گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

عکس بی‌نظیر نجات جوجه پرنده

3 مشترك

عکس بی‌نظیر نجات جوجه پرنده Empty عکس بی‌نظیر نجات جوجه پرنده

پست من طرف Foad 6/3/2011, 12:29

صحنه بی‌نظیر نجات جوجه پرنده توسط والدینش که توسط یک عکاس آماتور شکار شده است.

شاید کمتر کسی شاهد چنین صحنه‌ زیبایی از نزدیک بوده باشد. صحنه نجات جان جوجه پرنده توسط پدرو مادرش. صحنه‌ای که توسط یک عکاس خوش شانس شکار شده است.
این صحنه‌ واقعی تلاش و بی‌دریغ پدرو مادر جوجه پرنده‌ای است که در حین تمرین پرواز تعادل خود را از دست داده و در حال سقوط است.

عکس بی‌نظیر نجات جوجه پرنده Family

آنها می خواهند با تلاش فراوان، فرزندشان را به آشیانه برگردانند.این عکس به نام “خانواده” family نام گذاری شده است. چرا که یک شاهکار عکاسی از تلاش یک خانواده برای نجات فرزندشان است.
تصویری گویا و پر معنا در زمینه خانواده. عکاس این تصویر می‌گوید: “من فرد خوش شانسی هستم که در آن لحظه در صحنه حاضر بودم. عکاسی از چنین صحنه‌‌ی زیبا یکی از به یاد ماندنی‌ترین خاطرات زندگی عکاسی‌من خواهد بود. این عکس به طور بی‌نظیری ارزش، مقام و فداکاری اعضای یک خانواده را اثبات و ثبت کرده‌ است.
چگونه دانشمند و محقق زیست شناسی می‌توانست به این روشنی ارزش خانوده را در بین سایر موجودات کره زمین ثابت و نشان دهد؟

منبع
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

عکس بی‌نظیر نجات جوجه پرنده Empty رد: عکس بی‌نظیر نجات جوجه پرنده

پست من طرف ... 6/3/2011, 12:48

آخی!!!!!چقدر با وجدان!
جوجه اون وسطیس...نه؟
...
...
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

عکس بی‌نظیر نجات جوجه پرنده Empty رد: عکس بی‌نظیر نجات جوجه پرنده

پست من طرف marzieh 6/3/2011, 17:30

این عکس خیلی جالبه من هم این رو قبلا دیده بودم اما فکر کردم شاید دست کاری شده باشه.آخه خیلی عجیبه. کی میدونه این چه پرنده ای است؟ من فکر کنم یک نوع فنچ باشه.... به هر حال به نظر من خیلی عکس تکان دهنده و قابل تاملی بود.
marzieh
marzieh
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة