گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

قدرت ائتلاف ! دوستان حتما بخوانید

3 مشترك

قدرت ائتلاف ! دوستان حتما بخوانید Empty قدرت ائتلاف ! دوستان حتما بخوانید

پست من طرف Fereshteh_N 11/27/2009, 06:03

صنایع و افرادی که از حیوانات بهره برداری و سوء استفاده می کنند ، بسیار بیش از گروه های حمایت از حیوانات ، مردم را برای این کار استخدام می کنند ، و اغلب پولدارتر هستند و در اداره کسب و کارشان بسیار منظم تر و حساب شده تر عمل می کنند .دیگر در تنهایی و انزوا کار کردن به نفع انجمن های کوچک حمایت از حیوانات نیست ، زیرا که یک گروه کوچک حمایت از حیوانات قادر به جنگیدن و در افتادن با صنایع قدرتمند و مواجه شدن با مسائل و مشکلات متعدد و پیجیده نیست. این بسیار حیاتی است که انجمن های حمایت از حیوانات نه تنها از نزدیک با هم کار کنند ، بلکه بکوشند با تشکل های مردمی دیگری که ابعاد دیگری از مسئله حفاظت از حیوانات را سر لوحه کار خود قرار داده اند ارتباط برقرار کرده و همکاری کنند ومنافع این ائتلاف ها بی شمار است که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد :
• جلب کردن بیشتر رسانه ها
• فراهم شدن این امکان که در تظاهرات و مبارزات بزرگ منابع و نیروی بیشتری در کنار هم قرار گیرند.
• بالا رفتن اعتبار تشکل های مردمی و بیشتر و بهتر مطرح شدن مسئله و مشکل .
• رایزنی جمعی با سیاستمداران و مسئولانی که کار تصمیم گیری با آنهاست ، اغلب به نتایج مثبت و واکنش های خوب و مناسب منجر می شود .
• دامنه بحث حمایت از حیوانات را به حیطه وسیع تری گسترش می دهد .
• گروه ها را قادر می کند که با تقسیم کار مسئله را از زوایای مختلف بررسی و حل کنند .

===========================
دوستان عزیز و دوستدار حیوانات
" لطفا... به حیواناتی فکر کنید که با سر فرو افتاده راه می روند، استخوان هایشان از گرسنگی بیرون زده است، از جرب و جراحت های گوناگون رنج می برند، در اثر تصادف آسیب دیده اند و ... به عناوین مختلف در معرض حیوان آزاری قرار دارند، بدون آن که قادر به دفاع از خود باشند.
این حیوانات جزیی از ما، محیط ما، ایران ما و کره زمین هستند. همه ما نسبت به تامین رفاه و استیفای حقوق آنها وظیفه داریم. " ( بخشی از مصاحبه خانم فاطمه معتمدی)

دوستان پر مهرم آیا تا به حال اندیشیده اید که برای گربه های گرسنه و وحشت زده ، برای مقابله با کشتار سگ های بی پناه ،برای ظلمی که در سیر ک ها و باغ وحش ها و آزمایشگاههای تحقیقاتی به حیوانات می شود چه باید کرد؟؟؟
تنها راه کمک به این مظلومین بی پناه هماهنگی و همکاری گروه ها و انجمن هایی است که در این راه تلاش می کنند.
گروه ها و انجمن هایی که در راه حفظ محیط زیست و حمایت از حیوانات تلاش می کنند باید بجای انتقاد و رقابت با یکدیگر بایستی با انتقادات سازنده و پیشنهادات مفید دست همکاری و یاری بهم داده و گامی در جهت کمتر آزار بینی این خلایق مظلوم خداوند بردارند.
==================================
http://www.wspa-usa.org/pages/1706_animals_matter.cfm
دوستان عزیز این لینک از طرف سازمان جهانی حمایت از حیوانات است که اقدام به جمع آوری امضا جهت کمک به حیواناتی می کند که در درد و رنجی غیر قابل وصف بدنیا آمده ، زندگی میکنند و کشته می شوند .این سازمان با جمع آوری امضای دوستداران حیوانات در سرتاسر دنیا میخواهد صدایی باشد تا دولت ها را تشویق به پذیرش حقوق حیوانات نماید.
پس بیایید اولین گام هماهنگ خود را را در راه استیفای حقوق این خلایق مظلوم خدا برداریم.

--------------------------------------------------------------------------------
زمين فقط متعلق به ما انسان ها نيست ! بايد حق زندگي را براي جانداران ديگر بپذيريم ! و بپذيريم كه براي حفظ حياتمان نيازمند شراكت با گونه هاي مختلف هستيم .
--------------------------------------------------------------------------------
تا زمانی که انسان یک نابود کنندۀ ظالم برای موجودات پایینتر است، هرگز سلامت و صلح را تجربه نخواهد کرد چون تا زمانی که انسانها حیوانات را میکشند، همدیگر را خواهند کشت.
Fereshteh_N
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

قدرت ائتلاف ! دوستان حتما بخوانید Empty رد: قدرت ائتلاف ! دوستان حتما بخوانید

پست من طرف ایران دوست 11/27/2009, 06:40

من رفتم و امضا کردم.

به امید زندگی بی درد و رنج موجودات.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی