گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مزرعه خز و پوست

+2
Ronia
ایران دوست
6 مشترك

مزرعه خز و پوست Empty مزرعه خز و پوست

پست من طرف ایران دوست 2/22/2010, 00:05

مزرعه خز و پوست ناراحت

من یه روباهم... توی یه جعبه سیمی كوچیك زندگی میكنم ...

مزرعه خز و پوست Image-7969_4B6F1113

هرگز معنی دویدن و حفر تونل وسط علفها رو درك نكردم. هیچوقت زیر نور آفتاب و درختها بازی نكردم. با كسی در تماس نبودم حتی مادرم! حتی نمیتونم درست سرپا وایسم یا تو این جعبه دور بزنم. قفسم پر از فضولات و كثافته: تكه هایی از پوست و مدفوع... همه اطرافم پر اجساد نیمه پوست كنده هم نوعانمه.

مزرعه خز و پوست Image-775C_4B6F1113

مزرعه خز و پوست Share-8309_4B6F1113

میدونم كه یه روزی قفسم رو ترك خواهم كرد، وقتی كه مزرعه دار تصمیم بگیره كه پوستمو برای تهیه پالتو، سر آستین، یقه، یا تزئینات لباس، بفروشه.
میترسم.درست مثل تو، سیستم عصبی مركزی دارم. درد و راحتی رو احساس میكنم.درست مثل تو، در مواجهه با سوئ استفاده و خشونت اشك میریزم.درست مثل تو، هركاری از دستم بربیاد برای زنده موندن انجام میدم.

قرار نیست با تزریق مرگبار كشته بشم... مزرعه دار میگه از پس هزینه تزریق باربیتورات- 30 سنت برای كشتار هر حیوان- برنمیاد!... من هم مثل بقیه قراره كشته بشم: دستهای چند نفر یه تسمه فلزی رو دور گردنم میبندند، منو به زور ، با همین تسمه از قفسم بیرون میكشن ...
اولین شادی من در خروج از این زندان، با ورود الكترودی به ركتوم من به دست همون آدما، جای خودش رو به وحشتی مرگبار میده...
با حركتی خشونت بار و ناگهانی دهانم رو باز میكنن تا تكه ای فلز رسانا رو به زور تو حلقم بفرستن...
فقط چند لحظه برای آخرین وحشت فرصت دارم ، قبل از اینكه برق 240 ولت رو از بدنم عبور بدن....

چشمهام از شدت درد بسته میشن و بدنم منقبض و سخت میشه، قبل از اینكه چند تا از دندونام خرد بشن زوزه ای از درد میشكم... شدت شوك الكتریكی باعث میشه كه الكترود مخرجی خارج بشه ولی اونها بارها و بارها به من شوك میدن.

این درد غیر قابل تحمل میشه. جریان الكتریسیته مغزم رو هنوز از كار ننداخته، واسه همینم هنوز كاملا هوشیارم كه تا بیش از 2 دقیقه حمله قلبی شكنجه وار رو تجربه كنم...

مزرعه خز و پوست Image-3388_4B6F1113

میلیونها حیوان با خشونت و شكنجه در مزارع پوست محبوس اند، تا نهایتا به طریق "كشتن با برق" از راه مجرای تناسلی یا مخرجی - شكستن گردن - خرد كردن سر با چماق - غرق كردن - خفه كردن با گاز و ... كشته شوند.

میلیونها حیوان دیگر نیز با تله های پابند فلزی دندانه دار شكنجه میشوند، تا بالاخره با لگد یا چماق دامگذار كشته شوند...

چیزی به اسم پالتو پوست و خز تهیه شده با روشهای انسانی وجود ندارد.
شاید من در نگاه تو فقط یك روباه باشم... ولی هنوز، ازت میخوام كه به حقایق پشت پرده صنعت خز و پوست توجه كنی... وقبل از اینكه مرگ خشونت بار منو خریداری كنی ، خوب فكر كنی!

گرفتگاه: veganforum.ir
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مزرعه خز و پوست Empty رد: مزرعه خز و پوست

پست من طرف Ronia 2/22/2010, 15:01

خدای من! ناراحت اینها قلب ندارن درک ندارن اصلاً مغز ندارند! یه جسم پوک ..
من موندم اون دنیا می خوان چه جوری قصاص بشن؟ می خوام بدونم دوست دارن همینجوری پوستشونو بکنند و برای دیگران لباس کنند؟؟
اینا دیگه از این همه آزار چه عاقبتی دارند D\'oh
Ronia
Ronia
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف niloofar20 2/22/2010, 17:01

رونیا جون مطمئن باش توی همین دنیا هم جواب کاراشونو میبینن. من واقعا به این اعتقاد دارم که اگه با حیوونا از عمد بدرفتاری بکنی تقاصشو پس میدی. یا به قول قدیمیا آه حیوون میگیره. شک نکن.
فقط امیدوارم به بدترین شکل سزای کاراشونو ببینن. و بفهمن دلیل اتفاقاتی که واسشون میافته چیه.

کاش راه چاره ای واسه بیدار کردن همه آدمای اطرافمون پیدا میکردیم. کاش...
niloofar20
niloofar20
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

پست من طرف spider 2/22/2010, 17:11

خدای نکرده تو ایران که از این مزرعه ها نداریم؟!
spider
کاربر خیلی فعال لاک پشتی
کاربر خیلی فعال لاک پشتی

پست من طرف Salma 2/22/2010, 17:37

خیلی بد بود که از زبون خودش خوندم ناراحت
Salma
Salma
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف amir hosein 2/22/2010, 17:40

ما تو ایران خدارو شکر همه چی داریم. خیال کردی این همه پالتو پوست با مارکها گرون قیمت ایرانی از کجا میان.
حیواناتی که با گاز خفه میشوند بیهوش میشوند و سپس پس از بیهوشی گاهی قبل از مرگ پوستشان کنده میشود و پس از مدتی به هوش می آیند تصورش هم برایمان دلخراش است پس بیایید به جای پوست از الیاف گیاهی و مصنوعی استفاده کنیم که هم گرمای بیشتری دارند هم زیبایی بیشتری و از همه مهم تر صلح آمیز ترند.
amir hosein
amir hosein
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة