گفتگوی لاک پشتی
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

بی حرکتی پاهای لاک پشت

4 مشترك

بی حرکتی پاهای لاک پشت Empty بی حرکتی پاهای لاک پشت

پست من طرف Diba 3/7/2009, 16:20

لاک پشت من 2 روز است که پاهایش را حرکت نمیدهد.و وقتی داخل اب است خیلی کم یکی یا هر 2 پایش را تکان میدهد.در خشکی هم راه نمی رود.ودر اب همیشه در سطح اب است.من خیلی نگرانم هر کاری که بلد بودم انجام دادم.مشکل چیست؟در ضمن این اوضاع در حالیست که لاک پشت دیگرم با همین شرایط نگهداری من سالم و پر تحرک است.
Anonymous
Diba
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بی حرکتی پاهای لاک پشت Empty رد: بی حرکتی پاهای لاک پشت

پست من طرف MiladicA 3/7/2009, 16:34

سلام . لاک پشت شما چند ساله است ؟ لاک پشت ها معمولاً تا جایی که اطلاع دارم در خشکی می آیند تا استراحت کنند و بخوابند و آفتاب بگیرند و فکر نمی کنم راه نرفتن لاک پشت در خشکی مشکل جدیی باشد . اما شنا نکردن لا پشت دلایل زیادی دارد که امیدوارم از بیماری نباشد . اگر لطف کنید چند عکس از لاک پشتتان بگذارید تا دوستان نظر خودشون رو بهتون بگند ممنون میشیم . و اینکه لاک لاک پشتتون نرم نشده ؟ و یا لکه ای در روی دست و پای لاک پشتتون دیده نمیشه ؟ و آیا محل زندگی آنها رو تعویض نکردید ؟
MiladicA
MiladicA
همکار گفتگوی لاک پشتی
همکار گفتگوی لاک پشتی

پست من طرف Ali 3/8/2009, 08:07

Diba نوشته است:لاک پشت من 2 روز است که پاهایش را حرکت نمیدهد.و وقتی داخل اب است خیلی کم یکی یا هر 2 پایش را تکان میدهد.در خشکی هم راه نمی رود.ودر اب همیشه در سطح اب است.من خیلی نگرانم هر کاری که بلد بودم انجام دادم.مشکل چیست؟در ضمن این اوضاع در حالیست که لاک پشت دیگرم با همین شرایط نگهداری من سالم و پر تحرک است.

لاک پشت من وقتی قارچ گرفته بود دقیقا این حالت رو داشت .. یک عکس از دست و پاهاش اگه تهیه کنی یا خودت ببینی که جوش های سفید رو پا و دستش داره یا نه ، خوبه.
Ali
کاربر خوب لاک پشتی
کاربر خوب لاک پشتی

پست من طرف Foad 3/8/2009, 09:55

آیا لاک پشتت به تازگی سقوط کرده از جایی ؟ آیا حس می کنید درد می کشد ؟ ممکنه مشکل آسیب یا ضربه باشد.
دما کم آب و یا بیماری ها هم می تواند عامل این مشکل باشد. به هر حال بهترین کار در این شرایط مراجعه به دامپزشک مناسب است.
Foad
Foad
حامی حیوانات لاک پشتی
حامی حیوانات لاک پشتی

پست من طرف لاکی 3/11/2009, 11:30

Diba نوشته است:لاک پشت من 2 روز است که پاهایش را حرکت نمیدهد.و وقتی داخل اب است خیلی کم یکی یا هر 2 پایش را تکان میدهد.در خشکی هم راه نمی رود.ودر اب همیشه در سطح اب است.من خیلی نگرانم هر کاری که بلد بودم انجام دادم.مشکل چیست؟در ضمن این اوضاع در حالیست که لاک پشت دیگرم با همین شرایط نگهداری من سالم و پر تحرک است.

لاک پشتت چند سال دارد و از چه گونه ای است و کی خریدیش
لاکی
لاکی
دوست گفتگوی لاک پشتی
دوست گفتگوی لاک پشتی

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة