرس سایت در پمفلت ، وارد سایت می شوند ، دوباره به محض ورود پمفلت رو ببینند! به نظر خیلی خوب نمی رسه!

فکر می کنم ، با 1 پست دادن و راهنمایی از طرف ما ، مسائل کاربرانم جدید هم به سرعت حل می شه! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف Sahra 3/31/2010, 03:49

درسته حق با شماست.
ولی کاش کاربران جدید یکمی مطالب را جستجو بکنند و ابتدای ورودشان فقط نپرسند "خوب ما الان لاک پشت خریدیم شما بگین چکار کنیم؟" خیلی خوشحال
به هر حال چشم سعی میکنیم کمک کنیم. لبخند
Sahra
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 3/31/2010, 07:43

من در پیام خوش آمدگویی که به کاربران جدید ارسال می شود این موارد را اضافه کردم ولی باز هم بعضی از دوستان این موارد را مطالعه نمی کنند.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف apb 3/31/2010, 08:25

من هم فکر می کنم که با 1 بار راخنمایی درست و بهش و به زودی کاربران جدید راه بیفتند! موفق باشید ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة