گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

از حاميان راستين تا حاميان دروغين حيوانات زبان بسته

2 مشترك

از حاميان راستين تا حاميان دروغين حيوانات زبان بسته  Empty از حاميان راستين تا حاميان دروغين حيوانات زبان بسته

پست من طرف شيما 10/30/2010, 07:37

نام شايلي را شايد شنيده باشيد.در قسمت واگذاري با عنوان واگذاري بچه گربه زيبا عكسش را و در همين قسمت هم با عنوان نجات گربه از پارك سرگذشت اش را ميتوانيد ببينيد.در اين مدتها چيزهاي زيادي فهميدم .حاميان واقعي مانند خانم و آقاي دكتر كه بدن سروصدا دراين سايت وآن سايت مهربانانه شايلي مرا در آغوش گرفته شب و نيمه شب همراهمان بودند و حتي گاهي هزينه ها را هم به شايلي ميبخشيدند و دريافت نميكردند تا خوب شد .راننده آژانس كه كرايه را كمتر گرفت و گفت ميخواهد در ثوابش شريك باشد و از آن طرف سيل 100ها نفر در همه تالارهاي گفتگو كه اخ و واخ و قربان صدقه سر دادند اما هيچ يك كمكي نكردند.وقتي پاي عمل ميرسد دلشان گربه زير دوماه ميخواهد يا موبلند يا پرشين يا حتما توسي يا چشم آبي!!!!!!!!!!!!!دانستم كه حاميان دلسوزي !!!!هستند كه از حمايت فقط قربان صدقه رفتن بلدند و بدوبيراه به ديگران و ديگر هيچ گریه به هرحال با كلي دست دست كردن به مسئول پناهگاه گربه ها در گرمسار زنگ زدم كه در سايت ليستي از كارهاي خير خود و كمك به 100گربه و 100سگ و پرنده ذكر كرده و خواهش و تمنا كه توروخدا گربه ها را درخيابان ميبينيد به ما بسپاريد و گناه دارندو...زنگ كه زدم گفتند شايلي را نگه ميدارند به شرط واكسينه شدن .گفتم واكسنش را ميزنم كه شرط بعدي چشمانم را گرد كرد(ماهيانه 100 هزار تومان هزينه نگهداري) تعجب تعجب
گفتم منظور من واگذاري است كه دوباره تكرار كردند شرط همين است!!!!!!!و شايلي هنوز مهمان خانه من است بي هيچ كمكي و هر روز غرغر مادرم و نوازشش صبح كله سحر قبل از سركار رفتن و عقب ماندنم از درسها و ...آخر رسيدگي به 6 حيوان خانگي دست تنها بدون هيچ كمكي تمام رز مرا ميگيرد و به هيچ كاري نميرسم تازه دعواي والدين هم به جاي خود
غرض اينكه مراقب سايتهاي دروغين باشيد و حاميان راستين را از دروغين بشناسيد
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

از حاميان راستين تا حاميان دروغين حيوانات زبان بسته  Empty رد: از حاميان راستين تا حاميان دروغين حيوانات زبان بسته

پست من طرف ایران دوست 10/30/2010, 07:59

کاملا درک میکنم چه میگویید شیما جان

میدانم نگهداری از بچه گربه چقدر دشوار هست چون خودم هم شرایط مشابه شما را دارم.

تازه 2 نوزاد چند روزه را هم اضافه کنید..یعنی 3 تا تازه درس و دانشگاه و ....

رسیدگی به چند حیوان همزمان بسیار دشوارست.

شیما جان در تالار پرشین پت هم عنوان کردید؟
ایران دوست
ایران دوست
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی
مدیر ارشد گفتگوی لاک پشتی

مدیر ماه انجمن مدیر برتر گفتگوی لاک پشتی

از حاميان راستين تا حاميان دروغين حيوانات زبان بسته  Empty رد: از حاميان راستين تا حاميان دروغين حيوانات زبان بسته

پست من طرف شيما 10/30/2010, 08:16

نه در آنجا نگذاشتم.راستش ديگر نا اميد شدم
شيما
شيما
مدیر گفتگوی لاک پشتی
مدیر گفتگوی لاک پشتی

روانشناس گفتگوی لاک پشتی روانشناس انجمن
کاربر ماه انجمن کاربر برتر انجمن

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة