گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مرگ 15 هزار حیوان در شرکت تولیدکننده خز (تصاویر دلخراش)

2 مشترك

مرگ 15 هزار حیوان در شرکت تولیدکننده خز (تصاویر دلخراش) Empty مرگ 15 هزار حیوان در شرکت تولیدکننده خز (تصاویر دلخراش)

پست من طرف ایران دوست 2/26/2011, 09:16

مرگ 15 هزار حیوان در شرکت تولیدکننده خز ! D\'oh

مرگ 15 هزار حیوان در شرکت تولیدکننده خز (تصاویر دلخراش) 34957F66-F0E1-1A79-811965188FE21972

هزار حیوان در یک مزرعه تولید خز در مسکو یا از گرسنگی رو به مرگ هستند یا کشته شده اند.

گزارش‌های منتشر شده در رسانه‌های روسیه حاکی از آن است که یک شرکت روسی در نزدیکی منطقه پوشکین که پول زیادی از فروش خز این حیوانات به جیب می‌زند، ظاهرا غذای خیلی کم و ناچیزی در اختیار آنها قرار می‌دهد تا جایی که حیوانات خزدار در این مزرعه از گرسنگی در حال تلف شدن هستند.

مرگ 15 هزار حیوان در شرکت تولیدکننده خز (تصاویر دلخراش) Images?q=tbn:ANd9GcTMosMnMfy8stY1fBU1uVSpyJy_-aoJI0l8T0mi9SJp-gldQymW&t=1

به گزارش خبرگزاری آی تی ان، روسیه زمانی در گذشته بزرگترین صادرکننده خز در جهان بود و این شرکت اولین پرورش دهنده حیوانات خز دار در این کشور محسوب می‌شد.

با وجودی که تقاضا برای این محصول رو به افزایش است و بازار آن بسیار ارزشمند است اما مسئولان این شرکت قصد ندارند که به وضعیت خوراک و غذای این حیوانات بیشتر توجه کنند.

در حال حاضر قانون خاص حفاظت از حیوانات در روسیه وجود ندارد و فقط برخی از موسسات کوچک در این زمینه تلاش می‌کنند.

مرگ 15 هزار حیوان در شرکت تولیدکننده خز (تصاویر دلخراش) Images?q=tbn:ANd9GcQfk0_iaV_0D4z0iLnYnXbYePSsKR7gFHhOW7HpzI_Iq-5Cpx5uUw&t=1
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مرگ 15 هزار حیوان در شرکت تولیدکننده خز (تصاویر دلخراش) Empty رد: مرگ 15 هزار حیوان در شرکت تولیدکننده خز (تصاویر دلخراش)

پست من طرف مونا 2/27/2011, 10:28

من در یک برنامه دیدم پوست حیوانات رو برای اینکه بهتر از بدنش جدا کنند هنوز حیوان زنده بود از بدنش جدا می کردند. واقعا دلخراش و ناراحت کننده بود!
مونا
مونا
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة