گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

این پرنده چگونه از لانه اش مراقبت می کند

5 مشترك

این پرنده چگونه از لانه اش مراقبت می کند Empty این پرنده چگونه از لانه اش مراقبت می کند

پست من طرف ایران دوست 11/26/2009, 07:08

این تصویر خیره کننده پرنده ای را نشان می دهد که برای محافظت فرزندانش از آب بدن کوچکش را مانند یک سد در مقابل آب قرار داده تا لانه اش را آب نبرد. او لانه اش را ناخواسته در مجرای یک ناودان بنا کرده و حالا که بارندگی آغاز شده او بدنش را مقابل جریان آب قرار داده است .

این پرنده چگونه از لانه اش مراقبت می کند P-------omid20
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

این پرنده چگونه از لانه اش مراقبت می کند Empty رد: این پرنده چگونه از لانه اش مراقبت می کند

پست من طرف Assiyeh 11/26/2009, 07:37

خیلی زیباست، و جالبه که این از جان گذشتگی رو تو حیوانات هم میشه دید. چیزی که بعضی از ما آدما فراموشش کردیم،و خیلی وقتا منافع خودمون رو به آرامش دیگران ترجیح میدیم.
Assiyeh
Assiyeh
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

این پرنده چگونه از لانه اش مراقبت می کند Empty رد: این پرنده چگونه از لانه اش مراقبت می کند

پست من طرف Foad 11/26/2009, 09:44

اینکه برای نوزادانشون هر کاری می کنند قابل تحسین است ولی خودمانیم ، گاهی مکانهای به دور از فکری را برای لانه سازی خود انتخاب می کنند ! مثلا یک کبوتر بود همیشه توی پاسیوی ما روی یک میل 5 سانتی لانه می ساخت و همیشه تخم آن بعد از چند روز به پایین می آفتاد و می شکست ولی ساله بعد دوباره همان جا لانه می ساخت و ...
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف مه لقا 11/26/2009, 11:48

واقعا عکس جالبی . ولی منم با آقای محمدفر هم عقیده ام . بنظر من بعضی از حیونها واقعا خنگن . اما این هیچ ارتباطی به احساستشون و درک محبت نداره. ما هم سه سال پشت سر هم یه جفت یاکریم می اومد از پنجره خونمون تو و روی کنتور گازمون لونه میساخت مامانم طفلی مجبور بود روی کاغذ دیواری های راه پله نایلکس بچسبونه و روی فرشهای راه پله پارچه بندازه تا حداقل کثافت کاریشون خونه رو کثیف نکنه. ولی امثال دیگه مامانم نذاشت پنجره راه پله رو باز کنیم گفت از دست کثافت کاریهاشون خسته میشم آخه بعضی وقتها هم 4 تا یاکریم تو راه پله ما می افتادن جونه هم دیگه و پر همدیگه رو میکندن فقط بخاطر اینکه کی رو کنتور گاز باید لونه بسازه خیلی خوشحال ولی اتفاق جالبتر اینه که درسته که مامان نذاشت امسال یاکریمها تو خونمون لونه بسازن اما در عوض رو پشت بوم خونمون حدودا 30 یا 40 تا کبوتر میشینن . که یکی اگه ندونه فکر میکنه اینجا خونه یه کفتر بازه. خیلی خوشحال و مامان مجبوره همیشه دم در خونمون رو جارو کنه ولی ده دقیقه بعد همون آشه و همون کاسه.
مه لقا
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف فریده 11/26/2009, 14:34

عکس قشنگی بود. شکارچی عکس کی بوده؟؟
فریده
کاربر باسابقه لاک پشتی
کاربر باسابقه لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة