گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

توجه: ممنوعیت فروش لاکپشت گوش قرمز!!!!!!!!!!!

+4
golparjoon
abtin3
zeez
farzad
8 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

خبر جدید رد: توجه: ممنوعیت فروش لاکپشت گوش قرمز!!!!!!!!!!!

پست من طرف ساکورا 3/31/2012, 10:59

از هیچی که بهتره
مثلا فرض کنیم ادرینا 50 نفرو مطلع کرده اون پنجاه نفرم چند نفر دیگگه رو مطلع میکنن و شاید کسای دلسوزیم مثل خودتون توشون پیدا شد و مطمئن باشین میشهتوجه: ممنوعیت فروش لاکپشت گوش قرمز!!!!!!!!!!! - صفحة 2 128fs318181
بعدشم کسایی که دلسوز طبیعتن پول براشون ارزشی نداره. تازه اگه زبونمونو بجنبونیم که پولی ازمون کم نمیشهتوجه: ممنوعیت فروش لاکپشت گوش قرمز!!!!!!!!!!! - صفحة 2 Treeswing

ادرینا پیشنهاد خوبی داد بروشور خیلی خوبه و میشه داد اکوواریومیا بچسبنن به دیوارشون من خودم یکی طراحی میکنم میزارم تو انجمن (در تاپیک زیر) دوستانم اگه خواستن میتونین بروشورایی که طراحی کردن بزارن تو تاپیک منابع آموزشی لاک پشتا که من ساختم تا هرکی خواست بگیره پرینت کنه بره پخش کنه یا اصلا خودش بخونه
http://www.lakposhtha.com/t6661-topic#93845
ساکورا
ساکورا
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

پست من طرف edrina 3/31/2012, 18:09

من امسال کلی پوستر توی آکواریوم فروشی ها در مورد سمندر امپراطور دیدم و به نظرم کار خیلی خوبی بود خیلی از این فروشنده ها خودشون هم آدمهای خوبی هستن و خیلی همکاری میکنن به نظرم این کار واقعا عملیه
مگه هزینه پرینت گرفتن چقدره؟؟ به قول قدیمی ها جای دوری نمیره مادر
edrina
edrina
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

خبر جدید آموزش مفیده!

پست من طرف Behnam 3/31/2012, 20:14

farzad نوشته است:منم موافقم اما گفتم شدنی نیست.شما که اینطور حرفی میزنی بسم الله شروع کن و از فردا با سرمایه خودت با پولت کلی بروشور درست کن و با هدر دادن وقتت هر روز از صبح تا شب أکواریم فروشی ها رو أموزش بده.ببین تا کی اینکارو میتونی انجام بدی. به عمل کار برأید

یه مثال عملی! خیلی خوشحال خیلی خوشحال خیلی خوشحال باور کنین که آموزش (هرچند کوچیک) نتیجه میده!
ببینید آقا فرزاد من از طرف یک "انجمن حمایت از حیوانات" مامور داوطلب شدم که یک سری بروشور (فقط 200 عدد!) که اونها با هزینه شخصی خودشون تهیه کرده بودن رو توی محله مون که رفتار درستی با گربه ها و... نداشتن پخش کنم. به این صورت که اونها بازم با هزینه شخصی خودشون از تهران برای من با پست سفارشی فرستادن! اینکار انجام شد و بسیار نتیجه داد!!! یعنی باید ببینید!!! کلیه تفنگ بادی های محل جمع شد, الان گنجشک ها و قمری ها و گربه ها در سلامت دارن زندگی میکنن. و نه تنها کسی آزاری دیگه بهشون نمیرسونه,( به غیر از 2-3 تا نخاله اعصاب ندارمم اعصاب ندارمم اعصاب ندارمم ) بلکه هرکس بتونه هم بهشون غذا میده و ...
نا امید نباشین اینقدر!

عاشق لاک پشت ها عاشق لاک پشت قلب
Behnam
Behnam
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف hasin 6/16/2012, 03:29

سلام من وقتی لاک پشتمو خریدم فروشندش که یه دست فروش بود به من گفت که این لاک پشت ها تایلندی هستند و همین قدر کوچک میمونند و بزرگ نمیشن لاک پشتم از نوع گوش قرمزه و دقیقا شبیه لاک پشت هایی هستش که تو این سایت دیدم امکان داره که بزرگ نشه ؟
hasin
hasin
کاربر تازه وارد لاک پشتی
کاربر تازه وارد لاک پشتی

پست من طرف farzad 7/24/2012, 15:48

لاکپشتای گوش قرمز نر در اینده به 17.8 الی 22.8 سانت میرسند و ماده ها هم 25 تا 30 سانت!
farzad
farzad
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة