گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

خريد و فروش لاک پشت ممنوع

+6
snake_eater
samir
overdose
spider
Foad
لاکی
10 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

خريد و فروش لاک پشت ممنوع - صفحة 2 Empty رد: خريد و فروش لاک پشت ممنوع

پست من طرف لاکی 8/4/2009, 04:02

محمد جان فكر ميكنم تا اخر تابستون فراموش بشه الان تو اصفهان گوش قرمز داره زياد ميشه كاش بركه ايم ميشد ولي به علت اتش در تالاب پريشان نميشه
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف samir 8/4/2009, 04:09

محمد آقا
قرار نیست که آدرس خونه به کسی بدی که! شما با طرف مورد نظر که می خواد لاک پشتش را واگذار کند هماهنگ می کنی یک جا و ازش می گیری.
ضمن اینکه گرفتن لاک پشت از دیگران بهتر است. چون لاک پشت آنها به شرایط تراریوم و دیدن آدمها عادت کرده و ضمن اینکه مشکلات غذا خوردنش حل شده، احتمال بیمار بودنش کم است. در حالیکه لاک پشتی که از مغازه می خری معلوم نیست مریض نباشه. خیلی وقتها چون به محیط آروم خانه می یاد طاقت نمیارن و با غذا نخوردن می میرن و خیلی مسائل دیگه.

پینوشت: من بعد از اینکه speedy عزیز (اگر اشتباه نکنم) بعنوان مدیر اجرایی و ناظر فروم انتخاب شد با خودم فکر می کردم که من ردپایی از اینکه مطالب فروم نظارت بشه نمی بینم. احساس کردم همچنان روال مثل سابق است. منتها من امروز در مورد همین خرید و فروش لاک پشتی یک پستی گذاشتم که خودم می دونستم تند است و بعد که دیدم حذف شد جدا خوشحال شدم که پس فروم مورد نظارت و بررسی قرار داره.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/4/2009, 04:22

من هنوز نفهمیدم چه جوری میشه لاک پشت یه کی دیگرو گرفت . در زم من نمیدونم لاک پشت اون چقدریه و اگه بزرگ باشه به لاک پشتم نمیسازه چون لاک پشت من نوزاد و هنوز بزرگ نشده. راستی من نمیدونم ایشون لاک پشتشو برای همیشه میخواد واگذار کنه یا موقتی؟
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف apb 8/4/2009, 05:59

این ها رو از خودشون در قسمت واگذاری لاک پشت بپرسید! و اگه باهاشون به توافق رسیدید ، یه جایی باهاشون قرار بگذارید و ازشون لاک پشت رو بگیرید!

در مورد رسیدگی ، خبالتون راحت که من هودم به شخصه هر روز هم نگاه می کردم و هم می کنم و هو خواهم کرد ، روش مدیریت عوض شده ، ربطی به رسیدگی نداره ، قبلا من می گفتم که اهضای فروم خودشون اون قدر انسان های فهمیده ای هستند که بدون دخالت اگه مشکلی هم ایحاد بشه با عهم کتار میان و حل می کنن ، ولی متأسفانه بت بتلت رفتن کابران و اینکه هر کسی در انیترنت سرچ کنه می تونه عضو بشه ، در چند مورد از این کار نتیجه نگرفتم و قرار شد که در صورت تخلف یا ... با شدت با افراد برخورد ، پست ها پاک بسن و یا افرد برای مدتی با همیشه اخراج بشن. پس در این مورد کم لطفی نکنید و از جواب خشن بپرهیزید. با تشکر ، پرهام.
apb
apb
کاربر باتجربه لاک پشتی
کاربر باتجربه لاک پشتی

پست من طرف samir 8/4/2009, 06:52

مهندس پرهام اشتباه نشه
من منظور از پست تند این بود که در مورد برخی از مسئولان تصمیم گیر در خصوص ممنوعیت خرید و فروش صحبت کردم و اصلا ربطی به فروم نداشت.
samir
samir
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف محمد 8/4/2009, 07:03

متاسفانه لاک پشت های اقای ابراهیمی بزرگن و با مال من ساز گار نیستن!
محمد
محمد
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة