گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

لاک پشتم حرکت نمی کنه

3 مشترك

لاک پشتم حرکت نمی کنه Empty لاک پشتم حرکت نمی کنه

پست من طرف aram 11/6/2009, 04:28

سلام

من تمام بیماری های لاکپشتی رو خوندم اما هیچ اشاره ای به این مورد نشده بود.

یه لاکپشت گوش قرمز که 2 ساله دارمش. تو یه ظرف پیرکس با آب بی کلر نگهش می دارم دور از جریان باد.

بهش غذای ماهی( ماهیران) می دادم + 2 هفته یکبار گوشت چرخ کرده. ویتامین آ- د کودکان وب کمپلکس هم بهش دادم. دست و پاش به نسبت لاکش خیلی سریع بزرگ شد و فیدل می شه گفت می دوید!! خیلی فعال بود، همه اش از ظرفش می اومد بیرون. تا اول مرداد که دست و پاش شل و کرخ شد، اصلا نمی تونست اونا رو تو لاکش جمع کنه! خودش سر حاله، سرش رو بیرون می آره و خیلی زور می زنه که حرکت کنه لاک پشتم حرکت نمی کنه 507814 .
متوجه شدم تاریخ انقضای غذاش گذشته بوده. براش غذای لاکپشت (سرا) خریدم. و بازم بهش ویتامین دادم.

الان فقط دستاشو تکون می ده و خودشو به زور یکم جلو می کشه.اما دستش خم نمی شه از مچ و پاهاشو حرکت نمی ده اما تحریکش می کنم حس می کنه. الان احساس می کنم بازو و رون پاش پف داره! خیلی ناتوان شده.

قبلا 2 روز تو آب بود و 2 روز تو خشکی می ذاشتمش که می خوابید. نمی دونم ممکنه با این کار بهش آسیب زده باشم؟!! یه مدت هم طول می کشید آبش رو عوض کنم، یعنی از آب آلوده است؟

هفته ای 2 بار آبشو عوض می کنم. هیچ علائم بیماری دیگه ای نداره.

خواهش می کنم کمکم کنید. لاک پشتم حرکت نمی کنه 330174
aram
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

لاک پشتم حرکت نمی کنه Empty رد: لاک پشتم حرکت نمی کنه

پست من طرف apb 11/6/2009, 08:35

آیا خشکی داره ؟ منبع uvb داره؟ کف دریا می خوره؟ دمای آب و خشکی؟ غذا به جز سرا چی می خوره؟ علائمی که گفتید اصلا خوب نیست!
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

لاک پشتم حرکت نمی کنه Empty رد: لاک پشتم حرکت نمی کنه

پست من طرف Dr. Iman Memarian 11/6/2009, 09:02

نگهداری و تغذیه بسیار اشتباه شما مشکلات شدیدی ایجاد کرده و شاید درمان خیلی دشوار باشد. حتما با من تماس بگیرید تا شاید بتوانم کمک کنم.

با درود
Dr. Iman Memarian
Dr. Iman Memarian
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی
دامپزشک گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة