گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

فارس بید

فارس بید Empty فارس بید

پست من طرف milad 22 12/13/2011, 14:28

http://www.farsbid.com//index.php?p=register&ref=isle_165

کاربر محترم، فارس بید مفتخر است مزایدات خود را به شیوه ی بین المللی پنی اُکشن برگزار مینماید،نحوه ی عملکرد این سیستم به این صورت است که با هر پیشنهاد و یا بید زدن 1 امتیاز از حساب کاربری شما کسر میگردد و مبلغ 100 ریال یا 10 تومان به قیمت کلی مزایده اضافه میشود،لازم به ذکر است معمولا مبلغ پایه برای هر مزایده 1000 تومان میباشد، و از زمانی که تایمر آن کالا فعال میشود شما میتوانید به آن کالا امتیاز دهید.همانطور هم که مستحضر هستید در بزرگترین حراجیها و مزایده ها بعد از آخرین پیشنهاد در یک فاصله ی زمانی مشخص به سایرین برای دادن پیشنهادهای بعدی اجازه ی فکر داده میشود، و اگر پیشنهادی ثبت نشد کالا به آخرین پیشنهاد و آخرین قیمت ثبت شده فروخته خواهد شد.فارس بید هم از این قاعده ی جهانی مستثنی نیست،به این شکل که بعد از آخرین پیشنهاد به زمان تایمر معکوس 36 ثانیه اضافه میگردد تا سایر کاربران بتوانند در آن فرصت بر روی پیشنهاد خود فکر کننداگر شما آخرین فردی باشید که بر روی دکمه (بید بزن) کلیک کنید و بعد از 0 شدن زمان تایمر معکوس نام شما رو به روی کالا نقش ببندد، برنده ی خوش شانس آن کالا و فارس بید خواهید بود،ما نیز بین 2 تا 10 روز آینده آن محصول را با همان قیمتی که شما در آخرین پیشنهاد ثبت گردیده بود و بدون هیچگونه هزینه ی اضافه برای شما ارسال میکنیم ،توجه داشته باشید بعد از برنده شدن از طریق پست الکترونیکی و یا تلفن، با شما تماس گرفته خواهد شد، پس لطفا به مشخصات داده شده در هنگام ثبت نام دقت فرمائید.شرکت در مزایدات ما = برنده شدن کالاها با حداکثر 5% قیمت واقعی آنها

اینو تازه پیدا کردم با لینک بالایی عضو شین که اسم من به عنوان معرف تائید بشه
حتما با این لینک چشما به پایین چشما به پایین چشما به پایین
milad 22
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة