گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

تشويق عموم به صنعت چرم

+2
mehdimahjoob
شيما
6 مشترك

تشويق عموم به صنعت چرم Empty تشويق عموم به صنعت چرم

پست من طرف شيما 11/28/2010, 02:41

اين مطلب را با همين عنوان در تالار گفتگوي انجمن حمايت از حيوانات ديدم كا كاربري به نام oneنوشته بود:همیشه داشتن وسایل اصل لذت ویژه ای دارد ,به ویژه اینکه این جنس های اصل از مواد مصنوعی نباشد و ادم را یاد موجود زنده ای که پوستش را کنده اند بیندازد. مثلا فکرش را بکنید , کیف ادم از چرم کروکودیل باشد که هیچ کس جرات نکند بی اجازه دستش را به سمتش دراز کند یا کمربند ادم مار نشان باشد , انگار که مار عزیز از محبت دور من گشته باشد ! و البته بازاری اش را هم که بگویی , قیمت لوازم چرمی به دوامشان می ارزد . اینها را نگفتیم برای تبلیغ خرید از چرم فروشی های راسته فردوسی تهران یا برند های معروف , گفتیم برای اینکه بدانید در صنعت چرم میشود دست به خلاقیت زد و از چرم پول دراورد . ان هم نه با راه انداختن کارخانه های انچنانی , که با داشتن کارگاه کوچک خانگی و سر سوزن ذوقی گریه برای درست کردن محصولات چرمی ریز و درشتی که اغلبشان توی جیب جا میشوند.

این قسمتی از نوشته ی مجله همشهری جوان (در مورد کار خوب) که صنعت چرم را معرفی کرده است میباشد و یک جور تشویق اساسی ست برای کار کردن. سرمایه را هم از یک میلیون نوشته است که هرکسی میتواند جور کند . از چرم گاو نوشته است تا چرم مارمولک . بچه ها خواهش میکنم یک عکس العملی نشان دهید . به خدا یك اس ام اس زدن كاری ندارد . حداقل میفهمند كه باید در نوشتارشون رعایت كنند.....
تلفن مجله: 84321900
ایمیل: javan@hamshahrimags.com
اس ام اس: 300099902
دوستان عزيز خواهش ميكنم همه ايميل يا اس ام اس بزنيد تا متن را اصلاح نمايند
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تشويق عموم به صنعت چرم Empty رد: تشويق عموم به صنعت چرم

پست من طرف mehdimahjoob 11/28/2010, 04:05

تجربه نشون داده که کسی رو که داره از این راه "پول" در میاره، نمیشه منصرف کرد... حالا چه تولید کننده، چه نشریه ای که پول میگیره و رپورتاژ آگهی میده.
باید مثل مواد مخدر برخورد کرد... سالها کشورها سعی کردند مواد مخدر رو نابود کنند، نشد، چون پول توش بود...نهایتا به این نتیجه رسیدند که اصلا ولش کنند، و بیان روی "کاهش تقاضا" فعالیت کنند تا سود خودش رو از دست بده....
این هم مثل همونه. باید بجای انرژی گذاشتن برای روزنامه و تولید کننده، انرژی رو برای کاهش تقاضای مردم بگذاریم.
mehdimahjoob
mehdimahjoob
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف شيما 11/28/2010, 04:40

آقاي محجوب عزيز شايد فرمايش شما در مورد سهامداران اين صنعت صحيح باشد و هر چه به آنها گفته شود دست كشيدن از پول كلاني كه عايدشان ميشود محال است.اما در مورد رسانه ها اينطور نيست.حتي در مورد مواد مخدر نيز از رسانه ها براي كاهش تقاضا كمك گرفته شد ضمن اينكه اين رسانه تبليغاتي نيست و گمان نميكنم پولي براي اينكار گرفته باشد توجه كنيد كه توليد چرم را توسعه داده است (كارگاه كوچك خانگي)نه مصرف و خريد چرم را .مثلا خواسته درامد زايي را به جوانان ياد دهد و كارآفريني!!كند.
در كشورهاي پيشرفته هم به كارخانه ها نميگويند توليد نكنين از رسانه ها و هنرپيشه براي منفور ساختن اين صنعت و كاهش تقاضا كمك گرفته ميشود.
نترسيد انرژيمان كه تمام نميشود.يك ايميل كوتاه مودبانه مبني بر تاثير مطلب و نادرستي و خواستار اصلاح شدن اش بنويسيم
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف MohammadRN 11/28/2010, 06:44

اینکه در جایی تبلیغات میشه خوب یک رسانه همه جوانب و نگاه میکنه و میبینه که الان با وجود بیکاری در مملکت بهتر هست که این کارو اشاعه بدیم! شاید اگر مملکت بیکاری نداشت دیگه چنین تبلیغاتی نشه بلکه تبلیغاتی علیه این کار بشه
MohammadRN
MohammadRN
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی
مدیرکل گفتگوی لاک پشتی

گروه گرافیک گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 11/28/2010, 07:15

قبلا هم چنین بحثی در انجمن و در تاپیک پوست حیوانات در پاساژ تندیس شده بود. به نظرم من هم بهترین کار نه تبلیغات منفی و نهی استفاده بلکه روشن سازی و اطلاعرسانی صحیح است.

تشويق عموم به صنعت چرم I527085_8ae2892cfbf94076bc6e

اين مطلب آخرين بار توسط Foad در 11/28/2010, 08:35 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف شيما 11/28/2010, 08:16

MohammadRN عزيز فكر نميكنم روزنامه نگاران ما همه جوانب را نگاه كنند و بعد چيزي بنويسند
هنوز اينقدر پيشرفته نشده ايم خیلی خوشحال
Foadعزيز مسلما اطلاع رساني بهترين كار ممكن است اما به عقيده من بايد جلوي تبليغات نيز ايستاد .نبايد اجازه بدهيم به همين راحتي تبليغات صورت بگيرد كه اي بيكارها يك كار خوب برايتان پيدا كرديم برويد حيوانات رابكشيد و با پوستشان حال كنيد!!!!! گریه
من نهي و تبليغ منفي نميكنم ايميلي كاملا محترمانه به اين نشريه فرستادم كه در آن به جاي نهي تنها به روشن سازي و اطلاع رساني مديران و نويسندگان به گونه اي تاثير گذار پرداختم و از انان خواستم حال كه همه چيز را راجع به اين صنعت ميدانند دست از تبليغ آن بردارند.
خواهش كرده ام مرا ياري كنيد .اين هم چيزي جز اطلاع رساني نيست .روزنامه نگاران هم بخشي از جامعه مورد اطلاع رساني هستند .اينطور نيست؟؟
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Foad 11/28/2010, 08:24

خانم شیما
کاش این امکان وجود داشته باشد که ما هم مقاله یا مقالاتی را آماده کنیم و برای این مجله یا مجلات دیگر ارسال کنیم و در این مورد و مسائل مربوط به حفاظت از حیوانات اطلاع رسانی مناسب داشته باشیم. اگر میشه در این مورد هم بهشون ایمیل بدید و تا اگر تمایل داشتند دست به کار شویم.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف mahbod 11/28/2010, 20:30

درود،تنها روزنامه ها نیستند که با مسئله حیات اینقدر سخیف برخورد می کنند.تلویزیون هم برای پرورش حیوانات و استفاده از پوستشان برنامه پخش می کند.با پیشنهاد آقای فواد برای ارسال مقاله و روشنگری موافقم.همان کاری که طرفدارهای محیط زیست می کنند.اگر جان یک حیوان را هم نجات بدهیم برند ه ایم.
mahbod
کاربر متوسط لاک پشتی
کاربر متوسط لاک پشتی

پست من طرف ایران دوست 11/29/2010, 09:40

من همین حالا یک پیامک برایشان فرستادم لبخند ما که دوستدار همه جانداران هستیم کمترین کاری که میتوانیم بکنیم همین کار است پس بیایید کوتاهی نکنیم،بیشتر از 5 دقیقه نمیشود.
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة